Üyelik

Aloparça’ya nasıl üye olabilirim?

Aloparça’ya tamamen ücretsiz olarak hemen şimdi kolayca üye olabilirsiniz.

Sayfanın sağ üstünde yer alan “Üye Girişi/Yeni Üye” sekmesinden “Üye Ol” butonuna tıklayın ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. Aramıza katıldığınızda kampanyalardan, indirimlerden ve daha pek çok fırsattan herkesten önce haberdar olacak, Aloparça’ya üye olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayacaksınız.

“Hesabım” nedir?

“Hesabım” sayfasından siparişlerinizi ve arıza/iade/değişim işlemlerinizi takip edebilir, kazandığınız hediye çeklerini görüntüleyebilir, üyelik bilgisi güncelleme, şifre ve adres değişikliği gibi hesap ayarlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

“Sepetim” nedir?

“Sepetim” ana sayfanın sağ üst köşesinden kolayca ulaşabileceğiniz, Aloparça'dan alışveriş yaparken sıkça kullanacağınız bir ekrandır. Bu ekranda şunları yapabilirsiniz:

  • Ürün sayfalarında gezinirken beğendiğiniz ve “Sepete Ekle” butonuna basarak sepetinize eklediğiniz ürünleri görüntüleyebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz ürünlerin ve varsa hediyelerinin eklenip eklenmediğini kontrol edebilirsiniz.
  • Almak istediğiniz ürünlerin adetlerini belirleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, sepetteki ürünlerin hemen sağında yer alan adet kutucuğundan + ve - okları ile adetleri çoğaltmak veya azaltmak.
  • Alışveriş sırasında almaktan vazgeçtiğiniz bir ürün olursa, sepetinizde o ürünün altında bulunan “Sil” butonuna basarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sepetinizde “İndirim Çeki Kullan” linkine tıklayarak hediye çeklerinizi alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Siparişlerinizin KDV dahil toplam fiyatını, ödeyeceğiniz kargo bedeli tutarını ve kullanılan çek/promosyon tutarını bu ekranda görebilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Hesabım” menüsüne girip sırasıyla “Hesap Ayarlarım” - ”Bilgilerimi Güncelle” yönlendirmelerini takip edin. “Bilgilerimi Güncelle” sayfasında gerekli değişiklikleri yapıp “Kaydet” butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

“Üye Girişi” sayfasındaki “Şifremi unuttum” yazısına tıklayın. Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve güvenlik kontrolü için belirtilen karakterleri ilgili kutulara girdikten hemen sonra e-posta adresinize bir link gönderilecektir. Gönderilen linki tıklayarak yeni şifre oluşturabilir, alışverişe güvenle devam edebilirsiniz.

Ayrıca dilediğiniz zaman “Hesabım” sayfasından şifre değişikliği yapabilirsiniz.