0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Egr Valfi
    AGR modülü AGR modülü

    Orijinal Yedek Parça: Aracınızın üretiminde kullanılan yedek parçanın kendisi orijinal yedek parça anlamına gelmektedir. Orijinal yedek parçalar OEM (Orijinal Ürün Üreticisi) tarafından üretilir ve üretilen parçalar yine üretici firma tarafından belirli testlerden geçirildikten sonra kullanıma sunulur. Yan sanayi yedek parçalarla karşılaştırıldığında, orijinal yedek parçaların kullanımları daha uzun sürelidir. Dayanıklılık ve kalite özellikleri bakımından orijinal yedek parçalar, yan sanayi yedek parçalara göre daha çok tercih edilmektedir.

    Egr Valfi

    Orjinal Ürün
    590,29 TL (KDV Dahil) 590.29 738,29 TL
    - +
    Marka : PIERBURG Stok Kodu : 722414070
    Tedarikçi Açıklaması :

    EGR VALFİ ASTRA G 1.2 16V-1.4-ASTRA H 1.4-CORSA C 1.0-1.2-1.4 (Z12XEP / Z14XEP)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Supap türü Manyetik valf
    Isletme türü elektrikli
    Gerilim [V] 12
    Ilave ürün/Ilave açiklama Conta ile
    Teknik bilgi numarasi PI 1111
    Teknik bilgi numarasi SI 0082
    Teknik bilgi numarasi SI 0090
    Teknik bilgi numarasi SI 0092
    Teknik bilgi numarasi SI 0100
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    OPEL 5851027
    OPEL 90571101
    VAUXHALL 5851027
    VAUXHALL 90571101
    PIERBURG 72241402
    PIERBURG 722414520
    PIERBURG 72241452
    PIERBURG 722414070
    PIERBURG 72241407
    PIERBURG 7224140
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    OPELAGILAHatchback2004 - 20071.2 16V Twinport59 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20001.2 16V48 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20001.2 16V48 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20001.2 16V48 KW

    Egzoz gazı, silindir kapağındaki 4. silindirde bir bağlantı borusu yardımıyla alınır. Motor kontrol ünitesi haritalar çerçevesinde elektro motoru yönetir ve bir gaz kelebeğini işletir. Gaz kelebeğinin pozisyonuna göre belirli bir miktarda egzoz emme manifolduna geçer ve emilen temiz hava ile karıştırılır. Muhafaza kapağındaki egzoz gazı devridaim potansiyo metresi gaz kelebeğinin konumunu belirler. Böylece egzoz gazı devridaim supabının konumunu tespit etmek mümkün olur.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 309.3 TL 206.8 TL 155.8 TL 125.0 TL 105.0 TL 90.7 TL 79.8 TL 71.3 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 309.3 TL 206.8 TL 155.8 TL 125.0 TL 105.0 TL 90.7 TL 79.8 TL 71.3 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 309.3 TL 206.8 TL 155.8 TL 125.0 TL 105.0 TL 90.7 TL 79.8 TL 71.3 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 309.3 TL 206.8 TL 155.8 TL 125.0 TL 105.0 TL 90.7 TL 79.8 TL 71.3 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 309.3 TL 206.8 TL 155.8 TL 125.0 TL 105.0 TL 90.7 TL 79.8 TL 71.3 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 309.3 TL 206.8 TL 155.8 TL 125.0 TL 105.0 TL 90.7 TL 79.8 TL 71.3 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 309.3 TL 206.8 TL 155.8 TL 125.0 TL 105.0 TL 90.7 TL 79.8 TL 71.3 TL

    722414070 Stok kodulu Egr Valfi yedek parçası, Orjinal üründür. OPEL AGILA, OPEL ASTRA, OPEL COMBO, OPEL CORSA, OPEL MERIVA, OPEL TIGRA ve bu gibi model otomobillere uymaktadır. 5851057 ,82178 ,20401991 Orjinal Referans numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :