0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Sol Dikiz Ayna
    Dis ayna Dis ayna

    Marka: SPJ, 2000 yılında İspanya'da kurulmuş; otomotiv sektörü için aynalar, debriyaj kabloları, park fren kabloları, kumanda kabloları vb. ürünler üreten firmadır.

    Dikiz Ayna

    Orjinal Ürün
    59,00 TL (KDV Dahil) 59.00 89,00 TL
    - +
    Marka : SPJ Stok Kodu : E-0471
    Tedarikçi Açıklaması :

    FORD FIESTA MANUEL AYNA 83/89 SOL

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj tarafi sol
    Sekil düz
    Donanim varyasyonu chrom._glass
    Donanim varyasyonu grained
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    LANCIA 0005893396
    LANCIA 5893396
    LANCIA 5892122
    VAN WEZEL 1772803
    MAGNETI MARELLI 350314022430
    ALKAR 6164483
    TYC 3180022
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    LANCIAY10Hatchback1995 - 19951.1 Avenue40 KW
    LANCIAY10Hatchback1995 - 19951.1 Avenue Tüm tekerlekleri çekisli40 KW
    LANCIAY10Hatchback1989 - 19951.1 i.e. Fire37 KW
    LANCIAY10Hatchback1992 - 19951.1 i.e. Fire Tüm tekerlekleri çekisli37 KW
    LANCIAY10Hatchback1989 - 19951.3 i.e. Fire53 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.7 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.1 TL 8.0 TL 7.1 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.7 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.1 TL 8.0 TL 7.1 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.7 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.1 TL 8.0 TL 7.1 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.7 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.1 TL 8.0 TL 7.1 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.7 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.1 TL 8.0 TL 7.1 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.7 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.1 TL 8.0 TL 7.1 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 30.9 TL 20.7 TL 15.6 TL 12.5 TL 10.5 TL 9.1 TL 8.0 TL 7.1 TL
    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :