0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Yağ Filtresi
    Yag filtresi Yag filtresi

    Marka: BOSCH, temelleri 1886'ya dek uzanan bir Alman firmasıdır. Türkiye'de ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa'ya açmıştır. Birçok sektörde üretim yapan firmanın otomotive dair ürünleri şöyledir; araç elektrik aksamı, araç içi eğlence, navigasyon, motor bileşenleri,sensörler, hibrid teknolojisi, bilimum role, beyin, şalter, buji, meksefe, tevzi makarası, distribütör kapağı, şasi sistemleri ve dahası.

    Yağ Filtresi, Corolla 1.6 1.8 1976-1988 Arası, 1.4 2004 Sonrası, Auris 1.4D 2007 Sonrası, Yaris 1.4D, Escort 3 1.6İ 1983-1985 Arası Belirtilen Motor Tipi

    Orjinal Ürün
    14,76 TL (KDV Dahil) 14.76
    Marka : BOSCH Stok Kodu : 0986452044
    Tedarikçi Açıklaması :

    YAĞ FİLTRESİ COROLLA 1.6-1.8 (76-88) 1.4 (04-) - AURIS 1.4D (07-) -YARIS1.4D ESCORT III 1.6i (83-85)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Ø, mm 77
    D1, mm 76
    D2, mm 71
    D3, mm 62
    Yükseklik, mm 89
    Baglanti disi, 3/4` 16 UNF
    Geri dönüs kilidi açma basinci, bar 0,12
    Bypass valfi açma basinci, bar 1
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    AUSTIN 12H3274
    BMW 11420306483
    BMW 11427791059
    CHRYSLER 04105409AC
    CHRYSLER 04105409BB
    CHRYSLER 5057957
    CHRYSLER 04105409AB
    CHRYSLER 4273810
    CHRYSLER 4105409AB
    CHRYSLER 05057957
    CHRYSLER 4105409BB
    CHRYSLER 4105409AC
    CHRYSLER 04273810
    CHRYSLER 4105409
    CHRYSLER 04105409
    DAIHATSU 1560187705
    DAIHATSU 1560187705000
    DODGE 5057957
    DODGE 05057957
    FIAT 74434793
    FIAT 74446335
    FIAT 74434794
    FIAT 59030255
    FIAT 4160703
    FORD 89FF6714A2A
    FORD 89FF6714A1C
    FORD 89FF6714A2B
    FORD 89FF6714A2E
    FORD 89FF6714A2C
    GMC 12339993
    GMC 25011520
    KHD 141151201
    KHD 141151110
    MITSUBISHI MD308302
    RENAULT 855823800
    RENAULT 8559611
    RENAULT 8548979
    RENAULT 8558238
    SAAB 7496144
    SAAB 9144445
    SAAB 30548485
    SUZUKI 1651073002000
    SUZUKI 1651082001
    SUZUKI 1651073001000
    TOYOTA 0892202010
    TOYOTA 0892202004
    TOYOTA 156017600971
    TOYOTA 1560176009
    TOYOTA 1560016010
    TOYOTA 0892202002
    TOYOTA 1560001020
    TOYOTA 0012000015
    TOYOTA 0892202001
    TOYOTA 0012000014
    TOYOTA 90915YZZJ3
    TOYOTA 1150101301
    TOYOTA 90915YZZD4
    TOYOTA 90915YZZB3
    TOYOTA 90915Y22D2
    TOYOTA 90915TB001
    TOYOTA 0012000009
    TOYOTA 9091533021
    TOYOTA 909153002
    TOYOTA 9091520003
    TOYOTA 9091520004
    TOYOTA 9091520002
    TOYOTA 9091520001
    TOYOTA 0415203002
    TOYOTA 9091503005
    TOYOTA 9091503002
    TOYOTA 9008091210
    TOYOTA 0892202011
    VOLVO 8343378
    VOLVO 834337
    VOLVO 418432
    VW J9091520001
    ZASTAVA 46621482
    ZASTAVA 46620004
    ZASTAVA 46600198
    CUMMINS 148459
    PERKINS 140517050
    JOHN DEERE AM101207
    CATERPILLAR 2201523
    OLIVER 156513A
    ACKERMANN X19
    ACKERMANN SR
    ACKERMANN SF
    ACKERMANN PF19
    ACKERMANN PF13
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    SUZUKIBALENOKombi1996 - 20021.6 i 16V72 KW
    SUZUKIBALENOKombi1996 - 20021.6 i 16V73 KW
    TOYOTACAMRYSedan1991 - 19963.0138 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1984 - 19932.477 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1984 - 19932.481 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1996 - Sonrası3.4 i 24V131 KW

    Yağ filtreleri, kirlenmiş yağları ve motor çalıştığı sürece aşınmadan dolayı oluşan parçacıkları ve motor ve transmisyon dan uzak tutmak için kullanılmaktadır. Karbon zerrecikleri, toz ve pislikler, motorun çalışması anında yağa karışmaktadır. Bu yabancı maddelerin bir kısmı kartere çökme yaparak, yağ süzgeci ve tapa mıknatısı tarafından tutulmaktadır. Daha küçük zerreler ise yağlama sistemine karışmadan filtre tarafından süzülerek sisteme zarar vermeleri önlenmektedir. Motor yağlama sisteminin en önemli parçalarından biri olan bu parça, motor yağının içinde bulunan dispersan katığı, motor içinde bulunan gelen korozyon ve zararlı maddeleri toplayarak karter dışında biriktirdiği yer olmaktadır. Bütün içten yanmalı motorlarda yağ filtresi bulunmaktadır. Hem filtrenin, hem de motorun mekanik ömrü açısından motora uygun yağ ve bu yağa uygun filtre kullanılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca etkin bir filtreleme için yağın sıcaklığı da çok büyük önem Arz etmektedir.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 5.6 TL 3.8 TL 2.8 TL 2.3 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.3 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 5.6 TL 3.8 TL 2.8 TL 2.3 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.3 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 5.6 TL 3.8 TL 2.8 TL 2.3 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.3 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 5.6 TL 3.8 TL 2.8 TL 2.3 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.3 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 5.6 TL 3.8 TL 2.8 TL 2.3 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.3 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 5.6 TL 3.8 TL 2.8 TL 2.3 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.3 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 5.6 TL 3.8 TL 2.8 TL 2.3 TL 1.9 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.3 TL

    0986452044 OEM kodlu Yağ Filtresi BOSCH üretimidir bu yedek parça SUZUKI BALENO, TOYOTA CAMRY, TOYOTA LAND CRUISER vb otomobillere uymaktadır. bu yedek parça 12 ay garantilidir. bu parçayı elinize ulaştından sonra memnun kalmazsanız kutusuna yada parçaya zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :