0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Devirdaim
    Su pompasi Su pompasi

    Marka: VALEO, 1923 yılında Fransa'da kurulmuştur. Günümüzde dünya çapında 125 fabrikası, 60 Ar-Ge merkeziyle giderek büyümüştür. Hemen hemen her araçta Valeo'nun ürettiği bir ekipman kullanılmaktadır. Valeo'nun Türkiye'de 32 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Debriyaj, fren, aydınlatma, güvenlik, silecek, klima, ateşleme vb. gruplarda çok sayıda kaliteli ürünleri vardır.

    Devirdaim Uno 70 1.4 Motorlu, Fiat Tempra, Tipo 1.4, 1.4Ie, 1.6 Motorlu, Lancia 1.6I Motorlu

    Orjinal Ürün
    256,24 TL (KDV Dahil) 256.24 384,24 TL
    - +
    Marka : VALEO Stok Kodu : 506668
    Tedarikçi Açıklaması :

    DEVİRDAİM UNO 70 1.4-TMPR-TİPO 1.4 - 1.4ie-1.6 LANCIA 1.6ie PA598

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Kayis kasnagi Kanalli V kayisi kasnagi
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 Kapakli
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FIAT 5893337
    FIAT 71719697
    FIAT 7617168
    FIAT 7784979
    FIAT 7748002
    FIAT 7770038
    FIAT 7635148
    FIAT 5894581
    FIAT 7723345
    FIAT 7738267
    FIAT 7691046
    FIAT 7784982
    FIAT[=>
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    FIATFIORINOPick-up1994 - 20011.449 KW
    FIATFIORINOPick-up1994 - 20011.655 KW
    FIATFIORINOKutu1994 - 200170 i.e. 1.449 KW
    FIATFIORINOKutu1993 - 200175 i.e. 1.655 KW
    FIATTEMPRASedan1992 - 19961.4 i.e.51 KW
    FIATTEMPRAKombi1992 - 19961.4 i.e.51 KW
    FIATTEMPRAKombi1990 - 19931.663 KW
    FIATTEMPRASedan1990 - 19931.663 KW
    FIATTEMPRASedan1990 - 19921.6 i.e.57 KW
    FIATTEMPRAKombi1990 - 19961.6 i.e.57 KW
    FIATTEMPRASedan1992 - 19961.6 i.e.55 KW
    FIATTEMPRAKombi1992 - 19961.6 i.e.55 KW
    FIATTEMPRASedan1990 - 19962.0 i.e.83 KW
    FIATTIPOHatchback1987 - 19891.452 KW
    FIATTIPOHatchback1989 - 19951.4 i.e.51 KW
    FIATTIPOHatchback1989 - 19951.4 i.e.57 KW
    FIATTIPOHatchback1988 - 19911.661 KW
    FIATTIPOHatchback1990 - 19931.6 i.e.57 KW
    FIATTIPOHatchback1992 - 19951.6 i.e.55 KW
    FIATUNOHatchback1989 - 199370 i.e. 1.451 KW
    FIATUNOHatchback1989 - 199370 i.e. 1.453 KW
    FIATUNOHatchback1989 - 199270 S 1.452 KW
    LANCIADEDRASedan1989 - 19931.6 i.e.57 KW
    LANCIADEDRASedan1989 - 19941.6 i.e.66 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 134.3 TL 89.8 TL 67.6 TL 54.3 TL 45.6 TL 39.4 TL 34.6 TL 30.9 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 134.3 TL 89.8 TL 67.6 TL 54.3 TL 45.6 TL 39.4 TL 34.6 TL 30.9 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 134.3 TL 89.8 TL 67.6 TL 54.3 TL 45.6 TL 39.4 TL 34.6 TL 30.9 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 134.3 TL 89.8 TL 67.6 TL 54.3 TL 45.6 TL 39.4 TL 34.6 TL 30.9 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 134.3 TL 89.8 TL 67.6 TL 54.3 TL 45.6 TL 39.4 TL 34.6 TL 30.9 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 134.3 TL 89.8 TL 67.6 TL 54.3 TL 45.6 TL 39.4 TL 34.6 TL 30.9 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 134.3 TL 89.8 TL 67.6 TL 54.3 TL 45.6 TL 39.4 TL 34.6 TL 30.9 TL

    506668 OEM numaralı Devirdaim VALEO üretimidir bu yedek parça FIAT ELBA, FIAT FIORINO, FIAT TEMPRA, FIAT TIPO, FIAT UNO, LANCIA DEDRA vb araçlara uymaktadır. bu yedek parça 12 ay garantilidir. ürünü teslim aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada parçaya zarar vermediğiniz sürece 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :