0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Debriyaj seti
    Debriyaj seti Debriyaj seti

    Marka: VALEO, 1923 yılında Fransa'da kurulmuştur. Günümüzde dünya çapında 125 fabrikası, 60 Ar-Ge merkeziyle giderek büyümüştür. Hemen hemen her araçta Valeo'nun ürettiği bir ekipman kullanılmaktadır. Valeo'nun Türkiye'de 32 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Debriyaj, fren, aydınlatma, güvenlik, silecek, klima, ateşleme vb. gruplarda çok sayıda kaliteli ürünleri vardır.

    Debriyaj Seti

    Orjinal Ürün
    591,55 TL (KDV Dahil) 591.55 887,55 TL
    - +
    Marka : VALEO Stok Kodu : 826319
    Tedarikçi Açıklaması :

    DEBRİYAJ SETİ ALFA ROMEO 147-156-GT 3.2 GTA- 166 2.5 V6 24V-166-GTV-SPIDER 3.2 V6 24V

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Yeni parça
    Çap 1 [mm] 235
    Versiyon DTS
    Çap 2 [mm] 235
    Kullanim türü Çekme kumandali
    Dis sayisi 20
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 Debriyaj rulmanina sahip
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ALFA ROMEO 0071722828
    ALFA ROMEO 0071735505
    ALFA ROMEO 71735505
    ALFA ROMEO 71728897
    ALFA ROMEO 0071728897
    ALFA ROMEO 71722828
    ALFA ROMEO 71786383
    ALFA ROMEO 71739521
    ALFA ROMEO
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEO147Hatchback2003 - 20103.2 GTA184 KW
    ALFA ROMEO156Sedan2002 - 20053.2 GTA184 KW
    ALFA ROMEO156Kombi2002 - 20063.2 GTA184 KW
    ALFA ROMEO166Sedan2000 - 20072.5 V6 24V138 KW
    ALFA ROMEO166Sedan2003 - 20073.2 V6 24V176 KW
    ALFA ROMEOGTCoupe2003 - 20103.2 GTA176 KW
    ALFA ROMEOGTVCoupe2003 - 20053.2 V6 24V176 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet2003 - 20053.2 V6 24V176 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 310.0 TL 207.2 TL 156.2 TL 125.3 TL 105.2 TL 90.8 TL 79.9 TL 71.4 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 310.0 TL 207.2 TL 156.2 TL 125.3 TL 105.2 TL 90.8 TL 79.9 TL 71.4 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 310.0 TL 207.2 TL 156.2 TL 125.3 TL 105.2 TL 90.8 TL 79.9 TL 71.4 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 310.0 TL 207.2 TL 156.2 TL 125.3 TL 105.2 TL 90.8 TL 79.9 TL 71.4 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 310.0 TL 207.2 TL 156.2 TL 125.3 TL 105.2 TL 90.8 TL 79.9 TL 71.4 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 310.0 TL 207.2 TL 156.2 TL 125.3 TL 105.2 TL 90.8 TL 79.9 TL 71.4 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 310.0 TL 207.2 TL 156.2 TL 125.3 TL 105.2 TL 90.8 TL 79.9 TL 71.4 TL

    burada listelenen yedek parça VALEO üretimidir ve Orjinal ürünüdür. VALEOD 826319 x kodlu ürünün oem numarası 71786383 , dur. ALFA ROMEO 147, ALFA ROMEO 156, ALFA ROMEO GT, ALFA ROMEO GTV, ALFA ROMEO SPIDER vb otomobillere uygundur. 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :