0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Sol Sinyal lambasi
    Sinyal lambasi Sinyal lambasi

    Marka: DEPO Auto Parts şirketi, temelleri 1977 yılında kuruluan Ming Yang şirketine dayanan bir Çin firmasıdır. Türkiye'de bulunan her marka araç için aydınlatma gereçleri; far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı ürünleri bulunabilir.

    Sinyal Lambasi

    Muadil Ürün
    50,35 TL (KDV Dahil) 50.35 63,35 TL
    - +
    Marka : DEPO Stok Kodu : 4411526LAES
    Tedarikçi Açıklaması :

    SİNYAL LAMBASI : L (BEYAZ) - MARKA: VW - LT35 - YIL: 96-06 - MOTOR: BM

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj tarafi sol
    Ilave ürün/Ilave açiklama Lamba tutucusu ile
    Far cam rengi berrak
    Röle fonksiyonu Sinyal
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    VW 2D0953041A
    VAN WEZEL 05877905
    VAN WEZEL 5877905
    SCHLIECKMANN 50419211
    ALKAR 1901910
    AVA QUALITY COOLING VW9504014
    PRASCO VW9504014
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    VWLT 28 35Otobüs1996 - 20062,3105 KW
    VWLT 28 35Kutu1996 - 20062,3105 KW
    VWLT 28 35Düz kasa kamyon Sasi1996 - 20062,3105 KW
    VWLT 28 35Otobüs1996 - 20062.5 SDI55 KW
    VWLT 28 35Düz kasa kamyon Sasi1996 - 20062.5 SDI55 KW
    VWLT 28 35Kutu1996 - 20062.5 SDI55 KW
    VWLT 28 35Otobüs1996 - 19992.5 TDI75 KW
    VWLT 28 35Kutu1996 - 19992.5 TDI75 KW
    VWLT 28 35Düz kasa kamyon Sasi1996 - 19992.5 TDI75 KW
    VWLT 28 35Otobüs1999 - 20062.5 TDI66 KW
    VWLT 28 35Kutu1999 - 20062.5 TDI66 KW
    VWLT 28 35Düz kasa kamyon Sasi1999 - 20062.5 TDI66 KW
    VWLT 28 35Otobüs1999 - 20062.5 TDI80 KW
    VWLT 28 35Kutu1999 - 20062.5 TDI80 KW
    VWLT 28 35Düz kasa kamyon Sasi1999 - 20062.5 TDI80 KW
    VWLT 28 35Otobüs2001 - 20062.5 TDI61 KW
    VWLT 28 35Kutu2001 - 20062.5 TDI61 KW
    VWLT 28 35Düz kasa kamyon Sasi2001 - 20062.5 TDI61 KW
    VWLT 28 35Otobüs2001 - 20062.5 TDI70 KW
    VWLT 28 35Kutu2001 - 20062.5 TDI70 KW
    VWLT 28 35Düz kasa kamyon Sasi2001 - 20062.5 TDI70 KW
    VWLT 28 35Düz kasa kamyon Sasi1997 - 19982.8 TDI92 KW
    VWLT 28 35Kutu1997 - 19982.8 TDI92 KW
    VWLT 28 35Otobüs1999 - 20022.8 TDi96 KW
    VWLT 28 35Kutu1999 - 20062.8 TDI96 KW
    VWLT 28 35Düz kasa kamyon Sasi1999 - 20062.8 TDI96 KW
    VWLT 28 35Otobüs2001 - 20062.8 TDi116 KW
    VWLT 28 35Kutu2002 - 20062.8 TDI116 KW
    VWLT 28 35Düz kasa kamyon Sasi2002 - 20062.8 TDI116 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 26.4 TL 17.6 TL 13.3 TL 10.7 TL 9.0 TL 7.7 TL 6.8 TL 6.1 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 26.4 TL 17.6 TL 13.3 TL 10.7 TL 9.0 TL 7.7 TL 6.8 TL 6.1 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 26.4 TL 17.6 TL 13.3 TL 10.7 TL 9.0 TL 7.7 TL 6.8 TL 6.1 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 26.4 TL 17.6 TL 13.3 TL 10.7 TL 9.0 TL 7.7 TL 6.8 TL 6.1 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 26.4 TL 17.6 TL 13.3 TL 10.7 TL 9.0 TL 7.7 TL 6.8 TL 6.1 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 26.4 TL 17.6 TL 13.3 TL 10.7 TL 9.0 TL 7.7 TL 6.8 TL 6.1 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 26.4 TL 17.6 TL 13.3 TL 10.7 TL 9.0 TL 7.7 TL 6.8 TL 6.1 TL

    yukarıda listelenen ürün DEPO üretimidir ve Yan Sanayi markadır. DPO 441-1526L-AE-S numaralı ürünün orjinal referans numarası 2D0953041A , dur. VW LT 28-35 vb otomobiller içindir. 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :