0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Arka Fren Balatası
    Fren balata seti, diskli fren Fren balata seti, diskli fren

    Marka: TRW, 1904 yılında kurulan, 1908 yılında ilk model T Ford için ahşap tekerlekler üreten, aradan geçen yıllarda global bir şirkete dönüşen Amerikan otomotiv firmasıdır. Fren aksamı, fren balataları, diskler, ön/alt takım aksamları, fren hidroliği, disk balataları, direksiyon bağlantısı, salıncak kolları, amortisörler vb. üretir. 26 ülkede 200 tesisi olan TRW, ürünlerini 40 önemli araç üreticisine orijinal ekipman olarak ulaştırır..

    Arka Fren Balatası Alfa Romeo 107 114 115 116 123 123

    Orjinal Ürün
    69,28 TL (KDV Dahil) 69.28 104,28 TL
    - +
    Marka : TRW Stok Kodu : GDB101
    Tedarikçi Açıklaması :

    ARKA FREN BALATASI ALFA ROMEO 107-114-115-116-123-126

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Üretici kisitlamasi ATE
    Asinma ikaz kontagi Asinma ikaz göstergesi için hazirlanmis degil
    Kontrol isareti E1 90R 01025/115
    Yükseklik [mm] 56,5
    Uzunluk [mm] 61,7
    Kalinlik/Kuvvet [mm] 15
    Fren sistemi Karbon seramik fren diskleri için degil
    Fren sistemi Sadece çelik fren diskiyle birlikte
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    20034
    ALFA ROMEO 0000060711958
    ALFA ROMEO 0060727286
    ALFA ROMEO 0060778263
    ALFA ROMEO 116332205200
    ALFA ROMEO 116332205230
    ALFA ROMEO 60711959
    ALFA ROMEO 0060729251
    ALFA ROMEO
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEOALFETTASedan1975 - 19841,679 KW
    ALFA ROMEOALFETTACoupe1976 - 19821,679 KW
    ALFA ROMEOALFETTACoupe1974 - 19761,885 KW
    ALFA ROMEOALFETTACoupe1974 - 19761,889 KW
    ALFA ROMEOALFETTASedan1974 - 19771,885 KW
    ALFA ROMEOALFETTASedan1979 - 19841,889 KW
    ALFA ROMEOALFETTASedan1979 - 19841,890 KW
    ALFA ROMEOALFETTASedan1977 - 1980289 KW
    ALFA ROMEOALFETTACoupe1977 - 1984296 KW
    ALFA ROMEOALFETTASedan1978 - 1984297 KW
    ALFA ROMEOALFETTACoupe1978 - 1986289 KW
    ALFA ROMEOALFETTASedan1979 - 19832.0 TD60 KW
    ALFA ROMEOGIULIA (105_)Sedan1964 - 19691300 (105)57 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTASedan1977 - 19831,366 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTASedan1977 - 19851,679 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTASedan1979 - 19851,890 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTASedan1976 - 19781.8 D38 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTACoupe1974 - 19781300 Super64 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTASedan1974 - 19781300 Super64 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTASedan1969 - 19751300 TI62 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTASedan1964 - 19691600 Super71 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTACoupe1974 - 19781600 Super76 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTASedan1974 - 19781600 Super76 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTASedan1980 - 1985296 KW
    ALFA ROMEOGTCoupe1966 - 19771300 Junior64 KW
    ALFA ROMEOGTCoupe1971 - 1977160080 KW
    ALFA ROMEOGTCoupe1965 - 1970A 160083 KW
    ALFA ROMEOGTA CoupeCoupe1968 - 19761.3 Junior81 KW
    ALFA ROMEOGTA CoupeCoupe1968 - 19761.3 Junior117 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe1978 - 1986296 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe1978 - 19802.0 Turbodelta111 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet1968 - 1977130064 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet1966 - 1968160080 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet1971 - 1979160080 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet1976 - 1990160076 KW
    AUDI100Sedan1968 - 19711,859 KW
    AUDI100Sedan1968 - 19711,866 KW
    AUDI100Sedan1970 - 19761,874 KW
    AUDI100Sedan1971 - 19741,863 KW
    AUDI100Coupe1970 - 19711,985 KW
    AUDI100Coupe1971 - 19761,982 KW
    AUDI100Sedan1971 - 19761,982 KW
    AUDI60Sedan1968 - 19721,540 KW
    AUDI60Kombi1968 - 19721,540 KW
    AUDI60Sedan1968 - 19721,548 KW
    AUDI60Kombi1968 - 19721,548 KW
    AUDI75Sedan1968 - 19721,755 KW
    AUDI75Kombi1968 - 19721,755 KW
    AUDI80Sedan1966 - 19681,759 KW
    AUDISUPER 90Sedan1966 - 19711,866 KW
    BEDFORDCHEVANNESteyşın1976 - 19801,339 KW
    BEDFORDCHEVANNESteyşın1980 - 19821,340 KW
    BMW02Sedan1975 - 1977150255 KW
    BMW02Cabriolet1967 - 19711600-263 KW
    BMW02Sedan1967 - 19711600-263 KW
    BMW1500-2000Sedan1962 - 1966150059 KW
    BMW1500-2000Sedan1963 - 1966150059 KW
    FORDTAUNUSKombi1953 - 19631,228 KW
    FORDTAUNUSSedan1962 - 19671,229 KW
    FORDTAUNUSKombi1963 - 19671,229 KW
    FORDTAUNUSSedan1966 - 19711,233 KW
    FORDTAUNUSSedan1966 - 19711,337 KW
    FORDTAUNUSSedan1966 - 19711,337 KW
    FORDTAUNUSCoupe1966 - 19711,337 KW
    FORDTAUNUSKombi1966 - 19711,337 KW
    FORDTAUNUSSedan1960 - 19651,540 KW
    FORDTAUNUSKombi1960 - 19651,540 KW
    FORDTAUNUSSedan1962 - 19671,537 KW
    FORDTAUNUSKombi1963 - 19671,537 KW
    FORDTAUNUSKombi1964 - 19671,544 KW
    FORDTAUNUSSedan1964 - 19681,544 KW
    FORDTAUNUSSedan1966 - 19711,540 KW
    FORDTAUNUSSedan1966 - 19711,540 KW
    FORDTAUNUSSedan1966 - 19711,540 KW
    FORDTAUNUSKombi1966 - 19711,540 KW
    FORDTAUNUSCoupe1966 - 19711,548 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741,544 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741,544 KW
    FORDTAUNUSKombi1967 - 19741,544 KW
    FORDTAUNUSCoupe1968 - 19711,540 KW
    FORDTAUNUSKombi1964 - 19671,751 KW
    FORDTAUNUSSedan1964 - 19681,748 KW
    FORDTAUNUSSedan1964 - 19681,751 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741,748 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741,748 KW
    FORDTAUNUSKombi1967 - 19741,748 KW
    FORDTAUNUSKombi1967 - 19741,748 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741,751 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741,751 KW
    FORDTAUNUSCoupe1967 - 19741,751 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741,755 KW
    FORDTAUNUSCoupe1968 - 19711,751 KW
    FORDTAUNUSCoupe1968 - 19711,755 KW
    FORDTAUNUSSedan1968 - 19741,755 KW
    FORDTAUNUSCoupe1968 - 19741,755 KW
    FORDTAUNUSKombi1968 - 19741,755 KW
    FORDTAUNUSKombi1968 - 19741,755 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 19741,860 KW
    FORDTAUNUSSedan1968 - 19741,860 KW
    FORDTAUNUSCoupe1968 - 19741,860 KW
    FORDTAUNUSKombi1968 - 19741,860 KW
    FORDTAUNUSCoupe1962 - 19671.5 TS37 KW
    FORDTAUNUSSedan1962 - 19671.5 TS40 KW
    FORDTAUNUSCoupe1962 - 19671.5 TS40 KW
    FORDTAUNUSSedan1962 - 19671.5 TS48 KW
    FORDTAUNUSCoupe1962 - 19671.5 TS48 KW
    FORDTAUNUSSedan1966 - 19711.5 XL-RS48 KW
    FORDTAUNUSSedan1966 - 19711.5 XL-RS48 KW
    FORDTAUNUSSedan1968 - 19711.5 XL-RS40 KW
    FORDTAUNUSSedan1968 - 19711.5 XL-RS40 KW
    FORDTAUNUSSedan1968 - 19711.7 XL-RS51 KW
    FORDTAUNUSSedan1968 - 19711.7 XL-RS55 KW
    FORDTAUNUSSedan1964 - 1968263 KW
    FORDTAUNUSKombi1964 - 1968263 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 1974263 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 1974263 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 1974263 KW
    FORDTAUNUSKombi1967 - 1974263 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 1974266 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 1974266 KW
    FORDTAUNUSCoupe1967 - 1974266 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 1974266 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 1974266 KW
    FORDTAUNUSKombi1967 - 1974266 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 1974266 KW
    FORDTAUNUSSedan1967 - 1974266 KW
    FORDTAUNUSCoupe1967 - 1974266 KW
    FORDTAUNUSSedan1968 - 1974263 KW
    FORDTAUNUSSedan1968 - 1974263 KW
    FORDTAUNUSKombi1968 - 1974266 KW
    FORDTAUNUSSedan1964 - 19682.0 TS66 KW
    MASERATI228Coupe1987 - 19902,8182 KW
    MASERATI228Coupe1986 - 19902.8 i184 KW
    MASERATI420-430Sedan1985 - 1986420133 KW
    MASERATI420-430Sedan1987 - 1988420 i138 KW
    MASERATI420-430Sedan1988 - 1994430 i182 KW
    MASERATIBITURBOSedan1989 - 19942.24V180 KW
    MASERATIBITURBOSedan1989 - 1989222162 KW
    MASERATIBITURBOSedan1989 - 1989222 E182 KW
    MASERATIBITURBOSedan1989 - 1994222 SE165 KW
    MASERATIBITURBOSedan1990 - 19944.24V180 KW
    MASERATIBITURBOSedan1984 - 1987425140 KW
    MASERATIBITURBOSedan1984 - 1987425147 KW
    MASERATIBITURBO CoupeCoupe1985 - 19872136 KW
    MASERATIBITURBO CoupeCoupe1981 - 1987S 2.0151 KW
    MASERATIBITURBO CoupeCoupe1987 - 1988Si 2.0151 KW
    MASERATIBITURBO SpiderCabriolet1985 - 19872136 KW
    MASERATIBITURBO SpiderCabriolet1989 - 19942,8165 KW
    MASERATIGHIBLI IICoupe1992 - Sonrası2.0 24V Biturbo225 KW
    MASERATIGHIBLI IICoupe1992 - Sonrası2.8 24V Biturbo209 KW
    MASERATIKARIFCoupe1988 - Sonrası2,8165 KW
    MASERATIKARIFCoupe1988 - Sonrası2,8182 KW
    MASERATISHAMALCoupe1989 - 19953,2240 KW
    MERCEDES-BENZ C123Coupe1977 - 1980230 C 123.04380 KW
    MERCEDES-BENZ C123Coupe1977 - 1980280 C 123.050115 KW
    MERCEDES-BENZ C123Coupe1977 - 1979280 CE130 KW
    MERCEDES-BENZ C123Coupe1977 - 1985280 CE136 KW
    MERCEDES-BENZ C123Coupe1981 - 1985300 C Turbo D 123.15392 KW
    MERCEDES-BENZ W111Coupe1961 - 1965220 SEB 111.02188 KW
    MERCEDES-BENZ W111Coupe1965 - 1967250 SE 111.021110 KW
    MERCEDES-BENZ W111Coupe1967 - 1971280 SE 111.024118 KW
    MERCEDES-BENZ W111Cabriolet1969 - 1971280 SE 3.5 111.025147 KW
    MERCEDES-BENZ W111Coupe1969 - 1971280 SE 3.5 111.026147 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1968 - 197720070 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1968 - 1977200 115.01563 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1968 - 1977200 D 115.11540 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1968 - 1973220 115.01066 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1968 - 1973220 115.01077 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1968 - 1977220 D 115.11044 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1973 - 1976230.4 115.01781 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1968 - 1976230.6 114.01588 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1973 - 1977240 D 115.11748 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1974 - 1976240 D 3.0 115.11459 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1968 - 197225096 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1968 - 1972250 114.01085 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1972 - 1976250 2.8 114.02396 KW
    MERCEDES-BENZ8Coupe1969 - 1972250 C 114.02196 KW
    MERCEDES-BENZ8Coupe1972 - 1976250 C 2.8 114.02396 KW
    MERCEDES-BENZ8Coupe1969 - 1972250 CE 114.022110 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1972 - 1976280 114.060118 KW
    MERCEDES-BENZ8Coupe1972 - 1977280 C 114.073118 KW
    MERCEDES-BENZ8Coupe1972 - 1977280 CE 114.072136 KW
    MERCEDES-BENZ8Sedan1972 - 1976280 E 114.062136 KW
    MERCEDES-BENZC123Coupe1980 - 1985230 CE 123.243100 KW
    MERCEDES-BENZHECKFLOSSESedan1961 - 1965190 C 110.01059 KW
    MERCEDES-BENZHECKFLOSSESedan1961 - 1965190 DC 110.11040 KW
    MERCEDES-BENZHECKFLOSSESedan1965 - 196820070 KW
    MERCEDES-BENZHECKFLOSSESedan1965 - 1968200 110.01061 KW
    MERCEDES-BENZHECKFLOSSESedan1965 - 1968200 D 110.11040 KW
    MERCEDES-BENZHECKFLOSSESedan1959 - 1965220 B 111.01070 KW
    MERCEDES-BENZHECKFLOSSESedan1959 - 1965220 SB 111.01281 KW
    MERCEDES-BENZHECKFLOSSESedan1959 - 1965220 SEB 111.01488 KW
    MERCEDES-BENZHECKFLOSSESedan1966 - 196723088 KW
    MERCEDES-BENZHECKFLOSSESedan1965 - 1968230 110.01177 KW
    MERCEDES-BENZHECKFLOSSESedan1965 - 1968230 S 111.01088 KW
    MERCEDES-BENZPAGODE W113Cabriolet1963 - 1967230 SL 113.042110 KW
    MERCEDES-BENZPAGODE W113Cabriolet1966 - 1968250 SL 113.043110 KW
    MERCEDES-BENZPAGODE W113Cabriolet1968 - 1971280 SL 113.044125 KW
    MERCEDES-BENZPONTON W121Sedan1959 - 1961190 b 121.01059 KW
    MERCEDES-BENZPONTON W121Sedan1959 - 1961190 Db 121.100. 121.102. 121.110. 121.11137 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1991260 SE 126.020118 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1991260 SE 126.020122 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1972 - 1980280 S 116.020115 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1972 - 1980280 S 116.020118 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1979 - 1985280 S 126.021115 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1972 - 1980280 SE.SEL 116.024130 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1972 - 1980280 SE.SEL 116.024136 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1979 - 1985280 SE.SEL 126.022. 126.023136 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1989300 SE.SEL 126.024. 126.025138 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1986 - 1991300 SE.SEL 126.024. 126.025132 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1972 - 1976350 SE.SEL 116.028. 116.029147 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1976 - 1980350 SE.SEL 116.028. 116.029143 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1976 - 1980350 SE.SEL 116.028. 116.029151 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1979 - 1985380 SE.SEL 126.032150 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1986380 SE.SEL 126.032160 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1981 - 1985380 SEC 126.043150 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1987420 SE.SEL170 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1991420 SE.SEL165 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1987420 SE.SEL 126.034160 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1991420 SE.SEL 126.034150 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1985 - 1987420 SEC 126.046160 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1985 - 1991420 SEC 126.046150 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1985 - 1991420 SEC 126.046165 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1973 - 1980450 SE.SEL 116.032165 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1975 - 1980450 SE.SEL 116.033160 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1975 - 1980450 SEL 6.9 116.036210 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1987 - 1991500 SE.SEL185 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1987 - 1991500 SE.SEL195 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1979 - 1985500 SE.SEL 126.036170 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1979 - 1985500 SE.SEL 126.036177 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1991500 SE.SEL 126.036164 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1991500 SE.SEL 126.036180 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1989 - 1991500 SE.SEL KAT185 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1981 - 1985500 SEC 126.044170 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1985 - 1991500 SEC 126.044164 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1985 - 1991500 SEC 126.044180 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1985 - 1991500 SEC 126.044195 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1987 - 1991500 SEC 126.044185 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1989 - 1991500 SEC KAT185 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1991560 SE.SEL220 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1987 - 1991560 SE.SEL205 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1987560 SE.SEL 126.038200 KW
    MERCEDES-BENZS SERISISedan1985 - 1991560 SE.SEL 126.038178 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1985 - 1987560 SEC 126.045200 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1985 - 1989560 SEC 126.045220 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1985 - 1991560 SEC 126.045178 KW
    MERCEDES-BENZS SERISICoupe1985 - 1991560 SEC 126.045205 KW
    MERCEDES-BENZS123Kombi1980 - 1985200 T80 KW
    MERCEDES-BENZS123Kombi1980 - 1985200 T 123.28074 KW
    MERCEDES-BENZS123Kombi1977 - 1980230 T 123.08380 KW
    MERCEDES-BENZS123Kombi1980 - 1985230 TE 123.283100 KW
    MERCEDES-BENZS123Kombi1977 - 1979240 T D48 KW
    MERCEDES-BENZS123Kombi1979 - 1985240 T D 123.18353 KW
    MERCEDES-BENZS123Kombi1978 - 1979250 T 123.08695 KW
    MERCEDES-BENZS123Kombi1978 - 1982250 T 123.086103 KW
    MERCEDES-BENZS123Kombi1977 - 1985280 TE 123.093136 KW
    MERCEDES-BENZS123Kombi1977 - 1985300 T D 123.19059 KW
    MERCEDES-BENZS123Kombi1979 - 1985300 T D 123.19065 KW
    MERCEDES-BENZS123Kombi1980 - 1985300 T Turbo D 123.19392 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1974 - 1985280 SL 107.042136 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1976 - 1981280 SL 107.042130 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICoupe1974 - 1981280 SLC 107.022136 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICoupe1976 - 1981280 SLC 107.022130 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1985 - 1989300 SL 107.041132 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1985 - 1989300 SL 107.041138 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1971 - 1980350 SL 107.043143 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICoupe1972 - 1976350 SLC 107.023147 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICoupe1976 - 1980350 SLC 107.023143 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1980 - 1981380 SL 107.045160 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1980 - 1985380 SL 107.045150 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICoupe1980 - 1981380 SLC 107.025160 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1986 - 1989420 SL 107.047150 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1986 - 1989420 SL 107.047160 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1972 - 1980450 SL 107.044165 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1975 - 1980450 SL 107.044160 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICoupe1973 - 1975450 SLC 107.024165 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICoupe1975 - 1979450 SLC 107.024160 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICoupe1978 - 1980450 SLC 5.0 107.026177 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1980 - 1981500 SL 107.046177 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1980 - 1985500 SL 107.046170 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1986 - 1989500 SL 107.046164 KW
    MERCEDES-BENZSL SERISICabriolet1986 - 1989500 SL 107.046180 KW
    MERCEDES-BENZW108 W109Sedan1966 - 1969250 S 108.01296 KW
    MERCEDES-BENZW108 W109Sedan1966 - 1967250 SE 108.014110 KW
    MERCEDES-BENZW108 W109Sedan1967 - 1972280 S 108.016103 KW
    MERCEDES-BENZW108 W109Sedan1968 - 1972280 SE.SEL 108.018. 108.019118 KW
    MERCEDES-BENZW108 W109Sedan1971 - 1972280 SE.SEL 3.5 108.057. 108.058147 KW
    MERCEDES-BENZW108 W109Sedan1968 - 1972300 SEL 109.016118 KW
    MERCEDES-BENZW108 W109Sedan1970 - 1972300 SEL 3.5 109.056147 KW
    MERCEDES-BENZW108 W109Sedan1968 - 1972300 SEL 6.3 109.018184 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1976 - 198020062 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1980 - 198520074 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1976 - 1980200 123.02069 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1980 - 1985200 123.22080 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1979 - 1985200 D44 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1976 - 1979200 D 123.12040 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1977 - 1979220 D49 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1976 - 1979220 D 123.12644 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1976 - 1981230 123.02380 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1980 - 1985230 E 123.223100 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1976 - 1979240 D 123.12348 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1979 - 1985240 D 123.12353 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1976 - 1979250 123.02695 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1979 - 1985250 123.026103 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1976 - 1981280 123.030115 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1976 - 1981280 E130 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1976 - 1985280 E 123.033136 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1976 - 1980300 D 123.13059 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1979 - 1985300 D 123.13065 KW
    MERCEDES-BENZW123Sedan1981 - 1985300 Turbo D 123.13392 KW
    OPELADMIRALSedan1969 - 19752,8107 KW
    OPELADMIRALSedan1975 - 19762,8103 KW
    OPELADMIRALSedan1969 - 19752.8 E121 KW
    OPELADMIRALSedan1975 - 19782.8 E118 KW
    OPELADMIRALSedan1967 - 19692.8 HL103 KW
    OPELADMIRALSedan1965 - 19692.8 S92 KW
    OPELADMIRALSedan1969 - 19752.8 S97 KW
    OPELADMIRALSedan1975 - 19782.8 S95 KW
    OPELASCONASedan1972 - 19751.2 S44 KW
    OPELASCONAKombi1970 - 19751.6 N50 KW
    OPELASCONASedan1970 - 19751.6 N50 KW
    OPELASCONASedan1975 - 19751.6 N44 KW
    OPELASCONAKombi1975 - 19751.6 N44 KW
    OPELASCONAKombi1970 - 19751.6 S59 KW
    OPELASCONASedan1970 - 19751.6 S59 KW
    OPELASCONASedan1975 - 19751.6 S55 KW
    OPELASCONAKombi1975 - 19751.6 S55 KW
    OPELASCONAKombi1970 - 19751.9 SR66 KW
    OPELASCONASedan1971 - 19751.9 SR66 KW
    OPELASCONAKombi1975 - 19751.9 SR65 KW
    OPELASCONASedan1975 - 19751.9 SR65 KW
    OPELCOMMODORESedan1972 - 19782,585 KW
    OPELCOMMODORECoupe1972 - 19782,585 KW
    OPELCOMMODORESedan1972 - 19752.5 GS96 KW
    OPELCOMMODORECoupe1972 - 19752.5 GS96 KW
    OPELCOMMODORESedan1972 - 19782.8 GS104 KW
    OPELCOMMODORECoupe1972 - 19782.8 GS104 KW
    OPELCOMMODORESedan1975 - 19782.8 GS103 KW
    OPELCOMMODORECoupe1975 - 19782.8 GS103 KW
    OPELCOMMODORECoupe1972 - 19752.8 GS-E118 KW
    OPELCOMMODORESedan1972 - 19752.8 GS-E118 KW
    OPELCOMMODORECoupe1975 - 19782.8 GS-E114 KW
    OPELCOMMODORESedan1975 - 19782.8 GS-E114 KW
    OPELDIPLOMATSedan1969 - 19752.8 E121 KW
    OPELDIPLOMATSedan1969 - 19785,3169 KW
    OPELGTCoupe1968 - 19701,144 KW
    OPELGTCoupe1968 - 19731,966 KW
    OPELKAPITÄNSedan1958 - 1963P 2.666 KW
    OPELMANTACoupe1972 - 19751,244 KW
    OPELMANTACoupe1970 - 19751,650 KW
    OPELMANTACoupe1970 - 19751.6 S59 KW
    OPELMANTACoupe1974 - 19751.9 GT-E77 KW
    OPELMANTACoupe1970 - 19751.9 S65 KW
    OPELMANTACoupe1970 - 19751.9 S66 KW
    OPELMONZACoupe1978 - 19812,8103 KW
    OPELMONZACoupe1983 - 19842.0 E85 KW
    OPELMONZACoupe1984 - 19862.2 E85 KW
    OPELMONZACoupe1981 - 19862.5 E100 KW
    OPELMONZACoupe1984 - 19862.5 E103 KW
    OPELMONZACoupe1978 - 19823110 KW
    OPELMONZACoupe1978 - 19863.0 GSE132 KW
    OPELOLYMPIAHatchback1967 - 19711,755 KW
    OPELOLYMPIACoupe1967 - 19711,755 KW
    OPELOLYMPIACoupe1967 - 19711,966 KW
    OPELREKORDSedan1965 - 19661,544 KW
    OPELREKORDKombi1965 - 19661,544 KW
    OPELREKORDSedan1966 - 19711,543 KW
    OPELREKORDKombi1966 - 19711,543 KW
    OPELREKORDSedan1968 - 19711,544 KW
    OPELREKORDKombi1968 - 19711,544 KW
    OPELREKORDSedan1965 - 19661,755 KW
    OPELREKORDKombi1965 - 19661,755 KW
    OPELREKORDCoupe1965 - 19661,755 KW
    OPELREKORDSedan1966 - 19711,744 KW
    OPELREKORDKombi1966 - 19711,744 KW
    OPELREKORDSedan1968 - 19711,749 KW
    OPELREKORDKombi1968 - 19711,749 KW
    OPELREKORDSedan1972 - 19751,749 KW
    OPELREKORDKombi1972 - 19751,749 KW
    OPELREKORDSedan1966 - 19711,966 KW
    OPELREKORDCoupe1966 - 19711,966 KW
    OPELREKORDKombi1966 - 19711,966 KW
    OPELREKORDSedan1966 - 19711.7 S55 KW
    OPELREKORDCoupe1966 - 19711.7 S55 KW
    OPELREKORDKombi1966 - 19711.7 S55 KW
    OPELREKORDSedan1972 - 19751.7 S61 KW
    OPELREKORDCoupe1972 - 19751.7 S61 KW
    OPELREKORDKombi1972 - 19751.7 S61 KW
    OPELREKORDCoupe1972 - 19751.9 S71 KW
    OPELREKORDSedan1972 - 19751.9 S71 KW
    OPELREKORDKombi1972 - 19751.9 S71 KW
    OPELREKORDSedan1963 - 1965150040 KW
    OPELREKORDSedan1963 - 1965170044 KW
    OPELREKORDSedan1963 - 1965170049 KW
    OPELREKORDCoupe1963 - 1965170049 KW
    OPELREKORDSedan1974 - 19772.0 D40 KW
    OPELREKORDKombi1974 - 19772.0 D40 KW
    OPELREKORDSedan1972 - 19772.1 D44 KW
    OPELREKORDKombi1972 - 19772.1 D44 KW
    OPELREKORDCoupe1964 - 1965260074 KW
    OPELSENATORSedan1978 - 19812,8103 KW
    OPELSENATORSedan1983 - 19842.0 E85 KW
    OPELSENATORSedan1983 - 19842.5 E100 KW
    OPELSENATORSedan1984 - 19872.5 E103 KW
    OPELSENATORSedan1978 - 19823110 KW
    OPELSENATORSedan1978 - 19863.0 E132 KW
    PORSCHE356Coupe1963 - 1965C 160055 KW
    PORSCHE356Cabriolet1963 - 1965C 160055 KW
    PORSCHE356Coupe1963 - 1965C 1600 SC70 KW
    PORSCHE356Cabriolet1963 - 1965C 1600 SC70 KW
    PORSCHE914Targa1973 - 19761,863 KW
    PORSCHE914Targa1972 - 1975274 KW
    RANGERREKORDSedan1972 - 1978170061 KW
    RANGERREKORDSedan1972 - 1978190071 KW
    RANGERREKORD CoupeCoupe1972 - 1978190071 KW
    TALBOT1307-1510Hatchback1975 - 1980Simca 1307 1.344 KW
    TALBOT1307-1510Hatchback1975 - 1980Simca 1307 1.350 KW
    TALBOT1307-1510Hatchback1975 - 1978Simca 1307 1.3S60 KW
    TALBOTHORIZONHatchback1978 - 19841,343 KW
    TALBOTRANCHOKapali arazi arabasi1977 - 19841,459 KW
    TALBOTSIMCA 1000Sedan1976 - 19771.3 Rallye 263 KW
    TALBOTSIMCA 1000Sedan1978 - 19781.3 Rallye 376 KW
    TALBOTSIMCA 1100 HatchbackHatchback1972 - 19771.3 Spezial TI60 KW
    TALBOTSIMCA 1300Sedan1963 - 19681,338 KW
    TALBOTSIMCA 1301Sedan1966 - 19721.3 LS44 KW
    TALBOTSIMCA 1301Sedan1966 - 19721.3 LS,GL,GLS40 KW
    TALBOTSIMCA 1301Sedan1970 - 19721.3 Spezial51 KW
    TALBOTSIMCA 1301Sedan1973 - 19761.3 Spezial49 KW
    TALBOTSIMCA 1301Sedan1974 - 19761.3 Spezial40 KW
    TALBOTSIMCA 1301 TourismeSteyşın1966 - 19721,340 KW
    TALBOTSIMCA 1301 TourismeSteyşın1970 - 19721.3 Spezial51 KW
    TALBOTSIMCA 1500Sedan1963 - 19681,549 KW
    TALBOTSIMCA 1500 BreakSteyşın1964 - 19681,549 KW
    TALBOTSIMCA 1501Sedan1966 - 19721,552 KW
    TALBOTSIMCA 1501Sedan1966 - 19721.5 Autom.53 KW
    TALBOTSIMCA 1501Sedan1970 - 19721.5 Spezial60 KW
    TALBOTSIMCA 1501Sedan1973 - 19761.5 Spezial52 KW
    TALBOTSIMCA 1501 Break/TourismeSteyşın1966 - 19721,551 KW
    TALBOTSIMCA 1501 Break/TourismeSteyşın1966 - 19721.5 Autom.53 KW
    TALBOTSIMCA 1501 Break/TourismeSteyşın1970 - 19721.5 Spezial60 KW
    TALBOTSIMCA 1501 Break/TourismeSteyşın1973 - 19761.5 Spezial52 KW
    VOLVO140Sedan1967 - 19721.8 S74 KW
    VOLVO140Sedan1968 - 1974260 KW
    VOLVO140Sedan1970 - 1975291 KW
    VOLVO140Sedan1971 - 1972270 KW
    VOLVO140Sedan1968 - 19722.0 S74 KW
    VOLVO140Kombi1968 - 19742.0 S60 KW
    VOLVO140Kombi1972 - 19732.0 S73 KW
    VOLVO140Kombi1972 - 19732.0 S91 KW
    VOLVO140Kombi1972 - 19742.0 S74 KW
    VOLVO140Sedan1972 - 19752.0 S85 KW
    VOLVO140Kombi1973 - 19752.0 S85 KW
    VOLVO164Sedan1972 - 19742,9118 KW
    VOLVO240Sedan1978 - 1983271 KW
    VOLVO240Sedan1978 - 19802,3103 KW
    VOLVO740Sedan1983 - 19842110 KW
    VOLVO740Sedan1985 - 19852120 KW
    VOLVO740Sedan1986 - 19902118 KW
    VOLVO740Sedan1983 - 19842,395 KW
    VOLVO740Sedan1984 - 19882,396 KW
    VOLVO740Sedan1986 - 19882,386 KW
    VOLVO940Sedan1990 - 19942,396 KW
    VOLVO940Sedan1990 - 19942.4 TD Intercooler90 KW
    VW15.001.600Sedan1961 - 19731,533 KW
    VW15.001.600Kombi1961 - 19731,533 KW
    VW15.001.600Sedan1965 - 19731,640 KW
    VW15.001.600Hatchback1968 - 19731.5 L33 KW
    VW15.001.600Kombi1963 - 19651.5 S40 KW
    VW15.001.600Sedan1963 - 19651.5 S40 KW
    VW15.001.600Sedan1964 - 19731.6 L37 KW
    VW15.001.600Kombi1965 - 19731.6 L40 KW
    VW15.001.600Sedan1965 - 19731.6 TL40 KW
    VW15.001.600Hatchback1965 - 19731.6 TL40 KW
    VW411.412Hatchback1968 - 19731,750 KW
    VW411.412Hatchback1969 - 19731,759 KW
    VWKAEFERÖzel tasarim1966 - 19731500 1.532 KW
    VWKARMANNCoupe1970 - 1973160037 KW
    VWKARMANNCoupe1971 - 1974160035 KW

    Dinamik bir acil frenlemede (sürüş esnasında elektro mekanik park frenine basılması) fren hattı üzerinden fren hidroliğinin basıncı artar. Bu basınç fren pistonunun fren balatalarına karşı basmasına yol acar. Bunlar fren diskine karşı bastırırlar. Bu esnada keçenin tekli fren balataları yönünde değiştirilir. Frenleme işlemi tamamlandıktan sonra fren hidroliği basıncı düşer. Fren pistonunun yükü alınır. Keçe şeklinin geri dönüşümü ve fren diskinde muhtemel bir balanssızlık sayesinde fren pistonu geri hareket ettirilir. Fren balataları fren diskini serbest bırakır. Dişli kutusu mili ve dolayısıyla silindir dönerek ileriye hareket eder ve fren silindiri pistonunun balatalara doğru iterek balataları sıkıştırır.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 36.3 TL 24.3 TL 18.3 TL 14.7 TL 12.3 TL 10.6 TL 9.4 TL 8.4 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 36.3 TL 24.3 TL 18.3 TL 14.7 TL 12.3 TL 10.6 TL 9.4 TL 8.4 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 36.3 TL 24.3 TL 18.3 TL 14.7 TL 12.3 TL 10.6 TL 9.4 TL 8.4 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 36.3 TL 24.3 TL 18.3 TL 14.7 TL 12.3 TL 10.6 TL 9.4 TL 8.4 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 36.3 TL 24.3 TL 18.3 TL 14.7 TL 12.3 TL 10.6 TL 9.4 TL 8.4 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 36.3 TL 24.3 TL 18.3 TL 14.7 TL 12.3 TL 10.6 TL 9.4 TL 8.4 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 36.3 TL 24.3 TL 18.3 TL 14.7 TL 12.3 TL 10.6 TL 9.4 TL 8.4 TL

    GDB101 Stok kodulu Fren Balatası ürünü, Orjinal üründür. ALFA ROMEO ALFETTA, ALFA ROMEO GIULIA (105_), ALFA ROMEO GIULIETTA, ALFA ROMEO GT, ALFA ROMEO GTA Coupe, ALFA ROMEO GTV, ALFA ROMEO SPIDER, AUDI 100, AUDI 60, AUDI 75, AUDI 80 ve bu gibi marka araçlara uymaktadır. 20034 ,0000060711958 ,0060727286 OEM Numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :