Tüm yedek parçalarda geçerli, size özel hediye çekinizi almak için tıklayın.
0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Fren Aynası
    Fren diski Fren diski

    Marka: TRW, 1904 yılında kurulan, 1908 yılında ilk model T Ford için ahşap tekerlekler üreten, aradan geçen yıllarda global bir şirkete dönüşen Amerikan otomotiv firmasıdır. Fren aksamı, fren balataları, diskler, ön/alt takım aksamları, fren hidroliği, disk balataları, direksiyon bağlantısı, salıncak kolları, amortisörler vb. üretir. 26 ülkede 200 tesisi olan TRW, ürünlerini 40 önemli araç üreticisine orijinal ekipman olarak ulaştırır..

    Ön Fren Aynası Renault T12, Toros R5 1975-1985 Arası

    Orjinal Ürün
    93,20 TL (KDV Dahil) 93.20
    Marka : TRW Stok Kodu : DF1005
    Tedarikçi Açıklaması :

    ÖN FREN AYNASI R12 -TOROS R5 (75/85) (228x10x6DL)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Agirlik, kg 8,52
    Ø, mm 300
    Fren diski kalinl., mm 28.0
    Asgari kalinlik, mm 26
    Delik çemberi-Ø, mm 63,5
    Delik sayisi, 5
    Yükseklik, mm 52
    Fren diski türü, havalandirmali
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FORD 1379965
    FORD 1405510
    FORD 1500158
    FORD 6G912C375FA
    FORD 6G912C375CD
    FORD 1469085
    FORD 6G912C375CB
    FORD 31202331
    FORD 1384689
    FORD 1420601
    FORD 30769056
    FORD 1517696
    FORD 1420600
    FORD 1514427
    FORD LR000571
    FORD 7G911125EA
    FORD 1500159
    FORD 7G911125BA
    FORD 7G911125AA
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    FORDGALAXYMPV2011 - Sonrası1.6 EcoBoost118 KW
    FORDGALAXYMPV2011 - Sonrası1.6 TDCi85 KW
    FORDGALAXYMPV2006 - Sonrası1.8 TDCi74 KW
    FORDGALAXYMPV2006 - Sonrası2.0107 KW
    FORDGALAXYMPV2006 - Sonrası2.0 TDCi96 KW
    FORDGALAXYMPV2006 - Sonrası2.0 TDCi103 KW
    FORDMONDEOHatchback2011 - Sonrası1.6 EcoBoost118 KW
    FORDMONDEOKombi2011 - Sonrası1.6 EcoBoost118 KW
    FORDMONDEOHatchback2011 - Sonrası1.6 TDCi85 KW
    FORDMONDEOKombi2011 - Sonrası1.6 TDCi85 KW
    FORDMONDEOHatchback2010 - Sonrası1.6 Ti88 KW
    FORDMONDEOKombi2010 - Sonrası1.6 Ti88 KW
    FORDMONDEOHatchback2010 - Sonrası2.0 EcoBoost176 KW
    FORDMONDEOKombi2010 - Sonrası2.0 EcoBoost176 KW
    FORDMONDEOHatchback2009 - Sonrası2.0 LPG107 KW
    FORDMONDEOSedan2009 - Sonrası2.0 LPG107 KW
    FORDMONDEOKombi2009 - Sonrası2.0 LPG107 KW
    FORDMONDEOHatchback2010 - Sonrası2.0 SCTi149 KW
    FORDMONDEOKombi2010 - Sonrası2.0 SCTi149 KW
    FORDMONDEOKombi2010 - Sonrası2.0 TDCi120 KW
    FORDMONDEOHatchback2010 - Sonrası2.0 TDCi120 KW
    FORDMONDEOSedan2010 - Sonrası2.0 TDCi120 KW
    FORDMONDEOHatchback2008 - Sonrası2.2 TDCi129 KW
    FORDMONDEOSedan2008 - Sonrası2.2 TDCi129 KW
    FORDMONDEOKombi2008 - Sonrası2.2 TDCi129 KW
    FORDMONDEOHatchback2010 - Sonrası2.2 TDCi147 KW
    FORDMONDEOKombi2010 - Sonrası2.2 TDCi147 KW
    FORDS-MAXMPV2011 - Sonrası1.6 EcoBoost118 KW
    FORDS-MAXMPV2011 - Sonrası1.6 TDCi85 KW
    FORDS-MAXMPV2006 - Sonrası1.8 TDCi92 KW
    FORDS-MAXMPV2006 - Sonrası2.0107 KW
    FORDS-MAXMPV2010 - Sonrası2.0 EcoBoost149 KW
    FORDS-MAXMPV2010 - Sonrası2.0 EcoBoost176 KW
    FORDS-MAXMPV2006 - Sonrası2.0 Flexifuel107 KW
    FORDS-MAXMPV2006 - Sonrası2.0 TDCi96 KW
    FORDS-MAXMPV2006 - Sonrası2.0 TDCi103 KW
    FORDS-MAXMPV2008 - Sonrası2.2 TDCi129 KW
    FORDS-MAXMPV2010 - Sonrası2.2 TDCi147 KW
    FORDS-MAXMPV2007 - Sonrası2.3118 KW
    FORDS-MAXMPV2006 - Sonrası2.5 ST162 KW
    LAND ROVERFREELANDERKapali arazi arabasi2011 - Sonrası2.0177 KW
    LAND ROVERFREELANDERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası2.2 SD4140 KW
    LAND ROVERRANGE ROVERKapali arazi arabasi2011 - Sonrası2.0177 KW
    LAND ROVERRANGE ROVERKapali arazi arabasi2011 - Sonrası2.2 eD4110 KW
    LAND ROVERRANGE ROVERKapali arazi arabasi2011 - Sonrası2.2 SD4140 KW
    LAND ROVERRANGE ROVERKapali arazi arabasi2011 - Sonrası2.2 TD4110 KW
    VOLVOS60Sedan2011 - SonrasıD5158 KW
    VOLVOS60Sedan2011 - SonrasıD5 AWD158 KW
    VOLVOS60Sedan2011 - SonrasıDRIVe - D284 KW
    VOLVOS60Sedan2011 - SonrasıT4F132 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - Sonrası1.6 D DRIVe80 KW
    VOLVOS80Sedan2011 - Sonrası1.6 DRIVe84 KW
    VOLVOS80Sedan2008 - Sonrası2.0 FlexFuel107 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - Sonrası2.0 T149 KW
    VOLVOS80Sedan2006 - Sonrası2.4 D120 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - Sonrası2.4 D129 KW
    VOLVOS80Sedan2006 - Sonrası2.5 T147 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - Sonrası2.5 T170 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - Sonrası2.5 T FlexFuel170 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - Sonrası3.2179 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - Sonrası3.2 AWD179 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - SonrasıD3120 KW
    VOLVOS80Sedan2006 - SonrasıD5136 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - SonrasıD5151 KW
    VOLVOS80Sedan2011 - SonrasıD5158 KW
    VOLVOS80Sedan2007 - SonrasıD5 AWD136 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - SonrasıD5 AWD151 KW
    VOLVOS80Sedan2011 - SonrasıD5 AWD158 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - SonrasıT4132 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - SonrasıT5177 KW
    VOLVOS80Sedan2007 - SonrasıT6 AWD210 KW
    VOLVOS80Sedan2010 - SonrasıT6 AWD224 KW
    VOLVOV60Kombi2011 - Sonrası1.6 DRIVe84 KW
    VOLVOV60Kombi2010 - Sonrası2.0 T149 KW
    VOLVOV60Kombi2011 - Sonrası2.4 D5158 KW
    VOLVOV60Kombi2011 - Sonrası2.4 D5 AWD158 KW
    VOLVOV60Kombi2012 - Sonrası2.4 Hybrid AWD158 KW
    VOLVOV60Kombi2010 - SonrasıD3120 KW
    VOLVOV60Kombi2010 - SonrasıD5151 KW
    VOLVOV60Kombi2010 - SonrasıD5 AWD151 KW
    VOLVOV60Kombi2010 - SonrasıT3110 KW
    VOLVOV60Kombi2010 - SonrasıT4132 KW
    VOLVOV60Kombi2011 - SonrasıT4F132 KW
    VOLVOV60Kombi2010 - SonrasıT5177 KW
    VOLVOV60Kombi2010 - SonrasıT6 AWD224 KW
    VOLVOV70Kombi2010 - Sonrası1.6 D80 KW
    VOLVOV70Kombi2011 - Sonrası1.6 DRIVe84 KW
    VOLVOV70Kombi2011 - Sonrası1.6 T4F132 KW
    VOLVOV70Kombi2010 - Sonrası2.0 T149 KW
    VOLVOV70Kombi2007 - Sonrası2.5 T147 KW
    VOLVOV70Kombi2007 - Sonrası3.2175 KW
    VOLVOV70Kombi2011 - Sonrası3.2179 KW
    VOLVOV70Kombi2007 - Sonrası3.2 AWD175 KW
    VOLVOV70Kombi2011 - Sonrası3.2 AWD179 KW
    VOLVOV70Kombi2007 - SonrasıD5136 KW
    VOLVOV70Kombi2011 - SonrasıD5158 KW
    VOLVOV70Kombi2011 - SonrasıD5 AWD158 KW
    VOLVOV70Kombi2010 - SonrasıT4132 KW
    VOLVOV70Kombi2010 - SonrasıT5177 KW
    VOLVOV70Kombi2011 - SonrasıT6 AWD224 KW
    VOLVOXC70Kombi2010 - Sonrası2.4 D129 KW
    VOLVOXC70Kombi2007 - Sonrası2.4 D AWD120 KW
    VOLVOXC70Kombi2011 - SonrasıD3120 KW
    VOLVOXC70Kombi2011 - SonrasıD3 AWD120 KW
    VOLVOXC70Kombi2011 - SonrasıD5 AWD158 KW
    VOLVOXC70Kombi2010 - SonrasıT6 AWD224 KW

    Fren teker mekanizması, iki pabuçtan ibarettir ve pabuçların üzerine balatalar yapıştırılır. İki pabuç arasına yerleştirilen fren teker silindiri ile pabuçları kampanaya doğru itmeye zorlayarak kuvvet, pabuçların uçlarına etki ettiğinde, pabuçlar üzerinde meydana gelen bu etki frenlemeyi sağlamaktadır. Frenleme sırasında oluşan bu kuvvet, sadece kampanayı yavaşlatmaya çalışmadan, aynı zamanda pabucu kampanaya daha da bastırmaya çalışır. Bu durumda ortaya kendiliğinden çıkan enerjiye self enerji denir.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.7 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.7 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.7 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.7 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.7 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.7 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 46.2 TL 30.9 TL 23.3 TL 18.7 TL 15.7 TL 13.5 TL 11.9 TL 10.7 TL

    yukarıda listelenen parça TRW üretimidir ve Orjinal markadır. TRWFA DF1005 referans numaralı ürünün oem kodu 1379965 ,1405510 ,1500158 dur. FORD GALAXY, FORD MONDEO, FORD S-MAX, LAND ROVER FREELANDER, LAND ROVER RANGE ROVER, VOLVO S60, VOLVO S80, VOLVO V60, VOLVO V70, VOLVO XC70 vb otomobiller içindir. 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :