0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Salıncak
    Bugi kolu, Tekerlek baglantisi Bugi kolu, Tekerlek baglantisi

    Marka: TRW, 1904 yılında kurulan, 1908 yılında ilk model T Ford için ahşap tekerlekler üreten, aradan geçen yıllarda global bir şirkete dönüşen Amerikan otomotiv firmasıdır. Fren aksamı, fren balataları, diskler, ön/alt takım aksamları, fren hidroliği, disk balataları, direksiyon bağlantısı, salıncak kolları, amortisörler vb. üretir. 26 ülkede 200 tesisi olan TRW, ürünlerini 40 önemli araç üreticisine orijinal ekipman olarak ulaştırır..

    Alt Salıncak Komple Sağ Fiat Marea 1996 Sonrası, Bravo 1995 Ve 1998 Arası, Alfa 145, 146 155

    Orjinal Ürün
    168,54 TL (KDV Dahil) 168.54 252,54 TL
    - +
    Marka : TRW Stok Kodu : JTC376
    Tedarikçi Açıklaması :

    ALT SALINCAK KOMPLE SAĞ MAREA 96=>BRAVO (95-98) ALFA 145-146-155

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Ilave ürün/Ilave açiklama Aksesuar yok
    Bugi kolu tipi Enine bugi kolu
    Koni ölçüsü 17
    Malzeme Dökme demir
    Soldan/sagdan direksiyonlu soldan/ sagdan direskiyonlu araçlar için
    Çift halindeki ürün numarasi JTC375
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ALFA ROMEO 0000071738286
    ALFA ROMEO 60812797
    ALFA ROMEO 93501145
    ALFA ROMEO 46423825
    ALFA ROMEO 60813014
    ALFA ROMEO 60813044
    ALFA ROMEO 46456050
    ALFA ROMEO 0000060813348
    ALFA R
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEO145Hatchback1994 - 19961.4 i.e.66 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1996 - 20011.4 i.e. 16V T.S.76 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1994 - 19961.6 i.e.76 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1996 - 20011.6 i.e. 16V T.S.88 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1994 - 19961.7 i.e. 16V95 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1998 - 20011.8 i.e. 16V106 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1996 - 19981.8 i.e. 16V T.S.103 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1999 - 20011.9 JTD77 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1994 - 19991.9 TD66 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1998 - 20012.0 16V Quadrifoglio114 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1995 - 20012.0 16V T.S.110 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1994 - 19961.4 i.e.66 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1996 - 20011.4 i.e. 16V T.S.76 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1997 - 20001.6 16V T.S.82 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1994 - 19961.6 i.e.76 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1996 - 20011.6 i.e. 16V T.S.88 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1994 - 19961.7 i.e. 16V95 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1996 - 20011.8 i.e. 16V T.S.103 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1998 - 20011.8 i.e. 16V T.S.106 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1999 - 20011.9 JTD77 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1994 - 19991.9 TD66 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1998 - 20012.0 16V Quadrifoglio114 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1995 - 20012.0 16V T.S.110 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1996 - 19971.6 16V T.S.88 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1993 - 19961.7 T.S.83 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1993 - 19961.7 T.S.85 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1996 - 19971.7 T.S. 16V103 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19931.8 T.S.95 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19971.8 T.S.77 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19961.8 T.S. Sport93 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1993 - 19971.9 TD66 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19972.0 16V Turbo Q4137 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19972.0 16V Turbo Q4140 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19932.0 T.S.106 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19952.0 T.S.104 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1995 - 19972.0 T.S. 16V110 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1993 - 19972.5 TD92 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19962.5 V6121 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19972.5 V6120 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe1998 - 20051.8 16V106 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe2003 - 20052.0 JTS121 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe1995 - 20052.0 T.SPARK 16V110 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe1998 - 20002.0 T.SPARK 16V114 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe1995 - 19982.0 V6 Turbo148 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe1996 - 20003.0 V6 24V162 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe2000 - 20053.0 V6 24V160 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe2003 - 20053.2 V6 24V176 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet1998 - 20051.8 16V106 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet2003 - 20052.0 JTS121 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet1995 - 20052.0 T.SPARK 16V110 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet1998 - 20002.0 T.SPARK 16V114 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet1998 - 20052.0 V6 Turbo148 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet1995 - 20053.0 V6141 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet2000 - 20053.0 V6160 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet1999 - 20003.0 V6 24V162 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet2003 - 20053.2 V6 24V176 KW
    FIATBRAVOHatchback1995 - 19982.0 HGT 20V108 KW
    FIATBRAVOHatchback1998 - 20012.0 HGT 20V113 KW
    FIATCOUPECoupe1996 - 20001.8 16V96 KW
    FIATCOUPECoupe1993 - 19962.0 16V102 KW
    FIATCOUPECoupe1993 - 19962.0 16V Turbo140 KW
    FIATCOUPECoupe1996 - 19982.0 20V108 KW
    FIATCOUPECoupe1998 - 20002.0 20V113 KW
    FIATCOUPECoupe1996 - 20002.0 20V Turbo162 KW
    FIATMAREASedan1998 - 20021.2 16V60 KW
    FIATMAREAKombi1998 - 20021.2 16V60 KW
    FIATMAREASedan1996 - 20021.4 80 12V59 KW
    FIATMAREAKombi1996 - 20021.4 80 12V59 KW
    FIATMAREASedan2000 - 20021.676 KW
    FIATMAREASedan1996 - 20021.6 100 16V76 KW
    FIATMAREAKombi1996 - 20021.6 100 16V76 KW
    FIATMAREASedan1999 - 20021.6 100 16V Bipower76 KW
    FIATMAREASedan1996 - 20021.8 115 16V83 KW
    FIATMAREAKombi1996 - 20021.8 115 16V83 KW
    FIATMAREASedan1999 - 20011.9 JTD 10577 KW
    FIATMAREAKombi1999 - 20021.9 JTD 10577 KW
    FIATMAREASedan2001 - 20021.9 JTD 11081 KW
    FIATMAREAKombi2001 - 20021.9 JTD 11081 KW
    FIATMAREASedan1996 - 20021.9 TD 10074 KW
    FIATMAREAKombi1996 - 20021.9 TD 10074 KW
    FIATMAREASedan1996 - 20021.9 TD 7555 KW
    FIATMAREAKombi1996 - 20021.9 TD 7555 KW
    FIATMAREASedan1996 - 19992.0 150 20V108 KW
    FIATMAREAKombi1996 - 19992.0 150 20V108 KW
    FIATMAREASedan2001 - 20022.0 150 20V110 KW
    FIATMAREAKombi2001 - 20022.0 150 20V110 KW
    FIATMAREASedan1999 - 20012.0 155 20V113 KW
    FIATMAREAKombi1999 - 20012.0 155 20V113 KW
    FIATMAREASedan1999 - 20022.4 JTD 13096 KW
    FIATMAREAKombi1999 - 20022.4 JTD 13096 KW
    FIATMAREASedan1996 - 19992.4 TD 12591 KW
    FIATMAREAKombi1996 - 19992.4 TD 12591 KW
    FIATTEMPRASedan1992 - 19961.4 i.e.51 KW
    FIATTEMPRAKombi1992 - 19961.4 i.e.51 KW
    FIATTEMPRAKombi1990 - 19961.6 i.e.57 KW
    FIATTEMPRAKombi1992 - 19961.6 i.e.55 KW
    FIATTEMPRASedan1994 - 19961.6 i.e.66 KW
    FIATTEMPRAKombi1994 - 19961.6 i.e.66 KW
    FIATTEMPRAKombi1992 - 19931.8 i.e.77 KW
    FIATTEMPRASedan1993 - 19961.8 i.e.66 KW
    FIATTEMPRAKombi1993 - 19961.8 i.e.66 KW
    FIATTEMPRASedan1993 - 19961.8 i.e.76 KW
    FIATTEMPRAKombi1991 - 19952.0 i.e.83 KW
    FIATTEMPRAKombi1992 - 19952.0 i.e. 4x483 KW
    LANCIADEDRASedan1996 - 19991.6 16V76 KW
    LANCIADEDRASedan1989 - 19991.9 TDS66 KW
    LANCIADEDRA SWKombi1996 - 19991.6 16V76 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1996 - 19991.6 i.e.66 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1996 - 19991.6 i.e. 16V76 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1994 - 19991.9 TD66 KW

    Alt ve üst salıncakların iç tarafları amortisör le beraber aracın şasisine, dış tarafları ise direksiyon deve boynuna tespit edilmiştir. Direksiyon deve boyunları küresel mafsallar aracılığı ile salıncak kollarına bağlanmaktadır. Bu küresel mafsallar dingil başlarının direksiyon için yanlara dönmelerine rahat imkan vermektedirler. Tekerlekler dingil başlarına bağlıdır ve istenilen yöne rahatça dönebilmektedirler.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 88.3 TL 59.0 TL 44.5 TL 35.7 TL 30.0 TL 25.9 TL 22.8 TL 20.4 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 88.3 TL 59.0 TL 44.5 TL 35.7 TL 30.0 TL 25.9 TL 22.8 TL 20.4 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 88.3 TL 59.0 TL 44.5 TL 35.7 TL 30.0 TL 25.9 TL 22.8 TL 20.4 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 88.3 TL 59.0 TL 44.5 TL 35.7 TL 30.0 TL 25.9 TL 22.8 TL 20.4 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 88.3 TL 59.0 TL 44.5 TL 35.7 TL 30.0 TL 25.9 TL 22.8 TL 20.4 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 88.3 TL 59.0 TL 44.5 TL 35.7 TL 30.0 TL 25.9 TL 22.8 TL 20.4 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 88.3 TL 59.0 TL 44.5 TL 35.7 TL 30.0 TL 25.9 TL 22.8 TL 20.4 TL

    JTC376 Stok kodulu Salıncak ürünü, Orjinal üründür. ALFA ROMEO 145, ALFA ROMEO 146, ALFA ROMEO 155, ALFA ROMEO SPIDER, FIAT BRAVO, LANCIA DEDRA, LANCIA DELTA II ve bu gibi marka otomobillere uymaktadır. 46423825 ,60564479 ,60586772 OEM Numaralarıdır

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :