0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Sol Dikiz Ayna
    Dis ayna Dis ayna

    Marka: SPJ, 2000 yılında İspanya'da kurulmuş; otomotiv sektörü için aynalar, debriyaj kabloları, park fren kabloları, kumanda kabloları vb. ürünler üreten firmadır.

    Dikiz Ayna

    Orjinal Ürün
    61,95 TL (KDV Dahil) 61.95 76,95 TL
    - +
    Marka : SPJ Stok Kodu : E-0471
    Tedarikçi Açıklaması :

    FORD FIESTA MANUEL AYNA 83/89 SOL

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj tarafi sol
    Sekil düz
    Donanim varyasyonu chrom._glass
    Donanim varyasyonu grained
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    LANCIA 0005893396
    LANCIA 5893396
    LANCIA 5892122
    VAN WEZEL 1772803
    MAGNETI MARELLI 350314022430
    ALKAR 6164483
    TYC 3180022
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    LANCIAY10Hatchback1995 - 19951.1 Avenue40 KW
    LANCIAY10Hatchback1995 - 19951.1 Avenue Tüm tekerlekleri çekisli40 KW
    LANCIAY10Hatchback1989 - 19951.1 i.e. Fire37 KW
    LANCIAY10Hatchback1992 - 19951.1 i.e. Fire Tüm tekerlekleri çekisli37 KW
    LANCIAY10Hatchback1989 - 19951.3 i.e. Fire53 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 32.5 TL 21.7 TL 16.4 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.4 TL 7.5 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 32.5 TL 21.7 TL 16.4 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.4 TL 7.5 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 32.5 TL 21.7 TL 16.4 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.4 TL 7.5 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 32.5 TL 21.7 TL 16.4 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.4 TL 7.5 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 32.5 TL 21.7 TL 16.4 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.4 TL 7.5 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 32.5 TL 21.7 TL 16.4 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.4 TL 7.5 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 32.5 TL 21.7 TL 16.4 TL 13.1 TL 11.0 TL 9.5 TL 8.4 TL 7.5 TL

    bu sayfada listelenen yedek parça SPJ üretimidir ve Orjinal yedek parçadır. E-0471 referans numaralı ürünün orjinal referans numarası 0005893396 ,5893396 ,5892122 dur. LANCIA Y10 vb araçlara uygundur. 14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :