0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Debriyaj seti
    Debriyaj seti Debriyaj seti

    Marka: VALEO, 1923 yılında Fransa'da kurulmuştur. Günümüzde dünya çapında 125 fabrikası, 60 Ar-Ge merkeziyle giderek büyümüştür. Hemen hemen her araçta Valeo'nun ürettiği bir ekipman kullanılmaktadır. Valeo'nun Türkiye'de 32 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Debriyaj, fren, aydınlatma, güvenlik, silecek, klima, ateşleme vb. gruplarda çok sayıda kaliteli ürünleri vardır.

    Debriyaj Seti Alfa Romeo 156 2002 Ve 2005 Arası, 166 2000 Ve 2007 Arası

    Orjinal Ürün
    572,32 TL (KDV Dahil) 572.32
    Marka : VALEO Stok Kodu : 821364
    Tedarikçi Açıklaması :

    DEBRİYAJ SETİ ALFA 156-02-05) 166 (00-07)

    - +
    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Yeni parça,
    D1, mm 235
    Versiyon, DTV
    D2, mm 235
    Dis sayisi, 20
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ALFA ROMEO 0071712839
    ALFA ROMEO 0071719413
    ALFA ROMEO 0071740355
    ALFA ROMEO 71787881
    ALFA ROMEO 71784578
    ALFA ROMEO 0071723055
    ALFA ROMEO 71740355
    ALFA ROMEO 71735943
    ALFA ROMEO 0071718090
    ALFA ROMEO 0071722760
    ALFA ROMEO 71723055
    ALFA ROMEO 71722760
    ALFA ROMEO 0071719421
    ALFA ROMEO 71719413
    ALFA ROMEO 71718090
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEO156Sedan2002 - 20053.2 GTA184 KW
    ALFA ROMEO156Kombi2002 - 20063.2 GTA184 KW
    ALFA ROMEO166Sedan1998 - 20002.0 V6151 KW
    ALFA ROMEO166Sedan1998 - 20003.0 V6 24V166 KW
    ALFA ROMEO166Sedan2000 - 20073.0 V6 24V162 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe1996 - 20003.0 V6 24V162 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe2000 - 20053.0 V6 24V160 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet2000 - 20053.0 V6160 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 299.9 TL 200.5 TL 151.1 TL 121.2 TL 101.8 TL 87.9 TL 77.3 TL 69.1 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 299.9 TL 200.5 TL 151.1 TL 121.2 TL 101.8 TL 87.9 TL 77.3 TL 69.1 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 299.9 TL 200.5 TL 151.1 TL 121.2 TL 101.8 TL 87.9 TL 77.3 TL 69.1 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 299.9 TL 200.5 TL 151.1 TL 121.2 TL 101.8 TL 87.9 TL 77.3 TL 69.1 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 299.9 TL 200.5 TL 151.1 TL 121.2 TL 101.8 TL 87.9 TL 77.3 TL 69.1 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 299.9 TL 200.5 TL 151.1 TL 121.2 TL 101.8 TL 87.9 TL 77.3 TL 69.1 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 299.9 TL 200.5 TL 151.1 TL 121.2 TL 101.8 TL 87.9 TL 77.3 TL 69.1 TL

    bu sayfada listelenen yedek parça VALEO markadır ve Orjinal yedek parçadır. VALEODI 821364 x referans numaralı ürünün oem numarası 0071712839 ,0071719413 ,0071740355 dur. ALFA ROMEO 156, ALFA ROMEO 166, ALFA ROMEO GTV, ALFA ROMEO SPIDER vb otomobillere uygundur. 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :