0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Arka Fren Balatası
    Fren balata seti, diskli fren Fren balata seti, diskli fren

    Marka: TRW, 1904 yılında kurulan, 1908 yılında ilk model T Ford için ahşap tekerlekler üreten, aradan geçen yıllarda global bir şirkete dönüşen Amerikan otomotiv firmasıdır. Fren aksamı, fren balataları, diskler, ön/alt takım aksamları, fren hidroliği, disk balataları, direksiyon bağlantısı, salıncak kolları, amortisörler vb. üretir. 26 ülkede 200 tesisi olan TRW, ürünlerini 40 önemli araç üreticisine orijinal ekipman olarak ulaştırır..

    Arka Fren Balatası Carina E 2.0 Motorlu 1992 Ve 1997 Arası

    Orjinal Ürün
    55,23 TL (KDV Dahil) 55.23
    Marka : TRW Stok Kodu : GDB1168
    Tedarikçi Açıklaması :

    ARKA FREN BALATASI CARINA E 2,0 92-97

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Üretici için, AKEBONO
    Uzunluk, mm 107,6
    Yükseklik, mm 42,5
    Kalınlık, mm 15,5
    sesli asinma uyarisi
    Asinma göstergesi sayisi, tasiyici aks 4
    Kontr. isareti, E9 90R 027009
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    DAIHATSU 0449220150
    DAIHATSU 0449220040
    DAIHATSU 0449220050
    DAIHATSU 0449220051
    DAIHATSU 0449232041
    DAIHATSU 0449232010
    DAIHATSU 0449232011
    DAIHATSU 0449232020
    DAIHATSU 0449232040
    NISSAN AY060TY002
    TOYOTA 0446633110
    TOYOTA 449220060
    TOYOTA 0449220040
    TOYOTA 449220030
    TOYOTA 446633010
    TOYOTA 0449232061
    TOYOTA 0449220030
    TOYOTA 0446620040
    TOYOTA 0446633010
    TOYOTA 0449220021
    TOYOTA 0446620070
    TOYOTA 0446620080
    TOYOTA 0449220011
    TOYOTA 0449220140
    TOYOTA 0449220010
    TOYOTA 0449220061
    TOYOTA 0449220060
    LEXUS 0446620070
    LEXUS 0446633010
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    TOYOTACAMRYKombi1986 - 19881.866 KW
    TOYOTACAMRYSedan1986 - 19881.8 i66 KW
    TOYOTACAMRYSedan1986 - 19912.094 KW
    TOYOTACAMRYKombi1986 - 19912.094 KW
    TOYOTACAMRYSedan1986 - 19912.0 Gli 16V89 KW
    TOYOTACAMRYKombi1986 - 19912.0 GLi 16V89 KW
    TOYOTACAMRYSedan2000 - 20012.293 KW
    TOYOTACAMRYKombi1990 - 19912.5118 KW
    TOYOTACAMRYSedan1988 - 19912.5 V6 GXI118 KW
    TOYOTACAMRYSedan1991 - 19963.0138 KW
    TOYOTACAMRYKombi1992 - 19963.0138 KW
    TOYOTACAMRYSedan1996 - 20013.0 24V140 KW
    TOYOTACARINAHatchback1983 - 19871.655 KW
    TOYOTACARINAHatchback1983 - 19871.662 KW
    TOYOTACARINAHatchback1986 - 19871.663 KW
    TOYOTACARINAHatchback1987 - 19921.672 KW
    TOYOTACARINAKombi1987 - 19921.675 KW
    TOYOTACARINAHatchback1983 - 19871.8 GLI74 KW
    TOYOTACARINAKombi1987 - 19922.089 KW
    TOYOTACARINAHatchback1984 - 19882.0 D50 KW
    TOYOTACARINAHatchback1985 - 19872.0 D51 KW
    TOYOTACARINASedan1987 - 19922.0 GLI89 KW
    TOYOTACARINAHatchback1987 - 19922.0 GLI89 KW
    TOYOTACARINAKombi1993 - 19972.0 GLI98 KW
    TOYOTACARINAHatchback1992 - 19942.0 GTi116 KW
    TOYOTACARINASedan1992 - 19942.0 GTi116 KW
    TOYOTACARINASedan1992 - 19972.0 i93 KW
    TOYOTACARINAKombi1995 - 19972.0 i93 KW
    TOYOTACELICAHatchback1985 - 19891.6 GT 16V91 KW
    TOYOTACELICACoupe1993 - 19991.8 i 16V85 KW
    TOYOTACELICASedan1987 - 19892.0110 KW
    TOYOTACELICAHatchback1985 - 19892.0 GT103 KW
    TOYOTACELICACabriolet1985 - 19892.0 GT103 KW
    TOYOTACELICAHatchback1985 - 19892.0 GT110 KW
    TOYOTACELICACabriolet1986 - 19892.0 GT110 KW
    TOYOTACELICACoupe1989 - 19932.0 GTi115 KW
    TOYOTACELICACabriolet1989 - 19932.0 GTi115 KW
    TOYOTACELICACabriolet1993 - 19992.0 i 16V125 KW
    TOYOTACELICACoupe1988 - 19892.0 Turbo 4WD136 KW
    TOYOTACELICACoupe1989 - 19932.0 Turbo 4WD150 KW
    TOYOTACELICACoupe1989 - 19932.0 Turbo 4WD153 KW

    Dinamik bir acil frenlemede (sürüş esnasında elektro mekanik park frenine basılması) fren hattı üzerinden fren hidroliğinin basıncı artar. Bu basınç fren pistonunun fren balatalarına karşı basmasına yol acar. Bunlar fren diskine karşı bastırırlar. Bu esnada keçenin tekli fren balataları yönünde değiştirilir. Frenleme işlemi tamamlandıktan sonra fren hidroliği basıncı düşer. Fren pistonunun yükü alınır. Keçe şeklinin geri dönüşümü ve fren diskinde muhtemel bir balanssızlık sayesinde fren pistonu geri hareket ettirilir. Fren balataları fren diskini serbest bırakır. Dişli kutusu mili ve dolayısıyla silindir dönerek ileriye hareket eder ve fren silindiri pistonunun balatalara doğru iterek balataları sıkıştırır.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 28.9 TL 19.4 TL 14.6 TL 11.7 TL 9.8 TL 8.5 TL 7.5 TL 6.7 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 28.9 TL 19.4 TL 14.6 TL 11.7 TL 9.8 TL 8.5 TL 7.5 TL 6.7 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 28.9 TL 19.4 TL 14.6 TL 11.7 TL 9.8 TL 8.5 TL 7.5 TL 6.7 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 28.9 TL 19.4 TL 14.6 TL 11.7 TL 9.8 TL 8.5 TL 7.5 TL 6.7 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 28.9 TL 19.4 TL 14.6 TL 11.7 TL 9.8 TL 8.5 TL 7.5 TL 6.7 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 28.9 TL 19.4 TL 14.6 TL 11.7 TL 9.8 TL 8.5 TL 7.5 TL 6.7 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 28.9 TL 19.4 TL 14.6 TL 11.7 TL 9.8 TL 8.5 TL 7.5 TL 6.7 TL

    GDB1168 OEM kodlu Fren Balatası TRW üretimidir ürün TOYOTA CAMRY, TOYOTA CARINA, TOYOTA CELICA vb otomobillere uymaktadır. ürün 24 ay garantilidir. Bu ürünü aldıktan sonra herhangi bir memnuniyetsizlikde kutusuna yada ürüne zarar gelmediği zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :