Tüm yedek parçalarda geçerli, size özel hediye çekinizi almak için tıklayın.
0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Hava filtresi
    Hava filtresi Hava filtresi

    Marka: SAKURA, 40 yıldan uzun tecrübesi olan Malezyalı ADR Group şirketinin filtre üreten üyesidir. Hava, yağ ,yakıt, kabin filtreleri, soğutma sıvısı filtresi vb. çok çeşitli filtreleri vardır.

    Hava Filtresi

    Muadil Ürün
    32,58 TL (KDV Dahil) 32.58
    Marka : SAKURA Stok Kodu : A2811
    Tedarikçi Açıklaması :

    HAVA FILTRESI H100 KMY 94-96

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    yuvarlak
    Yükseklik, mm 291
    Dis cap 1, mm 156
    Dis cap 2, mm 132
    Iç çap 1, mm 66
    Iç çap 2, mm 17,5
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    MITSUBISHI MD603346
    MITSUBISHI 6432047211
    TOYOTA 1775220540
    MITSUBISHI 9126105700
    MITSUBISHI 3443021301
    MITSUBISHI MD603446
    TOYOTA 178012300171
    FORD 8220044
    MITSUBISHI 8257912
    FOMOCO 1142151350
    ISUZU 9146111500
    MITSUBISHI 3443021300
    TOYOTA 1654602N00
    MITSUBISHI 1654699205
    MITSUBISHI 8248012
    FORD 3083019200
    MITSUBISHI 9142151521
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    HYUNDAIGALLOPERKapali arazi arabasi1998 - 20032.5 TCi D77 KW
    HYUNDAIGALLOPERKapali arazi arabasi1991 - 19982.5 TD62 KW
    HYUNDAIGALLOPERKapali arazi arabasi1998 - 20032.5 TD65 KW
    HYUNDAIGALLOPERKapali arazi arabasi1991 - 19982.5 TD intercooler70 KW
    HYUNDAIGALLOPERKapali arazi arabasi1998 - 20032.5 TD intercooler73 KW
    HYUNDAIH-1MPV1997 - 20042.5 D57 KW
    HYUNDAIH-1MPV1997 - 20042.5 TD59 KW
    HYUNDAIH-1MPV1998 - 20042.5 TD 4WD59 KW
    HYUNDAIH100Kutu1993 - 19942.5 D55 KW
    HYUNDAIH100Otobüs1993 - 19942.5 D55 KW
    HYUNDAIH100Kutu1994 - 20002.5 D57 KW
    HYUNDAIH100Otobüs1994 - 20002.5 D57 KW
    HYUNDAIH100Otobüs1993 - 20002.5 TD59 KW
    HYUNDAIPORTERPick-up2003 - 20042.5 CRDi103 KW
    HYUNDAIPORTERKutu2003 - 20042.5 CRDi103 KW
    HYUNDAIPORTERKutu1994 - 20042.5 TD57 KW
    HYUNDAIPORTERPick-up1994 - 20042.5 TD73 KW
    HYUNDAIPORTERKutu1994 - 20042.5 TD73 KW
    LAND ROVERDEFENDERAçik arazi arabasi1990 - Sonrası2.5 90 TDI83 KW
    MITSUBISHIL 300Kutu1983 - 19862.3 D50 KW
    MITSUBISHIL 300Otobüs1983 - 19862.3 D50 KW
    MITSUBISHIL 300Otobüs1986 - Sonrası2.5 D51 KW
    MITSUBISHIL 300Düz kasa kamyon-Sasi1986 - 19942.5 D51 KW
    MITSUBISHIL 300Kutu1986 - 20062.5 D51 KW
    MITSUBISHIL 300Düz kasa kamyon-Sasi1994 - 20002.5 TD64 KW
    MITSUBISHIL 300Otobüs1988 - Sonrası2.5 TD 4WD64 KW
    MITSUBISHIL 300Kutu1991 - 20032.5 TD 4WD64 KW
    MITSUBISHIPAJEROAçik arazi arabasi1982 - 19862.3 TD62 KW
    MITSUBISHIPAJEROAçik arazi arabasi1986 - 19892.5 TD62 KW
    MITSUBISHIPAJEROKapali arazi arabasi1989 - 19902.5 TD70 KW
    MITSUBISHIPAJEROAçik arazi arabasi1989 - 19902.5 TD70 KW
    MITSUBISHIPAJEROKapali arazi arabasi1990 - 19912.5 TD64 KW
    MITSUBISHIPAJEROKapali arazi arabasi1998 - Sonrası2.5 TD73 KW
    MITSUBISHIPAJEROKapali arazi arabasi2002 - Sonrası2.5 TD85 KW
    MITSUBISHIPAJEROKapali arazi arabasi2002 - Sonrası2.5 TD85 KW
    MITSUBISHIPAJEROKapali arazi arabasi2003 - Sonrası2.5 TD98 KW
    MITSUBISHIPAJEROKapali arazi arabasi1990 - 19992.5 TD 4WD73 KW
    MITSUBISHIPAJEROAçik arazi arabasi1990 - 20002.5 TD 4WD73 KW
    MITSUBISHIPAJEROAçik arazi arabasi2000 - 20062.5 TDi73 KW
    NISSANURVANKutu1982 - 19872.3 D50 KW
    NISSANURVANOtobüs1985 - 19882.3 D51 KW
    NISSANURVANKutu1988 - 19972.3 D51 KW
    NISSANURVANKutu1988 - 19972.5 D59 KW
    NISSANURVANOtobüs1989 - 19962.5 D59 KW
    NISSANX-TRAILKapali arazi arabasi2007 - Sonrası2.5124 KW
    TOYOTALITEACEOtobüs1982 - 19851.8 D41 KW
    TOYOTALITEACEKutu1985 - 19881.8 D46 KW
    TOYOTALITEACEOtobüs1988 - 19922.0 D53 KW
    TOYOTALITEACEKutu1988 - 19922.0 D53 KW
    TOYOTALITEACEKutu1992 - 19942.0 D51 KW
    TOYOTALITEACEOtobüs1992 - 19942.0 D53 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 14.5 TL 9.7 TL 7.3 TL 5.8 TL 4.9 TL 4.2 TL 3.7 TL 3.3 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 14.5 TL 9.7 TL 7.3 TL 5.8 TL 4.9 TL 4.2 TL 3.7 TL 3.3 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 14.5 TL 9.7 TL 7.3 TL 5.8 TL 4.9 TL 4.2 TL 3.7 TL 3.3 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 14.5 TL 9.7 TL 7.3 TL 5.8 TL 4.9 TL 4.2 TL 3.7 TL 3.3 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 14.5 TL 9.7 TL 7.3 TL 5.8 TL 4.9 TL 4.2 TL 3.7 TL 3.3 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 14.5 TL 9.7 TL 7.3 TL 5.8 TL 4.9 TL 4.2 TL 3.7 TL 3.3 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 14.5 TL 9.7 TL 7.3 TL 5.8 TL 4.9 TL 4.2 TL 3.7 TL 3.3 TL

    A2811 Stok kodulu Hava Filtresi parçası, Yan Sanayi üründür. HYUNDAI GALLOPER, HYUNDAI H-1, HYUNDAI H100, HYUNDAI PORTER, LAND ROVER DEFENDER, MITSUBISHI L 300, MITSUBISHI PAJERO, NISSAN URVAN, NISSAN X-TRAIL, TOYOTA LITEACE ve bu gibi model otomobillere uymaktadır. MD603346 ,6432047211 ,1775220540 OEM Numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :