0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Arka Amortisör
    Amortisör Amortisör

    Marka: MONROE, 1940 yılında Amerika'da kurulan Tenneco'nun amortisör markasıdır ve 90 yılı aşkın süredir en tanınan sürüş kontrol markalarındandır. Amortisör, direksiyon kolu, rot, rotbaşı, süspansiyon vida seti, aks gövdesi, rulmanlar vb. ürünleri mevcuttur.

    Arka Amortisör Dodge Truck D 1939 Ve 1950 Arası

    Orjinal Ürün
    87,77 TL (KDV Dahil) 87.77
    Marka : MONROE Stok Kodu : R1004
    Tedarikçi Açıklaması :

    ARKA AMORTİSÖR DODGE TRUCK D 39/50

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    üstteki yatak gözü
    alttaki yatak gözü
    Çift boru
    Yag basinci
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    MAZDA 898228700
    MITSUBISHI MB002706
    MITSUBISHI MB003595
    MITSUBISHI MB111055
    MITSUBISHI MB111056
    MITSUBISHI MB161497
    MITSUBISHI MT160820
    MITSUBISHI MB111058
    NISSAN 56210G1025
    NISSAN 56210H6600
    NISSAN 56210H6625
    NISSAN 56210H9500
    ROVER 217266
    ROVER GDA1021
    ROVER 241037
    ROVER 241038
    ROVER 240626
    ROVER 240625
    ROVER 234202
    ROVER 234201
    TALBOT 64054917D
    TALBOT 06973
    TOYOTA 4851139065
    TOYOTA 4851136010
    TOYOTA 4853180025
    TOYOTA 4853180024
    TOYOTA 4853180023
    TOYOTA 4853180020
    TOYOTA 4853129665
    TOYOTA 4853129666
    TOYOTA 4853127040
    TOYOTA 4853126110
    TOYOTA 4851169037
    TOYOTA 4851169036
    TOYOTA 4851169035
    TOYOTA 4851169015
    TOYOTA 4851160040
    TOYOTA 4851139075
    FORD USA 1C18080A1
    FORD USA C5TA18097B
    FORD USA C6PF18077BK
    FORD USA C4UZ18125A
    FORD USA C3UZ18125A
    FORD USA C3UA18097B
    FORD USA C3UA18097A
    FORD USA C1VV18097C
    FORD USA C1VV18097B
    FORD USA C1UZ18125B
    FORD USA C1UU18097C
    FORD USA C1UU18097B
    FORD USA B5C18125A
    FORD USA 1C18080B3
    FORD USA B5C18124AA
    FORD USA B3TZ18124A
    FORD USA 1C18080B1
    FORD USA 1C18080A
    FORD USA TFAA18080B
    FORD USA TAAF18080B
    FORD USA TFAA18045A
    FORD USA TAAA18080B1
    FORD USA TAAA18080B3
    FORD USA TAAA18080A2
    FORD USA TAAA18080B
    FORD USA TAAA18080A
    FORD USA TAAA18080A1
    FORD USA TAAA18045A1
    FORD USA TAAA18045B1
    FORD USA 1C18080B
    JEEP 5350875
    JEEP 5350857
    JEEP 990928
    JEEP 5900628
    JEEP 5361745
    JEEP 5355684
    JEEP 5354896
    JEEP 5354111
    JEEP 5353216
    JEEP 5352247
    JEEP 5351215
    JEEP 5351214
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    JEEPCJ5 - CJ8Açik arazi arabasi1980 - 19832.565 KW
    JEEPCJ5 - CJ8Açik arazi arabasi1973 - 19815.089 KW
    MITSUBISHICOLTKombi1978 - 19791.450 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 46.0 TL 30.8 TL 23.2 TL 18.6 TL 15.6 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 46.0 TL 30.8 TL 23.2 TL 18.6 TL 15.6 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 46.0 TL 30.8 TL 23.2 TL 18.6 TL 15.6 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 46.0 TL 30.8 TL 23.2 TL 18.6 TL 15.6 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 46.0 TL 30.8 TL 23.2 TL 18.6 TL 15.6 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 46.0 TL 30.8 TL 23.2 TL 18.6 TL 15.6 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 46.0 TL 30.8 TL 23.2 TL 18.6 TL 15.6 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.6 TL

    R1004 OEM numaralı Amortisör MONROE üretimidir Bu ürün JEEP CJ5 - CJ8, MITSUBISHI COLT vb otomobillere uymaktadır. Bu ürün 12 ay garantilidir. bu yedek parçayı elinize ulaştından sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada yedek parçaya zarar vermediğiniz sürece 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :