0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Yakıt Filtresi
    yakit filitresi

    Marka: PURFLUX, 1956 yılında kurulan Purflux, İtalyan SOGEFİ Grup'un markalarından biridir. Purflux yağ, hava, gaz, kabin filtreleri, dizel ve petrol filtreleri üretir.

    Mazot Filtresi, Albea, Palio, Doblo, Punto 1.3Jtd, Astra H, Corsa C, Combo 1.3Jtd, Boxer 2, Jumper 2, Ducato 2, 2.0Hdi 2.8Hdi 2.8Jtd 2.2Jtd, Bocer 3, Jumper 3, Puma 2.2Hdi

    Orjinal Ürün
    33,48 TL (KDV Dahil) 33.48
    Marka : PURFLUX Stok Kodu : C507
    Tedarikçi Açıklaması :

    MAZOT FILTRESI ALBEA-PALIO-DOBLO-PUNTO 1,3JTD / ASTRA H-CORSA C-COMBO 1,3JTD / BOXER II-JUMPER II-DUCATO II 2,0HDI-2,8HDI-2,8JTD,2,2JTD BOXER III-JUMPER III 22DT PUMA 2,2HDI

    - +
    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Dis çap, mm 67
    Iç çap, mm 24
    Yükseklik, mm 104
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    CITROËN 190698
    CITROËN 1906C4
    FIAT 71746975
    FIAT 77363600
    FIAT 77365902
    FIAT 77365864
    FIAT 77362340
    FORD 9S519176AA
    PEUGEOT 1906C4
    PEUGEOT 190697
    SAAB 12762212
    SAAB 93181377
    SUBARU 1541084E60
    SUZUKI 1541084E00
    SUZUKI 1541068L50
    SUZUKI 15411T84E60
    SUZUKI 1541184E60
    SUZUKI 1541184E50
    ROVER/AUSTIN FG2010
    GENERAL MOTORS 93181377
    GENERAL MOTORS 93179236
    GENERAL MOTORS 818012
    GENERAL MOTORS 8135690
    GENERAL MOTORS 813569
    GENERAL MOTORS 13161902
    GENERAL MOTORS 813040
    GENERAL MOTORS 813037
    GENERAL MOTORS 813035
    GENERAL MOTORS 13204107
    GENERAL MOTORS 13179060
    GENERAL MOTORS 13117292
    GENERAL MOTORS 96816473
    GENERAL MOTORS 4807214
    GENERAL MOTORS 95599129
    GENERAL MOTORS 93816473
    GENERAL MOTORS 4708795
    GENERAL MOTORS 93193621
    GENERAL MOTORS 93186524

    Yakıt filtresi, yakıt içindeki yabancı maddelerin yakıttan ayrıştırılması için kullanılmaktadır. Böylece yabancı maddelerin yakıt sistemi elemanlarına ulaşması engellenir. Yakıt deposu içindeki yakıt dikkate değer bir miktarda yabancı madde ve su ihtiva edebilmektedir. Yabancı maddelerin ve suyun yakıt sistemi elemanlarına ulaşması durumda tıkanıklık durumlarına, aşınmalara ve korozyon gibi sorunlara yol açarak yakıt sisteminin arızalanmasına neden olur. Yakıtı süzme görevini yürüten bu parça, yakıtı süzerken üzerinde biriken yabancı maddelerden dolayı tıkandığında veya süzme görevini tam yapamaz duruma geldiğinde filtre performansında düşüş olduğu gözlenmektedir. Bu durum yakıt sistemine yeterli miktarda yakıtın ulaşmasına engel olmaktadır. Sonuçta motorda düzensiz çalışma meydana gelir ve motorun performansı düşer.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 17.5 TL 11.7 TL 8.8 TL 7.1 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.5 TL 4.0 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 17.5 TL 11.7 TL 8.8 TL 7.1 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.5 TL 4.0 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 17.5 TL 11.7 TL 8.8 TL 7.1 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.5 TL 4.0 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 17.5 TL 11.7 TL 8.8 TL 7.1 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.5 TL 4.0 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 17.5 TL 11.7 TL 8.8 TL 7.1 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.5 TL 4.0 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 17.5 TL 11.7 TL 8.8 TL 7.1 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.5 TL 4.0 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 17.5 TL 11.7 TL 8.8 TL 7.1 TL 6.0 TL 5.1 TL 4.5 TL 4.0 TL

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :