GeriBİZE ULAŞIN. 0850 333 0686
  • Aramanız için marka sonucu bulunamadı
  • Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  PRATİK BAKIM ROBOTU NEDİR:

  Pratik bakım robotu, arabanızın özelliklerine göre periyodik bakım seti oluşturmanızı sağlar. Motorun uzun süre ve sorunsuz çalışması için, yapılması gerekenler yağ bakımı ve filtrelerin değişimidir. Motor için hayati önemi olan yağ, tüm motor aksamını koruyan bir maddedir. Yağın ve filtrelerin düzenli olarak değiştirilmesi, motor ömrünü otomatik olarak uzatarak motorun sorunsuz çalışmasını sağlar. Bu yüzden aracın kaç km’de olduğunun kontrol edilmesi ve bakım zamanının gelip gelmediğinin iyi takip edilmesi gerekir.

  MARKALARA ÖZEL BAKIM SETİ ROBOTU:

  Renault Clio ya da Fluence bakım seti, Ford Focus bakım seti, Toyoto Corolla bakım seti, Fiat Linea bakım seti, Honda Civic bakım seti, Hyundai Accent bakım seti, Mazda 3 bakım seti ile aklınıza gelebilecek her marka ve model araca yönelik bakım setine Aloparca.com’dan ulaşabilirsiniz.

  Sitemizde bakım seti robotu sekmesine girip aracınızın marka model- kasa tipi –yılı-motor hacmi ve beygir gücü bilgilerini girdikten sonra karşınıza aracınıza uygun hava, polen, yağ ve yakıt filtresi ile madeni yağ seçenekleri çıkar. Bu seçeneklerden dilediğinizi seçerek sepetinize ekleyebilir ve alışverişi tamamlayı seçerek seçtiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

  << daha az
  1araç bilgileriniz
  Marka

  Marka seçiniz

   Model

   Model seçiniz

    Motor Hacmi

    Motor seçiniz

     Kilometre

     * Orijinal Yedek Parça Fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır ve marka distribütöründe olabilecek fiyat politikası değişiklikleri nedeniyle ilgili fiyatlar gün içerisinde farklılık gösterebilir.