0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Debriyaj seti
    Debriyaj seti Debriyaj seti

    Marka: VALEO, 1923 yılında Fransa'da kurulmuştur. Günümüzde dünya çapında 125 fabrikası, 60 Ar-Ge merkeziyle giderek büyümüştür. Hemen hemen her araçta Valeo'nun ürettiği bir ekipman kullanılmaktadır. Valeo'nun Türkiye'de 32 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Debriyaj, fren, aydınlatma, güvenlik, silecek, klima, ateşleme vb. gruplarda çok sayıda kaliteli ürünleri vardır.

    Debriyaj Seti Alfa Romeo 166 2.4 Jtd Motorlu 1998 Sonrası, Kappa 2.0 2.4 Jtd Motorlu 1998 Ve 2001 Arasıi 156 2.4 Jtd Motorlu 1997 Ve 2000 Arası

    Orjinal Ürün
    748,47 TL (KDV Dahil) 748.47 1122,47 TL
    - +
    Marka : VALEO Stok Kodu : 821325
    Tedarikçi Açıklaması :

    DEBRİYAJ SETİ ALFA 166 2.4 JTD 98=> KAPPA 2.0 2.4JTD 98-01 156 2.4JTD 97-00

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Yeni parça
    Çap 1 [mm] 235
    Versiyon DTV
    Çap 2 [mm] 235
    Dis sayisi 20
    Poyra profili 20,16 x 23,12
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 Debriyaj rulmanina sahip
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    K611S
    ALFA ROMEO 0060816362
    ALFA ROMEO 0071713734
    ALFA ROMEO 0071782110
    ALFA ROMEO 71712777
    ALFA ROMEO 71784874
    ALFA ROMEO 0071782109
    ALFA ROMEO 60816491
    ALFA ROMEO 7178211
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEO166Sedan1998 - 20002.4 JTD100 KW
    ALFA ROMEO166Sedan2000 - 20072.4 JTD103 KW
    LANCIAKAPPASedan1998 - 20012.0 20V Turbo162 KW
    LANCIAKAPPASedan1998 - 20012.4 JTD100 KW
    LANCIAKAPPA CoupeCoupe1998 - 20012.0 20V Turbo162 KW
    LANCIAKAPPA SWKombi1998 - 20012.0 20V Turbo162 KW
    LANCIAKAPPA SWKombi1998 - 20012.4 JTD100 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 392.2 TL 262.2 TL 197.6 TL 158.5 TL 133.1 TL 114.9 TL 101.1 TL 90.4 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 392.2 TL 262.2 TL 197.6 TL 158.5 TL 133.1 TL 114.9 TL 101.1 TL 90.4 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 392.2 TL 262.2 TL 197.6 TL 158.5 TL 133.1 TL 114.9 TL 101.1 TL 90.4 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 392.2 TL 262.2 TL 197.6 TL 158.5 TL 133.1 TL 114.9 TL 101.1 TL 90.4 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 392.2 TL 262.2 TL 197.6 TL 158.5 TL 133.1 TL 114.9 TL 101.1 TL 90.4 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 392.2 TL 262.2 TL 197.6 TL 158.5 TL 133.1 TL 114.9 TL 101.1 TL 90.4 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 392.2 TL 262.2 TL 197.6 TL 158.5 TL 133.1 TL 114.9 TL 101.1 TL 90.4 TL

    yukarıda listelenen parça VALEO ürünüdür ve Orjinal yedek parçadır. VALEODI 821325 xx numaralı ürünün orjinal referans numarası 0060815752 ,0060816362 ,0071782106 dur. ALFA ROMEO 166, LANCIA KAPPA, LANCIA KAPPA Coupe, LANCIA KAPPA SW vb araçlar içindir. 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :