0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    DIOT TABLASI
     DIOT TABLASI  DIOT TABLASI

    Muadil Ürün : Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

    Diot Tablasi

    Muadil Ürün
    52,79 TL (KDV Dahil) 52.79
    Marka : UNIPOINT Stok Kodu : REC204
    Tedarikçi Açıklaması :

    DIOT TABLASI 12V (OPEL ) BOSCH TİPİ

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ERA RB17H
    ERA 1205568
    OPEL 9120144612
    MOBILETRON 0120488001
    MOBILETRON 9120144605
    MOBILETRON 9120344628
    MOBILETRON 9120144635
    MOBILETRON 0120488003
    MOBILETRON 9120144614
    MOBILETRON REC204
    UNIPOINT 0120488002
    MOBILETRON 9120144610
    MOBILETRON 9120144606
    MOBILETRON 9120144292
    MOBILETRON 9120334628
    MOBILETRON 9120144622
    MOBILETRON 9120144617
    MOBILETRON 139121
    HUECO 133997
    CARGOPARTS 0120488010
    MOBILETRON 9120144608
    MOBILETRON 0120488007
    MOBILETRON 0120488005
    MOBILETRON 0120488004
    MOBILETRON 9120144618
    MOBILETRON 90010012
    OPEL IBR320
    WAIglobal 0120488011
    MOBILETRON 9120144609
    MOBILETRON 0120488008
    MOBILETRON 0120488000
    MOBILETRON 9120334626
    MOBILETRON 9120144621
    MOBILETRON 0120488012
    MOBILETRON 9121147302
    BOSCH 319150
    WAIglobal 9120144611
    MOBILETRON 0120488009
    MOBILETRON 9120144305
    MOBILETRON 9120334635
    MOBILETRON 9120144626
    MOBILETRON 0986034450
    MOBILETRON 9120144613
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    OPELFRONTERAKapali arazi arabasi1992 - 19982.3 TD74 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19942.3 D54 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19942.3 D54 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19882.3 TD66 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19882.3 TD66 KW
    OPELOMEGASedan1988 - 19942.3 TD Interc.74 KW
    OPELOMEGAKombi1988 - 19942.3 TD Interc.74 KW
    OPELREKORDSedan1982 - 19862.2 D52 KW
    OPELREKORDSedan1984 - 19862.2 TD63 KW
    OPELREKORDKombi1984 - 19862.2 TD63 KW
    OPELREKORDKombi1982 - 19862.3 D52 KW
    OPELSENATORSedan1984 - 19872.2 TD63 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 27.7 TL 18.5 TL 13.9 TL 11.2 TL 9.4 TL 8.1 TL 7.1 TL 6.4 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 27.7 TL 18.5 TL 13.9 TL 11.2 TL 9.4 TL 8.1 TL 7.1 TL 6.4 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 27.7 TL 18.5 TL 13.9 TL 11.2 TL 9.4 TL 8.1 TL 7.1 TL 6.4 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 27.7 TL 18.5 TL 13.9 TL 11.2 TL 9.4 TL 8.1 TL 7.1 TL 6.4 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 27.7 TL 18.5 TL 13.9 TL 11.2 TL 9.4 TL 8.1 TL 7.1 TL 6.4 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 27.7 TL 18.5 TL 13.9 TL 11.2 TL 9.4 TL 8.1 TL 7.1 TL 6.4 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 27.7 TL 18.5 TL 13.9 TL 11.2 TL 9.4 TL 8.1 TL 7.1 TL 6.4 TL

    Bu sayfada gördüğünüz Diot Tablasi ürünü 12 ay garantilidir ve UNIPOINT marka Yan Sanayi yedek parçadır. 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz. bu parça OPEL FRONTERA, OPEL OMEGA, OPEL REKORD, OPEL SENATOR vb otomobillere uymaktadır. bu Diot Tablasi nin stok kodu UNP REC204 oem numarası,oem kodu RB17H ,1205568 ,9120144612.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :