0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Debriyaj seti
    Debriyaj seti Debriyaj seti

    Marka: VALEO, 1923 yılında Fransa'da kurulmuştur. Günümüzde dünya çapında 125 fabrikası, 60 Ar-Ge merkeziyle giderek büyümüştür. Hemen hemen her araçta Valeo'nun ürettiği bir ekipman kullanılmaktadır. Valeo'nun Türkiye'de 32 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Debriyaj, fren, aydınlatma, güvenlik, silecek, klima, ateşleme vb. gruplarda çok sayıda kaliteli ürünleri vardır.

    Debriyaj Seti Uno 1.1 Motorlu 1985 Ve 1989 Arası 1.1 60 S 1989 Sonrası

    Orjinal Ürün
    330,36 TL (KDV Dahil) 330.36 495,36 TL
    - +
    Marka : VALEO Stok Kodu : 801087
    Tedarikçi Açıklaması :

    DEBRİYAJ SETİ UNO 1.1 60 11.85/1989- 1.1 60S 10.89> (156A.000)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Yeni parça
    Çap 1 [mm] 180
    Versiyon CP
    Çap 2 [mm] 181
    Dis sayisi 20
    Poyra profili 15,08 x 17,3
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 Debriyaj rulmanina sahip
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    K278S
    FIAT 5888359
    FIAT 5890949
    FIAT 5893841
    FIAT 5888938
    FIAT 5890416
    FIAT 71714088
    FIAT 71748425
    FIAT 5888399
    FIAT 71711438
    FIAT 71711488
    LANCIA 5888359
    LANCIA[=
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    FIATPANDAHatchback1991 - 1999110037 KW
    FIATPANDAHatchback1995 - 2003110040 KW
    FIATPANDAHatchback1995 - 20041100 4x440 KW
    FIATPANDAHatchback1991 - 20041100 Trekking 4x437 KW
    FIATUNOHatchback1990 - 199350 1.137 KW
    FIATUNOHatchback1992 - 199350 i.e. 1.136 KW
    FIATUNOHatchback1983 - 198955 1.140 KW
    FIATUNOHatchback1985 - 198960 1.143 KW
    FIATUNOHatchback1989 - 199260 1.142 KW
    FIATUNOHatchback1983 - 198570 1.350 KW
    FIATUNOHatchback1985 - 198970 1.348 KW
    LANCIAY10Hatchback1989 - 19921.1 i.e42 KW
    LANCIAY10Hatchback1989 - 19921.1 i.e Tüm tekerlekleri çekisli42 KW
    LANCIAY10Hatchback1989 - 19951.3 i.e. Fire53 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 173.1 TL 115.7 TL 87.2 TL 70.0 TL 58.7 TL 50.7 TL 44.6 TL 39.9 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 173.1 TL 115.7 TL 87.2 TL 70.0 TL 58.7 TL 50.7 TL 44.6 TL 39.9 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 173.1 TL 115.7 TL 87.2 TL 70.0 TL 58.7 TL 50.7 TL 44.6 TL 39.9 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 173.1 TL 115.7 TL 87.2 TL 70.0 TL 58.7 TL 50.7 TL 44.6 TL 39.9 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 173.1 TL 115.7 TL 87.2 TL 70.0 TL 58.7 TL 50.7 TL 44.6 TL 39.9 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 173.1 TL 115.7 TL 87.2 TL 70.0 TL 58.7 TL 50.7 TL 44.6 TL 39.9 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 173.1 TL 115.7 TL 87.2 TL 70.0 TL 58.7 TL 50.7 TL 44.6 TL 39.9 TL

    Bu sayfada gördüğünüz Debriyaj Seti ürünü 12 ay garantilidir ve VALEO ürünü Orjinal yedek parçadır. 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz. Bu ürün FIAT PANDA, FIAT UNO, LANCIA Y10 vb otomobillere uymaktadır. bu Debriyaj Seti nin stok kodu VALEODI 801087 orjinal referans numarası 5888359 ,71711488 ,5888938 .

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :