0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Eksantrik Rulman Kiti
    Triger kayisi seti Triger kayisi seti

    Marka: DAYCO, İtalya menşeili bir firma olup ABD'de şubesi bulunmaktadır. Triger kayışı, triger kayışı gergi mekanizması, amortisör, kasnak, sürtünme çarkı vb. yedek parçalar üretmektedir.

    Eksantrik Rulman Kiti, Astra F, Combo, Corsa B, Vectra B 1.4 1.6 1.8 16V 1994-2003 Arası

    Orjinal Ürün
    244,17 TL (KDV Dahil) 244.17 366,17 TL
    - +
    Marka : DAYCO Stok Kodu : KTB252
    Tedarikçi Açıklaması :

    EKSANTRIK RULMAN KITI ASTRA F-COMBO-CORSA B-VECTRA B 1,4-1,6-1,8 16V 94-03 (94833)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Genislik, mm 20
    Dis sayisi, 169
    tahr. agregalar: kam mili
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ORJINAL 1606274
    ORJINAL 5636357
    ORJINAL 93174120
    ORJINAL 93180219
    ORJINAL GMKD172
    ORJINAL 1334077
    ORJINAL 1606190
    ORJINAL 5636561
    ORJINAL 5636565
    ORJINAL 6334035
    ORJINAL 9199592
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    CHEVROLETCORSICASedan1997 - 20021.6 GS75 KW
    OPELASTRAKombi2007 - 20091.466 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20041.4 16V66 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20051.4 16V66 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20051.4 16V66 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20001.4 i66 KW
    OPELASTRAHatchback1996 - 19981.4 i 16V66 KW
    OPELASTRASedan1996 - 19981.4 i 16V66 KW
    OPELASTRAKombi1996 - 19981.4 i 16V66 KW
    OPELASTRACabriolet1996 - 20011.4 i 16V66 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20041.6 16V74 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRACabriolet2001 - 20051.6 16V74 KW
    OPELASTRASedan1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAKombi1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20051.6 i 16V74 KW
    OPELCOMBOMPV2005 - Sonrası1.6 CNG71 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2005 - Sonrası1.6 CNG 16V71 KW
    OPELCOMBOKamyonet-SW2006 - Sonrası1.6 CNG 16V69 KW
    OPELCORSAHatchback2000 - Sonrası1.466 KW
    OPELCORSAHatchback1994 - 20001.4 i 16V66 KW
    OPELCORSAHatchback1994 - 20001.4 i 16V67 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.4 Si60 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.6 GSI 16V80 KW
    OPELCORSAHatchback1994 - 20001.6 i 16V78 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101.664 KW
    OPELMERIVAMPV2003 - 20101.6 16V74 KW
    OPELTIGRACoupe1994 - 20001.4 16V66 KW
    OPELTIGRACoupe1994 - 19981.6 16V78 KW
    OPELVECTRAHatchback2005 - Sonrası1.674 KW
    OPELVECTRAHatchback2006 - Sonrası1.677 KW
    OPELVECTRASedan2006 - Sonrası1.677 KW
    OPELVECTRAKombi2006 - Sonrası1.677 KW
    OPELVECTRASedan2004 - Sonrası1.6 16V74 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRASedan1995 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRAHatchback1995 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRAKombi1996 - 20001.8 i 16V85 KW
    OPELVECTRASedan2000 - 20021.8 i 16V92 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20031.8 i 16V92 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20031.8 i 16V92 KW
    OPELZAFIRAMPV1999 - 20051.6 16V74 KW
    OPELZAFIRAMPV2006 - Sonrası1.6 CNG69 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 127.9 TL 85.5 TL 64.5 TL 51.7 TL 43.4 TL 37.5 TL 33.0 TL 29.5 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 127.9 TL 85.5 TL 64.5 TL 51.7 TL 43.4 TL 37.5 TL 33.0 TL 29.5 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 127.9 TL 85.5 TL 64.5 TL 51.7 TL 43.4 TL 37.5 TL 33.0 TL 29.5 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 127.9 TL 85.5 TL 64.5 TL 51.7 TL 43.4 TL 37.5 TL 33.0 TL 29.5 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 127.9 TL 85.5 TL 64.5 TL 51.7 TL 43.4 TL 37.5 TL 33.0 TL 29.5 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 127.9 TL 85.5 TL 64.5 TL 51.7 TL 43.4 TL 37.5 TL 33.0 TL 29.5 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 127.9 TL 85.5 TL 64.5 TL 51.7 TL 43.4 TL 37.5 TL 33.0 TL 29.5 TL

    KTB252 Referans kodlu Eksantrik Rulman Kiti DAYCO markadır bu yedek parça CHEVROLET CORSICA, OPEL ASTRA, OPEL COMBO, OPEL CORSA, OPEL MERIVA, OPEL TIGRA, OPEL VECTRA, OPEL ZAFIRA vb araçlara uymaktadır. bu yedek parça 12 ay garantilidir. Bu ürünü teslim aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar gelmediği zaman 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :