0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Arka Amortisör
    Amortisör Amortisör

    Marka: MONROE, 1940 yılında Amerika'da kurulan Tenneco'nun amortisör markasıdır ve 90 yılı aşkın süredir en tanınan sürüş kontrol markalarındandır. Amortisör, direksiyon kolu, rot, rotbaşı, süspansiyon vida seti, aks gövdesi, rulmanlar vb. ürünleri mevcuttur.

    Ön Arka Amortisör, Jeep Cherokee 1976-1983 Arası

    Orjinal Ürün
    93,12 TL (KDV Dahil) 93.12
    Marka : MONROE Stok Kodu : 34958
    Tedarikçi Açıklaması :

    ÖN ARKA AMORTİSÖR JEEP CHEROKEE 76-83 CJ5 CJ8

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    üstteki yatak gözü
    alttaki yatak gözü
    Çift boru
    Gaz basinci
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FORD USA C6TZ18125L
    FORD USA D3TZ18125H
    FORD USA C5TZ18125B
    FORD USA C6TA18080J
    FORD USA C6TZ18125AC
    FORD USA E0TA18080AFA
    FORD USA D8TZ18125D
    FORD USA D8TC18080AB
    FORD USA D8TF18080I
    FORD USA D7TA18125HA
    FORD USA C6PF18077EJ
    FORD USA D8TA18080AB
    FORD USA D8TA18080AA1
    FORD USA D8TA18080AA
    FORD USA D3TZ18125K
    FORD USA C5TA18097A3
    FORD USA C5TA18097C3
    FORD USA D7TA18125GA
    FORD USA D7TA18080MA
    FORD USA D6TZ18125BA
    FORD USA D7TA18080JA
    FORD USA D6TF18080BB
    FORD USA D6TZ18125B
    FORD USA E0TA18125MA
    FORD USA C8TZ18125B
    FORD USA D2TF18080GA
    FORD USA D3TF18080EB
    FORD USA D3TZ18125E
    FORD USA D3TF18080EA
    FORD USA C9TA18080A
    FORD USA C9TA18080K
    FORD USA D0TZ18125AE
    FORD USA E0TZ18125M
    FORD USA C8TA18080AA
    FORD USA C8TA18080U
    FORD USA C8TZ18125A
    FORD USA C8TA18080AD
    FORD USA C7AF18080C
    FORD USA C8AF18080U
    FORD USA C8TA18080A
    JEEP 5363126
    JEEP 5352653
    JEEP 5362461
    JEEP 5358928
    JEEP 4975543
    JEEP 8952001994
    JEEP 5352254
    JEEP 5355944
    JEEP 8952001993
    JEEP 5363930
    JEEP 5355456
    JEEP 5363929
    JEEP 5363628
    JEEP 5352253
    JEEP 5354504
    JEEP 5363410
    JEEP 5363403
    JEEP 5352948
    JEEP 5363129
    JEEP 5363128
    JEEP 4975514
    JEEP 4975528
    JEEP 5352067
    JEEP 5352654
    JEEP 5363127
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    JEEPCHEROKEEKapali arazi arabasi1983 - 19862.581 KW
    JEEPCHEROKEEKapali arazi arabasi1996 - 20012.5 i87 KW
    JEEPCHEROKEEKapali arazi arabasi1983 - 19862.8 4x481 KW
    JEEPCHEROKEEKapali arazi arabasi1980 - 19864.2 4x476 KW
    JEEPCHEROKEEKapali arazi arabasi1983 - 19864.2 4x481 KW
    JEEPCHEROKEEKapali arazi arabasi1980 - 19865.9 4x4128 KW
    JEEPCJ5 - CJ8Açik arazi arabasi1983 - 19872.1 D44 KW
    JEEPCJ5 - CJ8Açik arazi arabasi1983 - 19872.4 D44 KW
    JEEPCJ5 - CJ8Açik arazi arabasi1980 - 19832.565 KW
    JEEPCJ5 - CJ8Açik arazi arabasi1984 - 19872.578 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL

    34958 Orjinal Referans kodlu Amortisör MONROE üretimidir bu yedek parça JEEP CHEROKEE, JEEP CJ5 - CJ8 vb araçlara uymaktadır. bu yedek parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı elinize ulaştından sonra herhangi bir memnuniyetsizlikde kutusuna yada ürüne zarar gelmediği zaman 14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :