0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Ön Fren Aynası
    Fren diski Fren diski

    Marka: VALEO, 1923 yılında Fransa'da kurulmuştur. Günümüzde dünya çapında 125 fabrikası, 60 Ar-Ge merkeziyle giderek büyümüştür. Hemen hemen her araçta Valeo'nun ürettiği bir ekipman kullanılmaktadır. Valeo'nun Türkiye'de 32 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Debriyaj, fren, aydınlatma, güvenlik, silecek, klima, ateşleme vb. gruplarda çok sayıda kaliteli ürünleri vardır.

    Ön Fren Aynası Diski Fiat Bravo, Marea, Tempra, Tipo, 1.4, 1.6 Motorlu

    Orjinal Ürün
    115,66 TL (KDV Dahil) 115.66 173,66 TL
    - +
    Marka : VALEO Stok Kodu : 186155
    Tedarikçi Açıklaması :

    ON FREN (AYNASI) DISKI BRAVO-MAREA-TEMPRA-TIPO 1,4-1,6

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Fren diski türü Dolu
    Dis yari çap [mm] 240,5
    Fren diski kalinligi [mm] 10,9
    Merkezleme çapi [mm] 59
    Yükseklik [mm] 40
    asgari kalinlik [mm] 9,2
    Jant delik sayisi 4
    Tespit borularinin sayisi 1
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    DF052
    ALFA ROMEO 0060811879
    ALFA ROMEO 007663465
    ALFA ROMEO 46403960
    ALFA ROMEO 7663465
    ALFA ROMEO 71739572
    ALFA ROMEO 0046403960
    ALFA ROMEO 0071739572
    ALFA ROMEO 71738421
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ABARTH500CCabriolet2011 - Sonrası1.499 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1994 - 19961.4 i.e.66 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1996 - 20011.4 i.e. 16V T.S.76 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1994 - 19961.6 i.e.76 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1996 - 20011.6 i.e. 16V T.S.88 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1994 - 19961.7 i.e. 16V95 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1998 - 20011.8 i.e. 16V106 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1996 - 19981.8 i.e. 16V T.S.103 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1999 - 20011.9 JTD77 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1994 - 19991.9 TD66 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1998 - 20012.0 16V Quadrifoglio114 KW
    ALFA ROMEO145Hatchback1995 - 20012.0 16V T.S.110 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1994 - 19961.4 i.e.66 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1996 - 20011.4 i.e. 16V T.S.76 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1994 - 19961.6 i.e.76 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1996 - 20011.6 i.e. 16V T.S.88 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1994 - 19961.7 i.e. 16V95 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1996 - 20011.8 i.e. 16V T.S.103 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1998 - 20011.8 i.e. 16V T.S.106 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1999 - 20011.9 JTD77 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1994 - 19991.9 TD66 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1998 - 20012.0 16V Quadrifoglio114 KW
    ALFA ROMEO146Hatchback1995 - 20012.0 16V T.S.110 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1996 - 19971.6 16V T.S.88 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1993 - 19961.7 T.S.83 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1993 - 19961.7 T.S.85 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1996 - 19971.7 T.S. 16V103 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19931.8 T.S.95 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19961.8 T.S. Sport93 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1993 - 19971.9 TD66 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19972.0 16V Turbo Q4137 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19972.0 16V Turbo Q4140 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19932.0 T.S.106 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19952.0 T.S.104 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1995 - 19972.0 T.S. 16V110 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1993 - 19972.5 TD92 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19962.5 V6121 KW
    ALFA ROMEO155Sedan1992 - 19972.5 V6120 KW
    ALFA ROMEO33Hatchback1990 - 19921.7 16V101 KW
    ALFA ROMEO33Hatchback1990 - 19941.7 16V95 KW
    ALFA ROMEO33Kombi1990 - 19941.7 16V95 KW
    ALFA ROMEO33Hatchback1990 - 19921.7 i.e.79 KW
    ALFA ROMEO33Kombi1990 - 19921.7 i.e.79 KW
    ALFA ROMEO33Hatchback1992 - 19941.7 i.e.77 KW
    ALFA ROMEO33Kombi1992 - 19941.7 i.e.77 KW
    FIAT500Hatchback2013 - Sonrası0.977 KW
    FIAT500Hatchback2007 - Sonrası1.251 KW
    FIAT500Hatchback2010 - Sonrası1.2 LPG51 KW
    FIAT500Hatchback2007 - Sonrası1.474 KW
    FIAT500Cabriolet2009 - Sonrası1.474 KW
    FIAT500Hatchback2008 - Sonrası1.4 Abarth99 KW
    FIAT500Cabriolet2009 - Sonrası1.4 Abarth103 KW
    FIAT500Hatchback2010 - Sonrası1.4 Abarth103 KW
    FIAT500 CCabriolet2013 - Sonrası0.977 KW
    FIATBARCHETTACabriolet1995 - 20051.8 16V96 KW
    FIATBRAVOHatchback1995 - 19982.0 HGT 20V108 KW
    FIATBRAVOHatchback1998 - 20012.0 HGT 20V113 KW
    FIATCINQUECENTOHatchback1991 - 19960.723 KW
    FIATCINQUECENTOHatchback1994 - 19980.7 i22 KW
    FIATCINQUECENTOHatchback1991 - 19930.930 KW
    FIATCINQUECENTOHatchback1991 - 19930.9 i.e.30 KW
    FIATCINQUECENTOHatchback1991 - 19990.9 i.e. S29 KW
    FIATCINQUECENTOHatchback1994 - 19981.1 Sporting40 KW
    FIATCOUPECoupe1996 - 20001.8 16V96 KW
    FIATCOUPECoupe1993 - 19962.0 16V102 KW
    FIATCOUPECoupe1993 - 19962.0 16V Turbo140 KW
    FIATCOUPECoupe1996 - 19982.0 20V108 KW
    FIATCOUPECoupe1998 - 20002.0 20V113 KW
    FIATCOUPECoupe1996 - 20002.0 20V Turbo162 KW
    FIATIDEAMPV2008 - Sonrası1.6 D Multijet88 KW
    FIATMAREASedan1996 - 19992.0 150 20V108 KW
    FIATMAREAKombi1996 - 19992.0 150 20V108 KW
    FIATMAREASedan2001 - 20022.0 150 20V110 KW
    FIATMAREAKombi2001 - 20022.0 150 20V110 KW
    FIATMAREASedan1999 - 20012.0 155 20V113 KW
    FIATMAREAKombi1999 - 20012.0 155 20V113 KW
    FIATMAREASedan1999 - 20022.4 JTD 13096 KW
    FIATMAREAKombi1999 - 20022.4 JTD 13096 KW
    FIATMAREASedan1996 - 19992.4 TD 12591 KW
    FIATMAREAKombi1996 - 19992.4 TD 12591 KW
    FIATPANDAHatchback2003 - Sonrası1.140 KW
    FIATPANDAHatchback2003 - Sonrası1.244 KW
    FIATPANDAHatchback2010 - Sonrası1.251 KW
    FIATPANDAHatchback2004 - Sonrası1.2 4x444 KW
    FIATPANDAHatchback2009 - Sonrası1.2 4x451 KW
    FIATPANDAHatchback2007 - Sonrası1.2 Bi-Power - Natural Power44 KW
    FIATPANDAHatchback2009 - Sonrası1.2 LPG44 KW
    FIATPANDAHatchback2010 - Sonrası1.2 LPG51 KW
    FIATPANDAHatchback2004 - Sonrası1.3 D Multijet 4x451 KW
    FIATPANDAHatchback2010 - Sonrası1.3 D Multijet 4x455 KW
    FIATPANDAHatchback2006 - Sonrası1.474 KW
    FIATPUNTOKutu1996 - 20001.140 KW
    FIATPUNTOHatchback1999 - Sonrası1.2 6044 KW
    FIATPUNTOKutu2000 - 20091.2 6044 KW
    FIATPUNTOHatchback2003 - Sonrası1.2 Natural Power44 KW
    FIATPUNTOHatchback1994 - 19961.4 GT Turbo98 KW
    FIATPUNTOHatchback1996 - 19991.4 GT Turbo96 KW
    FIATPUNTOHatchback1994 - 19971.7 D42 KW
    FIATPUNTOKutu1996 - 20001.7 D42 KW
    FIATPUNTOHatchback1994 - 19991.7 TD51 KW
    FIATPUNTOHatchback1994 - 19991.7 TD52 KW
    FIATPUNTOKutu1996 - 20001.7 TD52 KW
    FIATPUNTOHatchback1999 - Sonrası1.8 130 HGT96 KW
    FIATPUNTOHatchback2003 - Sonrası1.9 JTD74 KW
    FIATPUNTOHatchback1993 - 199955 1.140 KW
    FIATPUNTOHatchback1994 - 199960 1.243 KW
    FIATPUNTOHatchback1994 - 199960 1.244 KW
    FIATPUNTOCabriolet1994 - 200060 1.243 KW
    FIATPUNTOCabriolet1995 - 200060 1.244 KW
    FIATPUNTOHatchback1993 - 199975 1.254 KW
    FIATPUNTOCabriolet1994 - 199790 1.665 KW
    FIATSEICENTOHatchback1998 - 20100.929 KW
    FIATSEICENTOHatchback1998 - 20101.140 KW
    FIATSEICENTOHatchback1999 - 2010Elektra30 KW
    FIATTEMPRASedan1992 - 19961.4 i.e.51 KW
    FIATTEMPRAKombi1992 - 19961.4 i.e.51 KW
    FIATTEMPRAKombi1990 - 19931.663 KW
    FIATTEMPRASedan1990 - 19931.663 KW
    FIATTEMPRASedan1990 - 19921.6 i.e.57 KW
    FIATTEMPRAKombi1990 - 19961.6 i.e.57 KW
    FIATTEMPRASedan1992 - 19961.6 i.e.55 KW
    FIATTEMPRAKombi1992 - 19961.6 i.e.55 KW
    FIATTEMPRASedan1994 - 19961.6 i.e.66 KW
    FIATTEMPRAKombi1994 - 19961.6 i.e.66 KW
    FIATTEMPRAKombi1992 - 19931.8 i.e.77 KW
    FIATTEMPRASedan1992 - 19961.8 i.e.77 KW
    FIATTEMPRASedan1993 - 19961.8 i.e.66 KW
    FIATTEMPRAKombi1993 - 19961.8 i.e.66 KW
    FIATTEMPRASedan1993 - 19961.8 i.e.76 KW
    FIATTEMPRAKombi1993 - 19961.8 i.e.76 KW
    FIATTEMPRASedan1994 - 19961.8 i.e.74 KW
    FIATTEMPRAKombi1994 - 19961.8 i.e.74 KW
    FIATTEMPRASedan1990 - 19961.9 TD66 KW
    FIATTEMPRAKombi1991 - 19951.9 TD66 KW
    FIATTEMPRAKombi1992 - 19931.9 TD59 KW
    FIATTEMPRASedan1992 - 19961.9 TD59 KW
    FIATTEMPRASedan1990 - 19962.0 i.e.83 KW
    FIATTEMPRAKombi1991 - 19952.0 i.e.83 KW
    FIATTEMPRAKombi1992 - 19952.0 i.e. 4x483 KW
    FIATTIPOHatchback1988 - 19911.141 KW
    FIATTIPOHatchback1987 - 19891.452 KW
    FIATTIPOHatchback1989 - 19951.4 i.e.51 KW
    FIATTIPOHatchback1989 - 19951.4 i.e.57 KW
    FIATTIPOHatchback1988 - 19911.661 KW
    FIATTIPOHatchback1990 - 19931.6 i.e.57 KW
    FIATTIPOHatchback1992 - 19951.6 i.e.55 KW
    FIATTIPOHatchback1988 - 19941.7 D43 KW
    FIATTIPOHatchback1990 - 19931.8 i.e.77 KW
    FIATTIPOHatchback1990 - 19931.8 i.e.81 KW
    FIATTIPOHatchback1993 - 19951.8 i.e.76 KW
    FIATTIPOHatchback1994 - 19951.8 i.e.74 KW
    FIATTIPOHatchback1989 - 19921.8 i.e.16V Sport100 KW
    FIATTIPOHatchback1990 - 19951.9 TD66 KW
    FIATTIPOHatchback1992 - 19931.9 TD59 KW
    FIATTIPOHatchback1991 - 19952.0 16V107 KW
    FIATTIPOHatchback1990 - 19922.0 i.e.80 KW
    FIATTIPOHatchback1990 - 19952.0 i.e.83 KW
    FIATTIPOHatchback1993 - 19952.0 i.e. 16V Sport102 KW
    FIATTIPO (160)Hatchback1991 - 19951.9 D48 KW
    FORDKAHatchback2008 - Sonrası1.251 KW
    LANCIADEDRASedan1996 - 19991.6 16V76 KW
    LANCIADEDRASedan1989 - 19931.6 i.e.57 KW
    LANCIADEDRASedan1989 - 19941.6 i.e.66 KW
    LANCIADEDRASedan1993 - 19991.6 i.e.55 KW
    LANCIADEDRASedan1994 - 19991.6 LE KAT66 KW
    LANCIADEDRASedan1996 - 19991.8 16V LE83 KW
    LANCIADEDRASedan1996 - 19991.8 GT 16V96 KW
    LANCIADEDRASedan1989 - 19941.8 i.e.80 KW
    LANCIADEDRASedan1989 - 19991.8 i.e.77 KW
    LANCIADEDRASedan1993 - 19991.8 i.e.66 KW
    LANCIADEDRASedan1994 - 19991.8 i.e.74 KW
    LANCIADEDRASedan1989 - 19991.9 TDS66 KW
    LANCIADEDRASedan1994 - 19992.0 16V102 KW
    LANCIADEDRASedan1990 - 19942.0 HF Integrale124 KW
    LANCIADEDRASedan1989 - 19922.0 i.e.86 KW
    LANCIADEDRASedan1989 - 19992.0 i.e.83 KW
    LANCIADEDRASedan1991 - 19992.0 i.e. Turbo119 KW
    LANCIADEDRASedan1990 - 19942.0 i.e. Turbo Integrale121 KW
    LANCIADEDRASedan1990 - 19942.0 Turbo130 KW
    LANCIADEDRA SWKombi1994 - 19991.666 KW
    LANCIADEDRA SWKombi1996 - 19991.6 16V76 KW
    LANCIADEDRA SWKombi1996 - 19991.8 16V LE83 KW
    LANCIADEDRA SWKombi1996 - 19991.8 GT 16V96 KW
    LANCIADEDRA SWKombi1994 - 19991.8 i.e.74 KW
    LANCIADEDRA SWKombi1994 - 19991.9 TDS66 KW
    LANCIADEDRA SWKombi1994 - 19992.0 16V102 KW
    LANCIADEDRA SWKombi1994 - 19992.0 Integrale102 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1994 - 19991.4 i.e.51 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1996 - 19991.6 i.e. 16V76 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1993 - 19991.8 i.e.76 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1994 - 19991.8 i.e.66 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1996 - 19991.8 i.e. 16V83 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1996 - 19991.8 i.e. 16V GT96 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1994 - 19991.9 TD66 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1993 - 19992.0 16V102 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1993 - 19992.0 16V Turbo137 KW
    LANCIADELTA IIHatchback1996 - 19992.0 16V Turbo142 KW
    LANCIAMUSAMPV2008 - Sonrası1.6 D Multijet88 KW
    LANCIAYHatchback1995 - 20031.140 KW
    LANCIAYHatchback1996 - 20031.244 KW
    LANCIAYHatchback2000 - 20031.2 16V59 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2006 - 20111.3 D Multijet66 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2007 - 20111.3 D Multijet77 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2003 - 20111.3 JTD51 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2003 - 20111.4 16V70 KW

    Fren teker mekanizması, iki pabuçtan ibarettir ve pabuçların üzerine balatalar yapıştırılır. İki pabuç arasına yerleştirilen fren teker silindiri ile pabuçları kampanaya doğru itmeye zorlayarak kuvvet, pabuçların uçlarına etki ettiğinde, pabuçlar üzerinde meydana gelen bu etki frenlemeyi sağlamaktadır. Frenleme sırasında oluşan bu kuvvet, sadece kampanayı yavaşlatmaya çalışmadan, aynı zamanda pabucu kampanaya daha da bastırmaya çalışır. Bu durumda ortaya kendiliğinden çıkan enerjiye self enerji denir.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 60.6 TL 40.5 TL 30.5 TL 24.5 TL 20.6 TL 17.8 TL 15.6 TL 14.0 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 60.6 TL 40.5 TL 30.5 TL 24.5 TL 20.6 TL 17.8 TL 15.6 TL 14.0 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 60.6 TL 40.5 TL 30.5 TL 24.5 TL 20.6 TL 17.8 TL 15.6 TL 14.0 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 60.6 TL 40.5 TL 30.5 TL 24.5 TL 20.6 TL 17.8 TL 15.6 TL 14.0 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 60.6 TL 40.5 TL 30.5 TL 24.5 TL 20.6 TL 17.8 TL 15.6 TL 14.0 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 60.6 TL 40.5 TL 30.5 TL 24.5 TL 20.6 TL 17.8 TL 15.6 TL 14.0 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 60.6 TL 40.5 TL 30.5 TL 24.5 TL 20.6 TL 17.8 TL 15.6 TL 14.0 TL

    186155 Orjinal Referans numaralı Fren Aynası VALEO ürünüdür Bu ürün ALFA ROMEO 145, ALFA ROMEO 146, ALFA ROMEO 155, ALFA ROMEO 33, ALFA ROMEO 90, ALFA ROMEO GIULIETTA, FIAT 500, FIAT ALBEA, FIAT BARCHETTA, FIAT BRAVO, FIAT CAMPAGNOLA vb otomobillere uymaktadır. Bu ürün 24 ay garantilidir. ürünü teslim aldıktan sonra memnun kalmazsanız kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz sürece 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :