0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    KAM MIL KEÇE
    KAM MIL KEÇE KAM MIL KEÇE

    Marka: SKT Yedek Parça ve Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1955 yılında kurulmuş olup, halen Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nde toplam 20.000 m2 alan üzerinde sızdırmazlık parçaları üretimini yapmaktadır. Döner mil keçeleri, yaylı-yaysız keçeler, teflon keçeler, flanşlı keçeler, O-ring ve contalar, mil sıyırıcılar, mil kazıyıcılar, piston lastikleri, subap keçeleri, tamir takımları ve kitler, tapalar, takoz ve burçlar, sac parçalar ve benzerinden oluşan ürün çeşitliliğiyle hizmet vermektedir.

    Kam Mil Keçe

    Muadil Ürün
    10,07 TL (KDV Dahil) 10.07 15,07 TL
    - +
    Marka : SKT Stok Kodu : 040815S
    Tedarikçi Açıklaması :

    KAM MIL KEÇE - MARKA: OPEL - ASTRA H-J ZAFİRA B INSIGNIA - YIL: 07-

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Uzunluk, mm 198
    Yükseklik, mm 18
    Genislik, mm 190
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    AJUSA 15012600
    AJUSA 7083236
    AJUSA 90298390
    AJUSA 90122602
    AJUSA 736836
    AJUSA 5031916100
    AJUSA 8442646
    AJUSA 55352607
    AJUSA 90285291
    AJUSA 90180529
    AJUSA 90091903
    AJUSA 295310
    AJUSA 20011244B
    AJUSA 4777086
    AJUSA 638838
    FIAT 90280463
    OPEL 90108033
    OPEL 702269
    OPEL NB699
    GOETZE 8902804630
    ELWIS ROYAL 636838
    FIAT 90156007
    OPEL 4503983
    OPEL P7609501
    OPEL OS1205
    RUVILLE 636930
    CORTECO 636841
    CHRYSLER 636837
    OPEL 636836
    OPEL 5636970
    OPEL 812490910
    ELRING 05102
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEO159Kombi2007 - 20111.8 MPI103 KW
    ALFA ROMEO159Sedan2007 - 20111.8 MPI103 KW
    CADILLACBLSSedan2007 - Sonrası2.0 T Flexpower147 KW
    CADILLACBLS WagonKombi2007 - Sonrası2.0 T Flexpower147 KW
    CHEVROLETASTRAHatchback1998 - Sonrası1.881 KW
    CHEVROLETASTRASedan1999 - Sonrası1.881 KW
    CHEVROLETASTRAHatchback1999 - 20022.094 KW
    CHEVROLETASTRAHatchback2002 - Sonrası2.085 KW
    CHEVROLETASTRAHatchback2002 - Sonrası2.0100 KW
    CHEVROLETASTRASedan1999 - 20022.0 GLS94 KW
    CHEVROLETASTRASedan2002 - Sonrası2.0 GLS100 KW
    CHEVROLETAVEOSedan2008 - Sonrası1.474 KW
    CHEVROLETAVEOHatchback2008 - Sonrası1.474 KW
    CHEVROLETAVEOHatchback2011 - Sonrası1.685 KW
    CHEVROLETAVEOSedan2011 - Sonrası1.685 KW
    CHEVROLETCAPTIVAKapali arazi arabasi2006 - Sonrası2.4100 KW
    CHEVROLETCAPTIVAKapali arazi arabasi2006 - Sonrası2.4 4WD100 KW
    CHEVROLETCAPTIVAKapali arazi arabasi2007 - Sonrası2.4 LPG100 KW
    CHEVROLETCAPTIVAKapali arazi arabasi2007 - Sonrası2.4 LPG 4WD100 KW
    CHEVROLETCORSICADüz kasa kamyon-Sasi1997 - 20001.044 KW
    CHEVROLETCORSICADüz kasa kamyon-Sasi1997 - 20021.050 KW
    CHEVROLETCORSICADüz kasa kamyon-Sasi1999 - 20021.047 KW
    CHEVROLETCORSICASedan1994 - 19971.4 GLS44 KW
    CHEVROLETCORSICADüz kasa kamyon-Sasi1994 - 19971.4 GLS44 KW
    CHEVROLETCRUZESedan2009 - Sonrası1.680 KW
    CHEVROLETCRUZESedan2009 - Sonrası1.683 KW
    CHEVROLETCRUZESedan2009 - Sonrası1.691 KW
    CHEVROLETCRUZEHatchback2011 - Sonrası1.691 KW
    CHEVROLETCRUZEKombi2012 - Sonrası1.691 KW
    CHEVROLETCRUZESedan2009 - Sonrası1.8104 KW
    CHEVROLETCRUZEHatchback2011 - Sonrası1.8104 KW
    CHEVROLETCRUZEKombi2012 - Sonrası1.8104 KW
    CHEVROLETCRUZEHatchback2011 - Sonrası1.8 LPG104 KW
    CHEVROLETEPICASedan2005 - 20062.094 KW
    CHEVROLETEPICASedan2005 - 20062.098 KW
    CHEVROLETEVANDASedan2005 - Sonrası2.096 KW
    CHEVROLETKALOSSedan2005 - Sonrası1.461 KW
    CHEVROLETKALOSHatchback2005 - Sonrası1.461 KW
    CHEVROLETLACETTIHatchback2005 - Sonrası1.889 KW
    CHEVROLETLACETTIHatchback2005 - Sonrası1.890 KW
    CHEVROLETNUBIRAKombi2005 - Sonrası1.889 KW
    CHEVROLETNUBIRASedan2005 - Sonrası1.890 KW
    CHEVROLETNUBIRAKombi2005 - Sonrası1.890 KW
    CHEVROLETORLANDOMPV2011 - Sonrası1.8104 KW
    CHEVROLETREZZOMPV2005 - Sonrası2.089 KW
    CHEVROLETREZZOMPV2005 - Sonrası2.090 KW
    CHEVROLETS10 Pick UpPick-up1994 - 20052.284 KW
    CHEVROLETTRAXKapali arazi arabasi2012 - Sonrası1.685 KW
    CHEVROLETTRAXKapali arazi arabasi2012 - Sonrası1.6 AWD85 KW
    CHEVROLETVECTRASedan1998 - Sonrası2.2 GLS102 KW
    CHEVROLETZAFIRAMPV2001 - Sonrası2.0100 KW
    CHRYSLERCIRRUSSedan1994 - 19972.0 LX96 KW
    CHRYSLERCIRRUSSedan1997 - 20002.0 LX98 KW
    CHRYSLERCIRRUSSedan1994 - 20002.4 LX103 KW
    CHRYSLERNEONSedan2000 - Sonrası1.891 KW
    CHRYSLERNEONSedan1997 - 19991.8 16V85 KW
    CHRYSLERNEONSedan1994 - 19992.0 16V98 KW
    CHRYSLERNEONSedan1994 - 19992.0 16V107 KW
    CHRYSLERNEONSedan1996 - 19992.0 16V109 KW
    CHRYSLERNEONSedan1999 - 20062.0 16V98 KW
    CHRYSLERNEONSedan2002 - 20062.0 16V97 KW
    CHRYSLERNEONSedan2001 - 20062.0 16V R-T110 KW
    CHRYSLERPT CRUISERKombi2000 - 20102.0104 KW
    CHRYSLERPT CRUISERKombi2004 - 20102.0100 KW
    CHRYSLERPT CRUISERKombi2000 - 20102.4110 KW
    CHRYSLERPT CRUISERCabriolet2004 - 20082.4105 KW
    CHRYSLERPT CRUISERKombi2005 - 20102.4105 KW
    CHRYSLERPT CRUISERCabriolet2004 - 20082.4 GT164 KW
    CHRYSLERPT CRUISERKombi2003 - 2010GT 2.4164 KW
    CHRYSLERSEBRINGSedan2001 - 20072.0104 KW
    CHRYSLERSEBRINGCabriolet2001 - 20072.0104 KW
    CHRYSLERSEBRINGSedan2001 - 20072.4105 KW
    CHRYSLERSEBRINGSedan2001 - 20072.4112 KW
    CHRYSLERSEBRINGCabriolet2001 - 20072.4112 KW
    CHRYSLERSTRATUSSedan1995 - Sonrası2.0 16V98 KW
    CHRYSLERSTRATUSSedan1995 - 20012.0 LE96 KW
    CHRYSLERSTRATUSSedan1995 - 20012.4 16 V103 KW
    CHRYSLERSTRATUSSedan1995 - Sonrası2.4 16V112 KW
    CHRYSLERSTRATUS CabrioletCabriolet1996 - 20012.0 LE96 KW
    CHRYSLERVOYAGER IIMPV1995 - 20012.0 i98 KW
    CHRYSLERVOYAGER IIMPV2000 - 20082.4108 KW
    CHRYSLERVOYAGER IIMPV1997 - 20012.4 AWD111 KW
    CHRYSLERVOYAGER IIMPV1995 - 20012.4 i111 KW
    DAEWOOBROUGHAMSedan1994 - 19972.0100 KW
    DAEWOOCIELOHatchback1995 - 19971.552 KW
    DAEWOOCIELOSedan1995 - 19971.552 KW
    DAEWOOCIELOHatchback1995 - 19971.555 KW
    DAEWOOCIELOSedan1995 - 19971.555 KW
    DAEWOOCIELOSedan1996 - 19971.544 KW
    DAEWOOCIELOHatchback1996 - 19971.544 KW
    DAEWOOESPEROSedan1995 - 19991.866 KW
    DAEWOOESPEROSedan1995 - 19991.870 KW
    DAEWOOESPEROSedan1993 - 19942.081 KW
    DAEWOOESPEROSedan1995 - 19992.077 KW
    DAEWOOEVANDASedan2002 - Sonrası2.096 KW
    DAEWOOKALOSHatchback2002 - Sonrası1.461 KW
    DAEWOOKALOSSedan2002 - 20041.461 KW
    DAEWOOLACETTIHatchback2004 - Sonrası1.890 KW
    DAEWOOLANOSHatchback1997 - Sonrası1.455 KW
    DAEWOOLANOSSedan1997 - Sonrası1.455 KW
    DAEWOOLANOSHatchback1997 - Sonrası1.563 KW
    DAEWOOLANOSSedan1997 - Sonrası1.563 KW
    DAEWOOLEGANZASedan1997 - 20022.0 16V98 KW
    DAEWOOLEGANZASedan2000 - 20042.0 16V93 KW
    DAEWOOLEGANZASedan1999 - 20022.2 16V100 KW
    DAEWOONUBIRASedan2003 - Sonrası1.890 KW
    DAEWOONUBIRAKombi2003 - Sonrası1.890 KW
    DAEWOONUBIRAHatchback1997 - Sonrası2.0 16V98 KW
    DAEWOONUBIRASedan1997 - Sonrası2.0 16V98 KW
    DAEWOONUBIRAKombi1997 - Sonrası2.0 16V98 KW
    DAEWOONUBIRASedan2000 - Sonrası2.0 16V93 KW
    DAEWOONUBIRAKombi2000 - Sonrası2.0 16V93 KW
    DAEWOOREZZOMPV2000 - Sonrası1.867 KW
    DAEWOOREZZOMPV2000 - Sonrası1.872 KW
    DAEWOOREZZOMPV2000 - Sonrası1.874 KW
    DAEWOOREZZOMPV2000 - Sonrası2.094 KW
    DAEWOOREZZOMPV2001 - Sonrası2.089 KW
    DODGECARAVANMPV1995 - 20012.0 i98 KW
    DODGECARAVANMPV2000 - Sonrası2.4111 KW
    DODGECARAVANMPV1995 - 20012.4 i111 KW
    DODGENEONSedan1994 - 19992.0 16V98 KW
    DODGENEONSedan1994 - 19992.0 16V107 KW
    DODGENEONSedan1996 - 19992.0 16V109 KW
    DODGENEONSedan1996 - 19992.0 16V112 KW
    DODGENEONSedan1999 - Sonrası2.0 16V98 KW
    DODGENEONSedan1999 - Sonrası2.0 16V112 KW
    DODGESTRATUSSedan1995 - 20012.0 16V98 KW
    DODGESTRATUSSedan1995 - 20012.4 16 V103 KW
    DODGESTRATUSSedan1995 - 20012.4 16V112 KW
    FIATCROMAKombi2005 - Sonrası1.8 16V103 KW
    FIATSTILOHatchback2005 - 20061.6 16V77 KW
    FIATSTILOKombi2005 - 20071.6 16V77 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback1994 - 20001.344 KW
    HYUNDAIACCENTSedan1994 - 20001.344 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback1994 - 20001.355 KW
    HYUNDAIACCENTSedan1994 - 20001.355 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2000 - 20051.355 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2000 - 20051.355 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2000 - 20051.363 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2000 - 20051.363 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2002 - 20051.362 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback1994 - 20001.3 i 12V62 KW
    HYUNDAIACCENTSedan1994 - 20001.3 i 12V62 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2005 - 20101.4 GL71 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2005 - 20101.4 GL71 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2000 - 20051.566 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2000 - 20051.566 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2000 - 20051.575 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback1994 - 20001.5 i 12V65 KW
    HYUNDAIACCENTSedan1994 - 20001.5 i 12V65 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback1995 - 20001.5 i 16V73 KW
    HYUNDAIACCENTSedan1995 - 20001.5 i 16V73 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2002 - 20051.677 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2002 - 20051.677 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback2005 - 20101.6 GLS82 KW
    HYUNDAIACCENTSedan2005 - 20101.6 GLS82 KW
    HYUNDAICOUPECoupe2002 - 20091.6 16V77 KW
    HYUNDAICOUPECoupe2002 - 20091.6 16V79 KW
    HYUNDAIELANTRAHatchback2000 - 20061.679 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2000 - 20061.679 KW
    HYUNDAIELANTRASedan2003 - 20061.677 KW
    HYUNDAIELANTRAHatchback2003 - 20061.677 KW
    HYUNDAIGETZHatchback2003 - 20051.363 KW
    HYUNDAIGETZHatchback2002 - 20041.3 i60 KW
    HYUNDAIGETZHatchback2005 - 20091.4 i71 KW
    HYUNDAIGETZHatchback2002 - 20051.677 KW
    HYUNDAILANTRASedan1996 - 20001.5 12V65 KW
    HYUNDAILANTRAKombi1997 - 20001.5 12V65 KW
    HYUNDAIMATRIXMPV2001 - 20101.676 KW
    HYUNDAIS COUPECoupe1992 - 19961.5 i65 KW
    HYUNDAIS COUPECoupe1991 - 19961.5 i Turbo85 KW
    JEEPCHEROKEEKapali arazi arabasi2001 - 20082.4 4WD108 KW
    JEEPCHEROKEEKapali arazi arabasi2001 - 20042.4 Laredo108 KW
    JEEPWRANGLERAçik arazi arabasi2002 - 20072.4105 KW
    KIACERATOSedan2004 - Sonrası1.677 KW
    KIACERATOHatchback2004 - Sonrası1.677 KW
    KIARIOHatchback2005 - Sonrası1.4 16V71 KW
    KIARIOSedan2005 - Sonrası1.4 16V71 KW
    KIARIOSedan2005 - Sonrası1.6 16V82 KW
    KIARIOHatchback2005 - Sonrası1.6 CVVT82 KW
    LADA110Sedan1996 - Sonrası2.0 i110 KW
    MITSUBISHIECLIPSECoupe1995 - 19992000 GS 16V107 KW
    MITSUBISHIECLIPSECoupe1995 - 19992000 GT 16V157 KW
    MITSUBISHISPACE WAGONMPV2001 - 20041.6 16V72 KW
    NISSANPICK UPPick-up1998 - Sonrası3.2 D 4WD76 KW
    OPELANTARAKapali arazi arabasi2006 - Sonrası2.4104 KW
    OPELANTARAKapali arazi arabasi2008 - Sonrası2.4103 KW
    OPELANTARAKapali arazi arabasi2007 - Sonrası2.4 4x4103 KW
    OPELANTARAKapali arazi arabasi2008 - Sonrası2.4 LPG103 KW
    OPELANTARAKapali arazi arabasi2008 - Sonrası2.4 LPG 4x4103 KW
    OPELASCONASedan1979 - 19811.3 N44 KW
    OPELASCONASedan1981 - 19861.3 N44 KW
    OPELASCONAHatchback1981 - 19861.3 N44 KW
    OPELASCONASedan1979 - 19811.3 S55 KW
    OPELASCONASedan1981 - 19881.3 S55 KW
    OPELASCONAHatchback1981 - 19881.3 S55 KW
    OPELASCONASedan1981 - 19871.655 KW
    OPELASCONAHatchback1981 - 19881.655 KW
    OPELASCONAHatchback1986 - 19881.660 KW
    OPELASCONASedan1986 - 19881.660 KW
    OPELASCONASedan1982 - 19881.6 D40 KW
    OPELASCONAHatchback1982 - 19881.6 D40 KW
    OPELASCONAHatchback1987 - 19881.6 i55 KW
    OPELASCONASedan1987 - 19881.6 i55 KW
    OPELASCONAHatchback1986 - 19881.6 i KAT55 KW
    OPELASCONASedan1986 - 19881.6 i KAT55 KW
    OPELASCONAHatchback1981 - 19861.6 S66 KW
    OPELASCONASedan1981 - 19861.6 S66 KW
    OPELASCONASedan1987 - 19881.862 KW
    OPELASCONAHatchback1987 - 19881.862 KW
    OPELASCONASedan1985 - 19861.8 E74 KW
    OPELASCONAHatchback1985 - 19861.8 E74 KW
    OPELASCONAHatchback1982 - 19861.8 i85 KW
    OPELASCONASedan1982 - 19861.8 i85 KW
    OPELASCONASedan1986 - 19882.0 i85 KW
    OPELASCONAHatchback1986 - 19882.0 i85 KW
    OPELASCONASedan1987 - 19882.0 i74 KW
    OPELASCONASedan1987 - 19882.0 i GT95 KW
    OPELASCONAHatchback1987 - 19882.0 i GT95 KW
    OPELASCONAHatchback1986 - 19882.0 i KAT85 KW
    OPELASCONASedan1986 - 19882.0 i KAT85 KW
    OPELASTRAHatchback1991 - 19931.455 KW
    OPELASTRASedan1991 - 19931.455 KW
    OPELASTRAKombi1991 - 19931.455 KW
    OPELASTRAHatchback1992 - 19981.460 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19981.460 KW
    OPELASTRAKombi1992 - 19981.460 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20041.4 16V66 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20051.4 16V66 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20051.4 16V66 KW
    OPELASTRASedan1991 - 19981.4 i44 KW
    OPELASTRAKombi1991 - 19981.4 i44 KW
    OPELASTRAKutu1991 - 19991.4 i44 KW
    OPELASTRAHatchback1992 - 19981.4 i44 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20021.4 i44 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20021.4 i44 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20051.4 i44 KW
    OPELASTRAHatchback1996 - 19981.4 i 16V66 KW
    OPELASTRASedan1996 - 19981.4 i 16V66 KW
    OPELASTRAKombi1996 - 19981.4 i 16V66 KW
    OPELASTRACabriolet1996 - 20011.4 i 16V66 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19981.4 Si60 KW
    OPELASTRAHatchback1992 - 19981.4 Si60 KW
    OPELASTRAKombi1992 - 19981.4 Si60 KW
    OPELASTRACabriolet1993 - 20011.4 Si60 KW
    OPELASTRAKombi1995 - 19981.655 KW
    OPELASTRAHatchback1995 - 19981.655 KW
    OPELASTRASedan1995 - 19981.655 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20001.655 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20001.655 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20001.655 KW
    OPELASTRAKutu1999 - 20001.655 KW
    OPELASTRAKombi2000 - 20041.662 KW
    OPELASTRAHatchback2000 - 20051.662 KW
    OPELASTRASedan2000 - 20051.662 KW
    OPELASTRAKutu2000 - 20051.662 KW
    OPELASTRASedan2002 - 20051.676 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20091.676 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20091.676 KW
    OPELASTRACabriolet2003 - 20051.676 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1.677 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası1.677 KW
    OPELASTRACabriolet2005 - Sonrası1.677 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.677 KW
    OPELASTRAHatchback2006 - Sonrası1.685 KW
    OPELASTRAHatchback2006 - Sonrası1.685 KW
    OPELASTRAKombi2006 - Sonrası1.685 KW
    OPELASTRACabriolet2006 - Sonrası1.685 KW
    OPELASTRAHatchback2009 - Sonrası1.685 KW
    OPELASTRAKombi2010 - Sonrası1.685 KW
    OPELASTRAHatchback2011 - Sonrası1.6132 KW
    OPELASTRASedan2012 - Sonrası1.685 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20041.6 16V74 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20051.6 16V76 KW
    OPELASTRACabriolet2001 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRAKombi2003 - 20041.6 CNG71 KW
    OPELASTRAKutu1991 - 19931.6 i55 KW
    OPELASTRAHatchback1991 - 19981.6 i55 KW
    OPELASTRAKombi1991 - 19981.6 i55 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19981.6 i55 KW
    OPELASTRACabriolet1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRASedan1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRAHatchback1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRAKombi1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRAKutu1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRACabriolet1996 - 20011.6 i55 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20021.6 i55 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20021.6 i55 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20051.6 i55 KW
    OPELASTRAKutu1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRASedan1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAKombi1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20051.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAKombi2009 - Sonrası1.6 LPG85 KW
    OPELASTRAKombi2012 - Sonrası1.6 LPG84 KW
    OPELASTRAHatchback1992 - 19941.6 Si74 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19941.6 Si74 KW
    OPELASTRAKombi1992 - 19941.6 Si74 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - Sonrası1.6 Turbo132 KW
    OPELASTRACabriolet2007 - Sonrası1.6 Turbo132 KW
    OPELASTRAKombi2007 - Sonrası1.6 Turbo132 KW
    OPELASTRAHatchback2007 - Sonrası1.6 Turbo132 KW
    OPELASTRAHatchback2009 - Sonrası1.6 Turbo132 KW
    OPELASTRAKombi2010 - Sonrası1.6 Turbo132 KW
    OPELASTRASedan2012 - Sonrası1.6 Turbo132 KW
    OPELASTRAHatchback1991 - 19921.7 D42 KW
    OPELASTRAKombi1991 - 19921.7 D42 KW
    OPELASTRAKutu1991 - 19921.7 D42 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19921.7 D42 KW
    OPELASTRAHatchback1992 - 19981.7 D44 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19981.7 D44 KW
    OPELASTRAKombi1992 - 19981.7 D44 KW
    OPELASTRAKutu1992 - 19991.7 D44 KW
    OPELASTRAHatchback1994 - 19981.7 TD50 KW
    OPELASTRAKombi1994 - 19981.7 TD50 KW
    OPELASTRASedan1994 - 19981.7 TD50 KW
    OPELASTRAKutu1994 - 19991.7 TD50 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20001.7 TD50 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20001.7 TD50 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20001.7 TD50 KW
    OPELASTRAKutu1999 - 20051.7 TD50 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası1.892 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası1.892 KW
    OPELASTRACabriolet2005 - Sonrası1.892 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.892 KW
    OPELASTRAKombi2005 - Sonrası1.8103 KW
    OPELASTRACabriolet2005 - Sonrası1.8103 KW
    OPELASTRAHatchback2006 - Sonrası1.8103 KW
    OPELASTRAHatchback2006 - Sonrası1.8103 KW
    OPELASTRAHatchback2011 - Sonrası1.8103 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20001.8 16V85 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20001.8 16V85 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20001.8 16V85 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20001.8 16V85 KW
    OPELASTRAKombi2000 - 20041.8 16V92 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20051.8 16V92 KW
    OPELASTRAHatchback2000 - 20051.8 16V92 KW
    OPELASTRASedan2000 - 20051.8 16V92 KW
    OPELASTRACabriolet2001 - 20051.8 16V92 KW
    OPELASTRAHatchback1991 - 19981.8 i66 KW
    OPELASTRAKombi1991 - 19981.8 i66 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19981.8 i66 KW
    OPELASTRASedan1993 - 19941.8 i 16V92 KW
    OPELASTRAHatchback1993 - 19941.8 i 16V92 KW
    OPELASTRAKombi1993 - 19981.8 i 16V92 KW
    OPELASTRASedan1994 - 19981.8 i 16V85 KW
    OPELASTRAHatchback1994 - 19981.8 i 16V85 KW
    OPELASTRAKombi1994 - 19981.8 i 16V85 KW
    OPELASTRACabriolet1994 - 20011.8 i 16V85 KW
    OPELASTRASedan1995 - 19961.8 i 16V82 KW
    OPELASTRASedan1995 - 19971.8 i 16V85 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20042.0 16V100 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20052.0 16V100 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20052.0 16V100 KW
    OPELASTRAHatchback1999 - 20022.0 16V OPC118 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20012.0 16V Turbo140 KW
    OPELASTRACoupe2001 - 20052.0 16V Turbo141 KW
    OPELASTRACoupe2002 - 20052.0 16V Turbo147 KW
    OPELASTRACabriolet2002 - 20052.0 16V Turbo147 KW
    OPELASTRAHatchback1991 - 19982.0 GSI 16V110 KW
    OPELASTRAKombi1991 - 19942.0 i85 KW
    OPELASTRAHatchback1991 - 19982.0 i85 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19982.0 i85 KW
    OPELASTRACabriolet1993 - 19942.0 i85 KW
    OPELASTRAKombi1993 - 19982.0 i 16V110 KW
    OPELASTRASedan1995 - 19982.0 i 16V100 KW
    OPELASTRAKombi1995 - 19982.0 i 16V100 KW
    OPELASTRAHatchback1995 - 19982.0 i 16V100 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20042.0 OPC141 KW
    OPELASTRAKombi2002 - 20042.0 OPC147 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELASTRACabriolet2002 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELASTRAHatchback2002 - 20052.0 OPC147 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRAHatchback2004 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRAKombi2004 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRACabriolet2005 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo125 KW
    OPELASTRACabriolet2005 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo177 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası2.0 Turbo177 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19972.0 i85 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19942.0 i 16V110 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1994 - 19972.0 i 16V100 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19942.0 i 16V 4x4110 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1994 - 19972.0 i 16V 4x4100 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19972.0 i 4x485 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1992 - 19972.0 i Turbo 4x4150 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1993 - 19972.5 i V6125 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011.233 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011.444 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011.460 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2001 - Sonrası1.664 KW
    OPELCOMBOMPV2001 - Sonrası1.664 KW
    OPELCOMBOMPV2005 - Sonrası1.6 CNG71 KW
    OPELCOMBOMPV2006 - Sonrası1.6 CNG69 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2005 - Sonrası1.6 CNG 16V71 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2006 - Sonrası1.6 CNG 16V69 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011.7 D44 KW
    OPELCORSAHatchback1982 - 19901.244 KW
    OPELCORSAKutu1986 - 19891.240 KW
    OPELCORSAKutu1986 - 19901.244 KW
    OPELCORSASedan1989 - 19931.2 i33 KW
    OPELCORSAHatchback1989 - 19931.2 i33 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.2 i33 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.2 i33 KW
    OPELCORSAHatchback1990 - 19931.2 N38 KW
    OPELCORSASedan1982 - 19871.2 S43 KW
    OPELCORSAHatchback1982 - 19901.2 S40 KW
    OPELCORSASedan1982 - 19931.2 S40 KW
    OPELCORSASedan1985 - 19871.344 KW
    OPELCORSAHatchback1985 - 19891.344 KW
    OPELCORSAKutu1986 - 19891.344 KW
    OPELCORSAKutu1986 - 19891.351 KW
    OPELCORSAHatchback1986 - 19901.3 i44 KW
    OPELCORSASedan1982 - 19871.3 S51 KW
    OPELCORSAHatchback1982 - 19891.3 S51 KW
    OPELCORSAHatchback2000 - Sonrası1.466 KW
    OPELCORSASedan1989 - 19931.4 i44 KW
    OPELCORSAHatchback1990 - 19931.4 i44 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.4 i44 KW
    OPELCORSAKutu1999 - 20001.4 i44 KW
    OPELCORSAHatchback1994 - 20001.4 i 16V66 KW
    OPELCORSAHatchback1994 - 20001.4 i 16V67 KW
    OPELCORSASedan1989 - 19931.4 S53 KW
    OPELCORSAHatchback1990 - 19931.4 S53 KW
    OPELCORSAHatchback1991 - 19931.4 Si60 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.4 Si60 KW
    OPELCORSAHatchback1988 - 19921.6 GSI55 KW
    OPELCORSAHatchback1988 - 19921.6 GSI74 KW
    OPELCORSAHatchback1989 - 19931.6 GSI72 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.6 GSI 16V80 KW
    OPELCORSAHatchback1992 - 19931.6 GSI KAT74 KW
    OPELCORSAHatchback1994 - 20001.6 i 16V78 KW
    OPELCORSAHatchback2007 - Sonrası1.6 Turbo110 KW
    OPELCORSAHatchback2007 - Sonrası1.6 Turbo141 KW
    OPELCORSAHatchback2011 - Sonrası1.6 Turbo155 KW
    OPELCORSAHatchback2000 - Sonrası1.892 KW
    OPELFRONTERAAçik arazi arabasi1992 - 19982.0 i85 KW
    OPELFRONTERAKapali arazi arabasi1995 - 19982.2 i100 KW
    OPELFRONTERAKapali arazi arabasi1998 - Sonrası2.2 i100 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2008 - Sonrası1.685 KW
    OPELINSIGNIASedan2008 - Sonrası1.685 KW
    OPELINSIGNIAKombi2008 - Sonrası1.685 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2008 - Sonrası1.6 Turbo132 KW
    OPELINSIGNIASedan2009 - Sonrası1.6 Turbo132 KW
    OPELINSIGNIAKombi2009 - Sonrası1.6 Turbo132 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2008 - Sonrası1.8103 KW
    OPELINSIGNIASedan2008 - Sonrası1.8103 KW
    OPELINSIGNIAKombi2008 - Sonrası1.8103 KW
    OPELKADETTHatchback1982 - 19841.240 KW
    OPELKADETTHatchback1979 - 19841.2 S44 KW
    OPELKADETTKombi1979 - 19841.2 S44 KW
    OPELKADETTSedan1979 - 19841.2 S44 KW
    OPELKADETTSedan1985 - 19911.3 i KAT44 KW
    OPELKADETTKombi1985 - 19911.3 i KAT44 KW
    OPELKADETTHatchback1985 - 19911.3 i KAT44 KW
    OPELKADETTHatchback1979 - 19841.3 N44 KW
    OPELKADETTKombi1979 - 19841.3 N44 KW
    OPELKADETTSedan1979 - 19841.3 N44 KW
    OPELKADETTSedan1984 - 19891.3 N44 KW
    OPELKADETTKutu1984 - 19891.3 N44 KW
    OPELKADETTHatchback1984 - 19911.3 N44 KW
    OPELKADETTKombi1984 - 19911.3 N44 KW
    OPELKADETTKutu1986 - 19891.3 N44 KW
    OPELKADETTHatchback1979 - 19841.3 S55 KW
    OPELKADETTKombi1979 - 19841.3 S55 KW
    OPELKADETTSedan1979 - 19841.3 S55 KW
    OPELKADETTHatchback1984 - 19871.3 S55 KW
    OPELKADETTSedan1984 - 19871.3 S55 KW
    OPELKADETTKombi1984 - 19871.3 S55 KW
    OPELKADETTKutu1986 - 19891.3 S55 KW
    OPELKADETTCabriolet1987 - 19931.3 S55 KW
    OPELKADETTHatchback1990 - 19911.4 i44 KW
    OPELKADETTSedan1990 - 19911.4 i44 KW
    OPELKADETTKombi1990 - 19911.4 i44 KW
    OPELKADETTKutu1990 - 19911.4 i44 KW
    OPELKADETTCabriolet1990 - 19911.4 i44 KW
    OPELKADETTKutu1991 - 19941.4 i44 KW
    OPELKADETTKutu1989 - 19911.4 S55 KW
    OPELKADETTHatchback1989 - 19911.4 S60 KW
    OPELKADETTHatchback1990 - 19911.4 S55 KW
    OPELKADETTSedan1990 - 19911.4 S55 KW
    OPELKADETTKombi1990 - 19911.4 S55 KW
    OPELKADETTCabriolet1990 - 19931.4 S55 KW
    OPELKADETTKombi1986 - 19911.660 KW
    OPELKADETTKutu1986 - 19911.660 KW
    OPELKADETTKutu1986 - 19931.666 KW
    OPELKADETTHatchback1982 - 19841.6 D40 KW
    OPELKADETTKombi1982 - 19841.6 D40 KW
    OPELKADETTSedan1982 - 19841.6 D40 KW
    OPELKADETTKutu1984 - 19881.6 D40 KW
    OPELKADETTHatchback1984 - 19891.6 D40 KW
    OPELKADETTSedan1984 - 19891.6 D40 KW
    OPELKADETTKombi1984 - 19891.6 D40 KW
    OPELKADETTKutu1986 - 19891.6 D40 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19911.6 i55 KW
    OPELKADETTSedan1986 - 19911.6 i55 KW
    OPELKADETTKombi1986 - 19911.6 i55 KW
    OPELKADETTCabriolet1986 - 19931.6 i55 KW
    OPELKADETTKutu1989 - 19931.6 i55 KW
    OPELKADETTCabriolet1989 - 19931.6 i60 KW
    OPELKADETTKutu1991 - 19941.6 i55 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19911.6 i KAT55 KW
    OPELKADETTSedan1986 - 19911.6 i KAT55 KW
    OPELKADETTKombi1986 - 19911.6 i KAT55 KW
    OPELKADETTCabriolet1987 - 19931.6 i KAT55 KW
    OPELKADETTHatchback1981 - 19841.6 S66 KW
    OPELKADETTKombi1981 - 19841.6 S66 KW
    OPELKADETTHatchback1984 - 19861.6 S66 KW
    OPELKADETTSedan1984 - 19861.6 S66 KW
    OPELKADETTKombi1984 - 19861.6 S66 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19911.6 S60 KW
    OPELKADETTSedan1986 - 19911.6 S60 KW
    OPELKADETTKutu1988 - 19921.7 D42 KW
    OPELKADETTHatchback1989 - 19911.7 D42 KW
    OPELKADETTSedan1989 - 19911.7 D42 KW
    OPELKADETTKombi1989 - 19911.7 D42 KW
    OPELKADETTKutu1989 - 19941.7 D42 KW
    OPELKADETTKutu1992 - 19941.7 D44 KW
    OPELKADETTSedan1987 - 19901.884 KW
    OPELKADETTKombi1988 - 19911.882 KW
    OPELKADETTHatchback1985 - 19861.8 E74 KW
    OPELKADETTKombi1985 - 19861.8 E74 KW
    OPELKADETTHatchback1984 - 19861.8 GSI85 KW
    OPELKADETTHatchback1983 - 19841.8 GT-E85 KW
    OPELKADETTSedan1984 - 19861.8 i85 KW
    OPELKADETTKombi1984 - 19861.8 i85 KW
    OPELKADETTKutu1984 - 19921.8 i66 KW
    OPELKADETTSedan1985 - 19861.8 i74 KW
    OPELKADETTHatchback1985 - 19911.8 i66 KW
    OPELKADETTKombi1985 - 19911.8 i66 KW
    OPELKADETTSedan1990 - 19911.8 i66 KW
    OPELKADETTHatchback1987 - 19911.8 S62 KW
    OPELKADETTSedan1987 - 19911.8 S62 KW
    OPELKADETTKombi1987 - 19911.8 S62 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19912.0 GSI85 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19912.0 GSI95 KW
    OPELKADETTHatchback1987 - 19912.0 GSI 16V115 KW
    OPELKADETTHatchback1988 - 19912.0 GSI 16V110 KW
    OPELKADETTHatchback1988 - 19912.0 GSI 16V KAT110 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19912.0 GSI KAT85 KW
    OPELKADETTCabriolet1986 - 19932.0 i85 KW
    OPELKADETTSedan1987 - 19912.0 i85 KW
    OPELKADETTKombi1987 - 19912.0 i85 KW
    OPELKADETTCabriolet1986 - 19932.0 i KAT85 KW
    OPELKADETTSedan1987 - 19912.0 i KAT85 KW
    OPELKADETTKombi1987 - 19912.0 i KAT85 KW
    OPELMANTASedan1979 - 19801.3 N44 KW
    OPELMANTACoupe1979 - 19801.3 N44 KW
    OPELMANTACoupe1979 - 19861.3 S55 KW
    OPELMANTASedan1981 - 19861.3 S55 KW
    OPELMANTACoupe1982 - 19871.8 S66 KW
    OPELMANTASedan1982 - 19871.8 S66 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101.664 KW
    OPELMERIVAMPV2006 - 20101.677 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101.6 16V74 KW
    OPELMERIVAMPV2005 - 20101.6 Turbo132 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101.892 KW
    OPELMOKKAKapali arazi arabasi2012 - Sonrası1.685 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19941.885 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19941.885 KW
    OPELOMEGASedan1987 - 19941.865 KW
    OPELOMEGAKombi1987 - 19941.865 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19871.8 N60 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19871.8 N60 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19881.8 N63 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19881.8 N63 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19941.8 S66 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19941.8 S66 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19942.090 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19942.090 KW
    OPELOMEGASedan1990 - 19942.073 KW
    OPELOMEGASedan1990 - 19942.074 KW
    OPELOMEGAKombi1990 - 19942.074 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 19992.085 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 19992.085 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 20002.085 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 19992.0 16V100 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 19992.0 16V100 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19942.0 i85 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19942.0 i85 KW
    OPELOMEGAKombi1990 - 19942.0 i73 KW
    OPELOMEGASedan1999 - 20032.2 16V106 KW
    OPELOMEGAKombi1999 - 20032.2 16V106 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19942.3 D54 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 20002.5 V6125 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 20002.5 V6125 KW
    OPELOMEGASedan2000 - 20032.6 V6132 KW
    OPELOMEGAKombi2000 - 20032.6 V6132 KW
    OPELOMEGASedan1994 - 20013.0 V6155 KW
    OPELOMEGAKombi1994 - 20013.0 V6155 KW
    OPELOMEGASedan2001 - 20033.2 V6160 KW
    OPELOMEGAKombi2001 - 20033.2 V6160 KW
    OPELREKORDSedan1982 - 19861.855 KW
    OPELREKORDKombi1982 - 19861.855 KW
    OPELREKORDSedan1985 - 19861.8 E74 KW
    OPELREKORDKombi1985 - 19861.8 E74 KW
    OPELREKORDSedan1982 - 19861.8 S66 KW
    OPELREKORDKombi1982 - 19861.8 S66 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası1.890 KW
    OPELSIGNUMHatchback2005 - Sonrası1.8103 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELSINTRAMPV1996 - 19992.2 i 16V104 KW
    OPELSINTRAMPV1996 - 19993.0 i 24V148 KW
    OPELSPEEDSTERCabriolet2003 - Sonrası2.0 Turbo147 KW
    OPELTIGRACoupe1994 - 20001.4 16V66 KW
    OPELTIGRACoupe1994 - 19981.6 16V78 KW
    OPELTIGRACabriolet2004 - Sonrası1.892 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19921.4 S55 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19921.4 S55 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19931.660 KW
    OPELVECTRASedan1992 - 19931.651 KW
    OPELVECTRAHatchback2005 - Sonrası1.674 KW
    OPELVECTRAHatchback2006 - Sonrası1.677 KW
    OPELVECTRASedan2006 - Sonrası1.677 KW
    OPELVECTRAKombi2006 - Sonrası1.677 KW
    OPELVECTRASedan2004 - Sonrası1.6 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi2004 - Sonrası1.6 16V74 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19951.6 i55 KW
    OPELVECTRAHatchback1993 - 19951.6 i52 KW
    OPELVECTRASedan1993 - 19951.6 i52 KW
    OPELVECTRAHatchback1993 - 19951.6 i55 KW
    OPELVECTRASedan1993 - 19951.6 i55 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20021.6 i55 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20031.6 i55 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20001.6 i55 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19951.6 i KAT55 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19931.6 S60 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19921.7 D42 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19921.7 D42 KW
    OPELVECTRASedan1992 - 19951.7 D44 KW
    OPELVECTRAHatchback1992 - 19951.7 D44 KW
    OPELVECTRASedan1990 - 19951.7 TD60 KW
    OPELVECTRAHatchback1990 - 19951.7 TD60 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası1.881 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası1.890 KW
    OPELVECTRAHatchback2006 - Sonrası1.8103 KW
    OPELVECTRASedan2006 - Sonrası1.8103 KW
    OPELVECTRAKombi2006 - Sonrası1.8103 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası1.8 16V90 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası1.8 16V90 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - 20061.8 16V81 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19901.8 i66 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRASedan2000 - 20021.8 i 16V92 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20031.8 i 16V92 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20031.8 i 16V92 KW
    OPELVECTRASedan1990 - 19951.8 i KAT66 KW
    OPELVECTRAHatchback1990 - 19951.8 i KAT66 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19891.8 S65 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19891.8 S65 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19901.8 S66 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19891.8 S 4x465 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19892.074 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19892.074 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19902.0 i85 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19902.0 i85 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19922.0 i95 KW
    OPELVECTRAHatchback1989 - 19902.0 i 16V110 KW
    OPELVECTRASedan1994 - 19952.0 i 16V100 KW
    OPELVECTRAHatchback1994 - 19952.0 i 16V100 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20002.0 i 16V100 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20002.0 i 16V100 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20002.0 i 16V100 KW
    OPELVECTRASedan1994 - 19952.0 i 16V 4x4100 KW
    OPELVECTRAHatchback1990 - 19952.0 i 16V KAT110 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19902.0 i 4x485 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19922.0 i 4x495 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19952.0 i 4x4 KAT85 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19952.0 i GT95 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19952.0 i KAT85 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19952.0 i KAT85 KW
    OPELVECTRASedan1994 - 19952.0 i Turbo 4x4150 KW
    OPELVECTRASedan2000 - 20022.2 i 16V108 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20032.2 i 16V108 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20032.2 i 16V108 KW
    OPELVECTRAHatchback1999 - 20002.5144 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20002.5 i V6125 KW
    OPELVECTRAHatchback1993 - 19952.5 V6125 KW
    OPELVECTRASedan1993 - 19952.5 V6125 KW
    OPELVECTRASedan2000 - 20022.6 i V6125 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20032.6 i V6125 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20032.6 i V6125 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19902000 16V 4x4110 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19942000-GT 16V110 KW
    OPELVECTRASedan1990 - 19952000-GT 16V 4x4 KAT110 KW
    OPELVECTRASedan1990 - 19952000-GT 16V KAT110 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası3.2 V6155 KW
    OPELVECTRASedan1998 - 2000i 500 2.5143 KW
    OPELVECTRAKombi1998 - 2000i 500 2.5143 KW
    OPELZAFIRAMPV2005 - Sonrası1.677 KW
    OPELZAFIRAMPV2008 - Sonrası1.685 KW
    OPELZAFIRAMPV1999 - 20051.6 16V74 KW
    OPELZAFIRAMPV2001 - 20051.6 CNG71 KW
    OPELZAFIRAMPV2006 - Sonrası1.6 CNG69 KW
    OPELZAFIRAMPV2011 - Sonrası1.6 CNG110 KW
    OPELZAFIRAKutu2009 - Sonrası1.6 CNG Turbo110 KW
    OPELZAFIRAMPV2009 - Sonrası1.6 CNG Turbo110 KW
    OPELZAFIRAKutu2005 - Sonrası1.8103 KW
    OPELZAFIRAMPV2005 - Sonrası1.8103 KW
    OPELZAFIRAMPV2011 - Sonrası1.885 KW
    OPELZAFIRAMPV2011 - Sonrası1.888 KW
    OPELZAFIRAMPV2011 - Sonrası1.8103 KW
    OPELZAFIRAMPV1999 - 20001.8 16V85 KW
    OPELZAFIRAMPV2000 - 20051.8 16V92 KW
    OPELZAFIRAMPV2011 - Sonrası1.8 LPG101 KW
    OPELZAFIRAMPV2005 - Sonrası2.0147 KW
    OPELZAFIRAMPV2006 - Sonrası2.0177 KW
    OPELZAFIRAMPV2001 - 20052.0 OPC141 KW
    OPELZAFIRAMPV2002 - 20052.0 OPC147 KW
    SAAB9-3Cabriolet2003 - Sonrası1,8t110 KW
    SAAB9-3Sedan2004 - Sonrası1.8 i90 KW
    SAAB9-3Cabriolet2004 - Sonrası1.8 i90 KW
    SAAB9-3Kombi2005 - Sonrası1.8 i90 KW
    SAAB9-5Sedan1999 - 20012.3 Turbo169 KW
    SAAB9-5Kombi1999 - 20012.3 Turbo169 KW
    SAAB9-5Sedan1998 - Sonrası3.0 V6t147 KW
    SAAB9-5Kombi1998 - Sonrası3.0 V6t147 KW
    SAAB900Hatchback1993 - 19982.5 -24 V6125 KW
    SAAB900Cabriolet1993 - 19982.5 -24 V6125 KW
    SAAB900Coupe1993 - 19982.5 -24 V6125 KW
    SAAB9000Sedan1994 - 19983.0 -24 V6 CD/CDE155 KW
    SAAB9000Hatchback1994 - 19983.0 -24 V6 CS/CSE155 KW
    TOYOTACARINAHatchback1995 - 19971.6 16V78 KW
    VWBORAKombi2001 - 20051.9 TDI 4motion110 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 5.3 TL 3.5 TL 2.7 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.5 TL 1.4 TL 1.2 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 5.3 TL 3.5 TL 2.7 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.5 TL 1.4 TL 1.2 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 5.3 TL 3.5 TL 2.7 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.5 TL 1.4 TL 1.2 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 5.3 TL 3.5 TL 2.7 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.5 TL 1.4 TL 1.2 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 5.3 TL 3.5 TL 2.7 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.5 TL 1.4 TL 1.2 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 5.3 TL 3.5 TL 2.7 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.5 TL 1.4 TL 1.2 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 5.3 TL 3.5 TL 2.7 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.5 TL 1.4 TL 1.2 TL

    040815S Orjinal Referans numaralı Kam Mil Keçe SKT ürünüdür bu yedek parça ALFA ROMEO 159, CADILLAC BLS, CADILLAC BLS Wagon, CHEVROLET ASTRA, CHEVROLET AVEO, CHEVROLET CAPTIVA, CHEVROLET CORSICA, CHEVROLET CRUZE, CHEVROLET EPICA, CHEVROLET EVANDA, CHEVROLET KALOS vb otomobillere uymaktadır. bu yedek parça 12 ay garantilidir. ürünü teslim aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz sürece 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :