0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Sol Sinyal lambasi
    Sinyal lambasi Sinyal lambasi

    Marka: DEPO Auto Parts şirketi, temelleri 1977 yılında kuruluan Ming Yang şirketine dayanan bir Çin firmasıdır. Türkiye'de bulunan her marka araç için aydınlatma gereçleri; far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı ürünleri bulunabilir.

    Sinyal Lambasi

    Muadil Ürün
    47,95 TL (KDV Dahil) 47.95 71,95 TL
    - +
    Marka : DEPO Stok Kodu : 4411526LAES
    Tedarikçi Açıklaması :

    SİNYAL LAMBASI : L (BEYAZ) - MARKA: VW - LT35 - YIL: 96-06 - MOTOR: BM

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj tarafi sol
    Ilave ürün/Ilave açiklama Lamba tutucusu ile
    Far cam rengi berrak
    Röle fonksiyonu Sinyal
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    VW 2D0953041A
    VAN WEZEL 05877905
    VAN WEZEL 5877905
    SCHLIECKMANN 50419211
    ALKAR 1901910
    AVA QUALITY COOLING VW9504014
    PRASCO VW9504014
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    VWLT 28-35Otobüs1996 - 20062,3105 KW
    VWLT 28-35Kutu1996 - 20062,3105 KW
    VWLT 28-35Düz kasa kamyon-Sasi1996 - 20062,3105 KW
    VWLT 28-35Otobüs1996 - 20062.5 SDI55 KW
    VWLT 28-35Düz kasa kamyon-Sasi1996 - 20062.5 SDI55 KW
    VWLT 28-35Kutu1996 - 20062.5 SDI55 KW
    VWLT 28-35Otobüs1996 - 19992.5 TDI75 KW
    VWLT 28-35Kutu1996 - 19992.5 TDI75 KW
    VWLT 28-35Düz kasa kamyon-Sasi1996 - 19992.5 TDI75 KW
    VWLT 28-35Otobüs1999 - 20062.5 TDI66 KW
    VWLT 28-35Kutu1999 - 20062.5 TDI66 KW
    VWLT 28-35Düz kasa kamyon-Sasi1999 - 20062.5 TDI66 KW
    VWLT 28-35Otobüs1999 - 20062.5 TDI80 KW
    VWLT 28-35Kutu1999 - 20062.5 TDI80 KW
    VWLT 28-35Düz kasa kamyon-Sasi1999 - 20062.5 TDI80 KW
    VWLT 28-35Otobüs2001 - 20062.5 TDI61 KW
    VWLT 28-35Kutu2001 - 20062.5 TDI61 KW
    VWLT 28-35Düz kasa kamyon-Sasi2001 - 20062.5 TDI61 KW
    VWLT 28-35Otobüs2001 - 20062.5 TDI70 KW
    VWLT 28-35Kutu2001 - 20062.5 TDI70 KW
    VWLT 28-35Düz kasa kamyon-Sasi2001 - 20062.5 TDI70 KW
    VWLT 28-35Düz kasa kamyon-Sasi1997 - 19982.8 TDI92 KW
    VWLT 28-35Kutu1997 - 19982.8 TDI92 KW
    VWLT 28-35Otobüs1999 - 20022.8 TDi96 KW
    VWLT 28-35Kutu1999 - 20062.8 TDI96 KW
    VWLT 28-35Düz kasa kamyon-Sasi1999 - 20062.8 TDI96 KW
    VWLT 28-35Otobüs2001 - 20062.8 TDi116 KW
    VWLT 28-35Kutu2002 - 20062.8 TDI116 KW
    VWLT 28-35Düz kasa kamyon-Sasi2002 - 20062.8 TDI116 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 25.1 TL 16.8 TL 12.7 TL 10.2 TL 8.5 TL 7.4 TL 6.5 TL 5.8 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 25.1 TL 16.8 TL 12.7 TL 10.2 TL 8.5 TL 7.4 TL 6.5 TL 5.8 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 25.1 TL 16.8 TL 12.7 TL 10.2 TL 8.5 TL 7.4 TL 6.5 TL 5.8 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 25.1 TL 16.8 TL 12.7 TL 10.2 TL 8.5 TL 7.4 TL 6.5 TL 5.8 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 25.1 TL 16.8 TL 12.7 TL 10.2 TL 8.5 TL 7.4 TL 6.5 TL 5.8 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 25.1 TL 16.8 TL 12.7 TL 10.2 TL 8.5 TL 7.4 TL 6.5 TL 5.8 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 25.1 TL 16.8 TL 12.7 TL 10.2 TL 8.5 TL 7.4 TL 6.5 TL 5.8 TL

    yukarıda listelenen ürün DEPO üretimidir ve Yan Sanayi markadır. DPO 441-1526L-AE-S numaralı ürünün orjinal referans numarası 2D0953041A , dur. VW LT 28-35 vb otomobiller içindir. 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :