0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Arka Arka Fren Balata
    Fren balata seti, diskli fren Fren balata seti, diskli fren

    Orijinal Yedek Parça: Aracınızın üretiminde kullanılan yedek parçanın kendisi orijinal yedek parça anlamına gelmektedir. Orijinal yedek parçalar OEM (Orijinal Ürün Üreticisi) tarafından üretilir ve üretilen parçalar yine üretici firma tarafından belirli testlerden geçirildikten sonra kullanıma sunulur. Yan sanayi yedek parçalarla karşılaştırıldığında, orijinal yedek parçaların kullanımları daha uzun sürelidir. Dayanıklılık ve kalite özellikleri bakımından orijinal yedek parçalar, yan sanayi yedek parçalara göre daha çok tercih edilmektedir.

    Arka Fren Balata

    Orjinal Ürün
    109,31 TL (KDV Dahil) 109.31 164,31 TL
    - +
    Marka : TEXTAR Stok Kodu : 2398001
    Tedarikçi Açıklaması :

    ARKA FREN BALATA - MARKA: OPEL - VIVARO - YIL: 01- - MOTOR:

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Genislik [mm] 94,6
    Yükseklik [mm] 57,3
    Kalinlik/Kuvvet [mm] 17
    Asinma ikaz kontagi Asinma ikaz kontagi yok
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 Fren kaliperi civatasi ile
    WVA numarasi 23980
    Fren sistemi Lucas
    Teknik bilgi numarasi 23980 170 1 4
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    23980
    2398017014
    NISSAN 4406000QAF
    NISSAN 7701054772
    OPEL 4423333
    OPEL 95518305
    OPEL 95599224
    OPEL 93173646
    OPEL 93192389
    OPEL 4414029
    OPEL 4414520
    OPEL 9199262
    R
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    NISSANPRIMASTAROtobüs2001 - Sonrası2.088 KW
    NISSANPRIMASTARKutu2003 - Sonrası2.088 KW
    NISSANPRIMASTAROtobüs2001 - SonrasıdCi 10074 KW
    NISSANPRIMASTARKutu2002 - SonrasıdCi 10074 KW
    NISSANPRIMASTAROtobüs2008 - SonrasıdCi 11584 KW
    NISSANPRIMASTARKutu2008 - SonrasıdCi 11584 KW
    NISSANPRIMASTAROtobüs2006 - SonrasıdCi 12084 KW
    NISSANPRIMASTARKutu2006 - SonrasıdCi 12084 KW
    NISSANPRIMASTARKutu2003 - SonrasıdCi 14099 KW
    NISSANPRIMASTAROtobüs2003 - SonrasıdCi 14099 KW
    NISSANPRIMASTAROtobüs2006 - SonrasıdCi 150107 KW
    NISSANPRIMASTARKutu2006 - SonrasıdCi 150107 KW
    NISSANPRIMASTAROtobüs2001 - SonrasıdCi 8060 KW
    NISSANPRIMASTARKutu2002 - SonrasıdCi 8060 KW
    NISSANPRIMASTAROtobüs2006 - SonrasıdCi 9066 KW
    NISSANPRIMASTARKutu2006 - SonrasıdCi 9066 KW
    OPELVIVAROOtobüs2014 - Sonrası1.6 CDTI66 KW
    OPELVIVAROKutu2014 - Sonrası1.6 CDTI66 KW
    OPELVIVAROOtobüs2014 - Sonrası1.6 CDTI85 KW
    OPELVIVAROKutu2014 - Sonrası1.6 CDTI85 KW
    OPELVIVAROOtobüs2014 - Sonrası1.6 CDTI88 KW
    OPELVIVAROKutu2014 - Sonrası1.6 CDTI88 KW
    OPELVIVAROOtobüs2014 - Sonrası1.6 CDTI103 KW
    OPELVIVAROKutu2014 - Sonrası1.6 CDTI103 KW
    OPELVIVAROOtobüs2001 - Sonrası1.9 DI60 KW
    OPELVIVAROKutu2001 - Sonrası1.9 DI60 KW
    OPELVIVARODüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası1.9 Di60 KW
    OPELVIVAROOtobüs2001 - Sonrası1.9 DTI74 KW
    OPELVIVAROKutu2001 - Sonrası1.9 DTI74 KW
    OPELVIVARODüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası1.9 DTI74 KW
    OPELVIVAROOtobüs2001 - Sonrası2.0 16V88 KW
    OPELVIVAROKutu2001 - Sonrası2.0 16V88 KW
    OPELVIVARODüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası2.0 16V88 KW
    OPELVIVARODüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası2.0 CDTI66 KW
    OPELVIVAROOtobüs2006 - Sonrası2.0 CDTI66 KW
    OPELVIVAROKutu2006 - Sonrası2.0 CDTI66 KW
    OPELVIVARODüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası2.0 CDTI84 KW
    OPELVIVAROOtobüs2006 - Sonrası2.0 CDTI84 KW
    OPELVIVAROKutu2006 - Sonrası2.0 CDTI84 KW
    OPELVIVARODüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası2.0 ECOTEC86 KW
    OPELVIVAROOtobüs2006 - Sonrası2.0 ECOTEC86 KW
    OPELVIVAROKutu2006 - Sonrası2.0 ECOTEC86 KW
    OPELVIVARODüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası2.5 CDTI84 KW
    OPELVIVAROKutu2006 - Sonrası2.5 CDTI84 KW
    OPELVIVAROOtobüs2006 - Sonrası2.5 CDTI84 KW
    OPELVIVARODüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası2.5 CDTI107 KW
    OPELVIVAROOtobüs2006 - Sonrası2.5 CDTI107 KW
    OPELVIVAROKutu2006 - Sonrası2.5 CDTI107 KW
    OPELVIVAROOtobüs2003 - Sonrası2.5 DTI99 KW
    OPELVIVAROKutu2003 - Sonrası2.5 DTI99 KW
    OPELVIVARODüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası2.5 DTi99 KW
    RENAULTTRAFICDüz kasa kamyon-Sasi2001 - Sonrası1.9 dCi 10074 KW
    RENAULTTRAFICOtobüs2001 - Sonrası1.9 dCI 10074 KW
    RENAULTTRAFICKutu2001 - Sonrası1.9 dCi 10074 KW
    RENAULTTRAFICDüz kasa kamyon-Sasi2001 - Sonrası1.9 dCi 8060 KW
    RENAULTTRAFICOtobüs2001 - Sonrası1.9 dCI 8060 KW
    RENAULTTRAFICKutu2001 - Sonrası1.9 dCi 8060 KW
    RENAULTTRAFICDüz kasa kamyon-Sasi2001 - Sonrası2.088 KW
    RENAULTTRAFICOtobüs2001 - Sonrası2.088 KW
    RENAULTTRAFICKutu2001 - Sonrası2.088 KW
    RENAULTTRAFICOtobüs2006 - Sonrası2.0 16V86 KW
    RENAULTTRAFICKutu2006 - Sonrası2.0 16V86 KW
    RENAULTTRAFICOtobüs2006 - Sonrası2.0 dCi 11584 KW
    RENAULTTRAFICKutu2006 - Sonrası2.0 dCi 11584 KW
    RENAULTTRAFICDüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası2.0 dCi 11584 KW
    RENAULTTRAFICOtobüs2006 - Sonrası2.0 dCi 9066 KW
    RENAULTTRAFICKutu2006 - Sonrası2.0 dCi 9066 KW
    RENAULTTRAFICDüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası2.0 dCi 9066 KW
    RENAULTTRAFICOtobüs2008 - Sonrası2.5 dCi 11584 KW
    RENAULTTRAFICDüz kasa kamyon-Sasi2001 - Sonrası2.5 dCi 13599 KW
    RENAULTTRAFICOtobüs2003 - Sonrası2.5 dCi 13599 KW
    RENAULTTRAFICKutu2003 - Sonrası2.5 dCi 13599 KW
    RENAULTTRAFICOtobüs2006 - Sonrası2.5 dCi 145107 KW
    RENAULTTRAFICKutu2006 - Sonrası2.5 dCi 145107 KW
    RENAULTTRAFICDüz kasa kamyon-Sasi2006 - Sonrası2.5 dCi 145107 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 57.3 TL 38.3 TL 28.9 TL 23.2 TL 19.4 TL 16.8 TL 14.8 TL 13.2 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 57.3 TL 38.3 TL 28.9 TL 23.2 TL 19.4 TL 16.8 TL 14.8 TL 13.2 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 57.3 TL 38.3 TL 28.9 TL 23.2 TL 19.4 TL 16.8 TL 14.8 TL 13.2 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 57.3 TL 38.3 TL 28.9 TL 23.2 TL 19.4 TL 16.8 TL 14.8 TL 13.2 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 57.3 TL 38.3 TL 28.9 TL 23.2 TL 19.4 TL 16.8 TL 14.8 TL 13.2 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 57.3 TL 38.3 TL 28.9 TL 23.2 TL 19.4 TL 16.8 TL 14.8 TL 13.2 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 57.3 TL 38.3 TL 28.9 TL 23.2 TL 19.4 TL 16.8 TL 14.8 TL 13.2 TL

    2398001 Stok kodulu Arka Fren Balata ürünü, Orjinal üründür. FIAT CROMA, JAGUAR S-TYPE, NISSAN INTERSTAR, NISSAN PRIMASTAR, OPEL VIVARO, RENAULT TRAFIC, VW TRANSPORTER ve bu gibi marka otomobillere uymaktadır. 2398001 ,2398017014 ,93192389 Orjinal Referans numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :