0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    FREN BALATASI
    FREN BALATASI FREN BALATASI

    Marka: TRW, 1904 yılında kurulan, 1908 yılında ilk model T Ford için ahşap tekerlekler üreten, aradan geçen yıllarda global bir şirkete dönüşen Amerikan otomotiv firmasıdır. Fren aksamı, fren balataları, diskler, ön/alt takım aksamları, fren hidroliği, disk balataları, direksiyon bağlantısı, salıncak kolları, amortisörler vb. üretir. 26 ülkede 200 tesisi olan TRW, ürünlerini 40 önemli araç üreticisine orijinal ekipman olarak ulaştırır..

    Fren Balatasi

    Orjinal Ürün
    131,20 TL (KDV Dahil) 131.20 164,20 TL
    - +
    Marka : TRW Stok Kodu : GDB1383
    Tedarikçi Açıklaması :

    FREN BALATASI ON (FIAT:PALIO PUNTO STRADA 98-)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Üretici kisitlamasi ATE
    Asinma ikaz kontagi Asinma ikaz göstergesi için hazirlanmis degil
    Kontrol isareti E9 90R 01107/466
    Yükseklik [mm] 52,5
    Uzunluk [mm] 151,3
    Kalinlik/Kuvvet [mm] 17,8
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    20907
    20908
    FIAT 77362177
    FIAT 9948131
    FIAT 77362178
    FIAT 77362180
    FIAT 71738151
    FIAT 71738152
    FIAT 0000009949125
    SPIDAN 32759
    HELLA 8DB355009131
    ATE 13046071262
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    FIATALBEASedan2001 - Sonrası1,244 KW
    FIATALBEASedan2001 - Sonrası1,259 KW
    FIATALBEASedan2000 - Sonrası1,676 KW
    FIATALBEASedan2003 - Sonrası1.3 JTD51 KW
    FIATALBEASedan2007 - Sonrası1.3 JTD51 KW
    FIATLINEASedan2009 - Sonrası1.3 D Multijet70 KW
    FIATPALIOKombi1996 - 20011,254 KW
    FIATPALIOHatchback1998 - Sonrası1,254 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1,244 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1,259 KW
    FIATPALIOHatchback1996 - Sonrası1,451 KW
    FIATPALIOHatchback1996 - Sonrası1.4 KAT51 KW
    FIATPALIOHatchback1996 - Sonrası1.6 16V74 KW
    FIATPALIOKombi1996 - 20011.6 16V74 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1.6 16V76 KW
    FIATPALIOKombi1996 - 20011.7 TD51 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1.9 D46 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1.9 JTD59 KW
    FIATPUNTOHatchback1999 - Sonrası1.8 130 HGT96 KW
    FIATSTRADAPick up1999 - Sonrası1,254 KW
    FIATSTRADAPick up2003 - Sonrası1,244 KW
    FIATSTRADAPick up2006 - Sonrası1.3 D Multijet62 KW
    FIATSTRADAPick up1999 - Sonrası1.7 TD51 KW
    FIATSTRADAPick up2000 - Sonrası1.9 D46 KW
    FIATSTRADAPick up2003 - Sonrası1.9 JTD59 KW

    Dinamik bir acil frenlemede (sürüş esnasında elektro mekanik park frenine basılması) fren hattı üzerinden fren hidroliğinin basıncı artar. Bu basınç fren pistonunun fren balatalarına karşı basmasına yol acar. Bunlar fren diskine karşı bastırırlar. Bu esnada keçenin tekli fren balataları yönünde değiştirilir. Frenleme işlemi tamamlandıktan sonra fren hidroliği basıncı düşer. Fren pistonunun yükü alınır. Keçe şeklinin geri dönüşümü ve fren diskinde muhtemel bir balanssızlık sayesinde fren pistonu geri hareket ettirilir. Fren balataları fren diskini serbest bırakır. Dişli kutusu mili ve dolayısıyla silindir dönerek ileriye hareket eder ve fren silindiri pistonunun balatalara doğru iterek balataları sıkıştırır.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 68.8 TL 46.0 TL 34.6 TL 27.8 TL 23.3 TL 20.1 TL 17.7 TL 15.8 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 68.8 TL 46.0 TL 34.6 TL 27.8 TL 23.3 TL 20.1 TL 17.7 TL 15.8 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 68.8 TL 46.0 TL 34.6 TL 27.8 TL 23.3 TL 20.1 TL 17.7 TL 15.8 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 68.8 TL 46.0 TL 34.6 TL 27.8 TL 23.3 TL 20.1 TL 17.7 TL 15.8 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 68.8 TL 46.0 TL 34.6 TL 27.8 TL 23.3 TL 20.1 TL 17.7 TL 15.8 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 68.8 TL 46.0 TL 34.6 TL 27.8 TL 23.3 TL 20.1 TL 17.7 TL 15.8 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 68.8 TL 46.0 TL 34.6 TL 27.8 TL 23.3 TL 20.1 TL 17.7 TL 15.8 TL

    Bu sayfada gördüğünüz Fren Balatasi yedek parçası 24 ay garantilidir ve TRW marka Orjinal yedek parçadır. 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz. bu parça FIAT ALBEA, FIAT DOBLO, FIAT LINEA, FIAT PALIO, FIAT PUNTO, FIAT STRADA vb otomobillere uymaktadır. bu Fren Balatasi nin stok kodu TRW-GDB1383 orjinal referans numarası GDB1383 ,9948131 ,T1216.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :