0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Debriyaj seti
    Debriyaj seti Debriyaj seti

    Marka: VALEO, 1923 yılında Fransa'da kurulmuştur. Günümüzde dünya çapında 125 fabrikası, 60 Ar-Ge merkeziyle giderek büyümüştür. Hemen hemen her araçta Valeo'nun ürettiği bir ekipman kullanılmaktadır. Valeo'nun Türkiye'de 32 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Debriyaj, fren, aydınlatma, güvenlik, silecek, klima, ateşleme vb. gruplarda çok sayıda kaliteli ürünleri vardır.

    Debriyaj Seti Alfa Romeo 166 2.4 Jtd Motorlu 1998 Sonrası, Kappa 2.0 2.4 Jtd Motorlu 1998 Ve 2001 Arasıi 156 2.4 Jtd Motorlu 1997 Ve 2000 Arası

    Orjinal Ürün
    688,42 TL (KDV Dahil) 688.42
    Marka : VALEO Stok Kodu : 821325
    Tedarikçi Açıklaması :

    DEBRİYAJ SETİ ALFA 166 2.4 JTD 98=> KAPPA 2.0 2.4JTD 98-01 156 2.4JTD 97-00

    - +
    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Yeni parça,
    D1, mm 235
    Versiyon, DTV
    D2, mm 235
    Poyra profili, 20x20,2x23,1
    Dis sayisi, 20
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ALFA ROMEO 0060815752
    ALFA ROMEO 0060816362
    ALFA ROMEO 0071782106
    ALFA ROMEO 71712777
    ALFA ROMEO 60816491
    ALFA ROMEO 0071713734
    ALFA ROMEO 60816362
    ALFA ROMEO 71784874
    ALFA ROMEO 60815849
    ALFA ROMEO 71782110
    ALFA ROMEO 71782109
    ALFA ROMEO 0060815849
    ALFA ROMEO 0071712777
    ALFA ROMEO 60815752
    ALFA ROMEO 71782106
    ALFA ROMEO 71734930
    ALFA ROMEO 0060816491
    ALFA ROMEO 0071782110
    ALFA ROMEO 0071782109
    ALFA ROMEO 71713734
    LANCIA 71734931
    LANCIA 60814993
    LANCIA 71719090
    LANCIA 71718060
    LANCIA 71715349
    LANCIA 71713734
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEO166Sedan1998 - 20002.4 JTD100 KW
    ALFA ROMEO166Sedan2000 - 20072.4 JTD103 KW
    LANCIAKAPPASedan1998 - 20012.0 20V Turbo162 KW
    LANCIAKAPPASedan1998 - 20012.4 JTD100 KW
    LANCIAKAPPA CoupeCoupe1998 - 20012.0 20V Turbo162 KW
    LANCIAKAPPA SWKombi1998 - 20012.0 20V Turbo162 KW
    LANCIAKAPPA SWKombi1998 - 20012.4 JTD100 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 360.7 TL 241.2 TL 181.7 TL 145.8 TL 122.4 TL 105.7 TL 93.0 TL 83.1 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 360.7 TL 241.2 TL 181.7 TL 145.8 TL 122.4 TL 105.7 TL 93.0 TL 83.1 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 360.7 TL 241.2 TL 181.7 TL 145.8 TL 122.4 TL 105.7 TL 93.0 TL 83.1 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 360.7 TL 241.2 TL 181.7 TL 145.8 TL 122.4 TL 105.7 TL 93.0 TL 83.1 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 360.7 TL 241.2 TL 181.7 TL 145.8 TL 122.4 TL 105.7 TL 93.0 TL 83.1 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 360.7 TL 241.2 TL 181.7 TL 145.8 TL 122.4 TL 105.7 TL 93.0 TL 83.1 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 360.7 TL 241.2 TL 181.7 TL 145.8 TL 122.4 TL 105.7 TL 93.0 TL 83.1 TL

    yukarıda listelenen parça VALEO ürünüdür ve Orjinal yedek parçadır. VALEODI 821325 xx numaralı ürünün orjinal referans numarası 0060815752 ,0060816362 ,0071782106 dur. ALFA ROMEO 166, LANCIA KAPPA, LANCIA KAPPA Coupe, LANCIA KAPPA SW vb araçlar içindir. 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :