0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Triger Gergi Rulmanı
    Germe makarasi, Triger kayisi Germe makarasi, Triger kayisi

    Marka: GATES, kökleri 1911 yılında atılan Amerika'da kurulup; Avrupa, Asya, Avustralya ve Orta Doğu'da üretim tesisleri kuran, sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarındandır.Tahrik kayışı, klima kayışı, motor kayışı, fan kayışı gibi ürünlerin yanında koltuk-ayna ayarlayıcı, cam krikosu, emniyet kemeri gerdirici ve benzerini de üretir.

    Eksantrik Gergi Rulmanı, Laguna 2.0 2.0 16V 1995-2001 Arası, Safrane 2 16V 2.5 2.0V 1996-2000 Arası, Volvo S40

    Orjinal Ürün
    111,58 TL (KDV Dahil) 111.58
    Marka : GATES Stok Kodu : T43139
    Tedarikçi Açıklaması :

    EKSANTRİK GERGİ RULMANI LGN 2.0- 2.0 16V (95-01)- SAFRANE II 2.0 16V- 2.5 2.0V (96-00)- VOLVOS40 N7Q

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    VOLVO 30638277
    VOLVO 8670484
    VOLVO 9440329
    VOLVO 8642251
    VOLVO 8692630
    VOLVO 8687851
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    RENAULTLAGUNAHatchback1995 - 20012.0103 KW
    RENAULTLAGUNAHatchback1995 - 20012.0 16V102 KW
    RENAULTLAGUNAKombi1995 - 20012.0 16V102 KW
    RENAULTSAFRANEHatchback1996 - 20002.0 16V100 KW
    RENAULTSAFRANEHatchback1996 - 20002.5 20V121 KW
    VOLVOC70Coupe1997 - 20022.0132 KW
    VOLVOC70Cabriolet1998 - 20052.0132 KW
    VOLVOC70Coupe1997 - 20022.0 T166 KW
    VOLVOC70Cabriolet1998 - 20052.0 T166 KW
    VOLVOC70Coupe2000 - 20022.0 T120 KW
    VOLVOC70Cabriolet2000 - 20052.0 T120 KW
    VOLVOC70Coupe1997 - 20022.3 T-5176 KW
    VOLVOC70Cabriolet1998 - 20052.3 T-5176 KW
    VOLVOC70Cabriolet2002 - 20052.3 T5180 KW
    VOLVOC70Cabriolet2002 - 20052.4 T147 KW
    VOLVOC70Cabriolet1998 - 20052.5125 KW
    VOLVOC70Coupe1999 - 20022.5121 KW
    VOLVOC70Coupe1999 - 20022.5125 KW
    VOLVOC70Coupe1997 - 20022.5 T142 KW
    VOLVOC70Cabriolet1998 - 20052.5 T142 KW
    VOLVOS40Sedan1995 - 19991.677 KW
    VOLVOS40Sedan1999 - 20031.680 KW
    VOLVOS40Sedan1995 - 19991.885 KW
    VOLVOS40Sedan1999 - 20031.890 KW
    VOLVOS40Sedan1997 - 20001.9 T4147 KW
    VOLVOS40Sedan1995 - 19992.0103 KW
    VOLVOS40Sedan1995 - 20032.0100 KW
    VOLVOS40Sedan1997 - 20002.0 T118 KW
    VOLVOS40Sedan2000 - 20012.0 T121 KW
    VOLVOS40Sedan2001 - 20032.0 T120 KW
    VOLVOS40Sedan2000 - 20032.0 T4147 KW
    VOLVOS60Sedan2001 - 20102.0 T132 KW
    VOLVOS60Sedan2000 - 20102.4103 KW
    VOLVOS60Sedan2000 - 20102.4125 KW
    VOLVOS60Sedan2002 - 20102.4 Bifuel103 KW
    VOLVOS60Sedan2000 - 20102.4 T147 KW
    VOLVOS60Sedan2001 - 20102.4 T AWD147 KW
    VOLVOS60Sedan2004 - 20102.4 T5191 KW
    VOLVOS60Sedan2004 - 20102.5 T154 KW
    VOLVOS60Sedan2004 - 20102.5 T AWD154 KW
    VOLVOS60Sedan2003 - 2010R 2,5 T AWD221 KW
    VOLVOS60Sedan2000 - 2010T5184 KW
    VOLVOS70Sedan1997 - 20002.093 KW
    VOLVOS70Sedan1997 - 20002.0105 KW
    VOLVOS70Sedan1997 - 20002.0120 KW
    VOLVOS70Sedan1997 - 20002.0132 KW
    VOLVOS70Sedan1997 - 20002.0 Turbo155 KW
    VOLVOS70Sedan1997 - 20002.0 Turbo166 KW
    VOLVOS70Sedan1999 - 20002.3195 KW
    VOLVOS70Sedan1997 - 20002.3 T-5176 KW
    VOLVOS70Sedan1997 - 20002.3 Turbo184 KW
    VOLVOS70Sedan1997 - 20002.4125 KW
    VOLVOS70Sedan1999 - 20002.4103 KW
    VOLVOS70Sedan1996 - 19992.4 AWD106 KW
    VOLVOS70Sedan1998 - 19992.4 AWD121 KW
    VOLVOS70Sedan1999 - 20002.4 AWD103 KW
    VOLVOS70Sedan1999 - 20002.4 AWD125 KW
    VOLVOS70Sedan1996 - 19992.4 T5 AWD142 KW
    VOLVOS70Sedan1997 - 20002.4 Turbo142 KW
    VOLVOS70Sedan1997 - 20002.5106 KW
    VOLVOS70Sedan1998 - 20002.5121 KW
    VOLVOS70Sedan1998 - 20002.5 Bifuel106 KW
    VOLVOS70Sedan1999 - 20002.5 Bifuel103 KW
    VOLVOS80Sedan1998 - 20062.0120 KW
    VOLVOS80Sedan1998 - 20062.0 T166 KW
    VOLVOS80Sedan1999 - 20062.0 T132 KW
    VOLVOS80Sedan1999 - 20062.4103 KW
    VOLVOS80Sedan1999 - 20062.4125 KW
    VOLVOS80Sedan2001 - 20062.4 Bifuel103 KW
    VOLVOS80Sedan2000 - 20062.4 T147 KW
    VOLVOS80Sedan2000 - 20032.4 T5 AWD147 KW
    VOLVOS80Sedan2003 - 20062.5 T154 KW
    VOLVOS80Sedan2003 - 20062.5 T AWD154 KW
    VOLVOV40Kombi1995 - 19991.677 KW
    VOLVOV40Kombi1999 - 20041.680 KW
    VOLVOV40Kombi1995 - 19991.885 KW
    VOLVOV40Kombi1999 - 20041.890 KW
    VOLVOV40Kombi1997 - 20001.9 T4147 KW
    VOLVOV40Kombi1995 - 19992.0103 KW
    VOLVOV40Kombi1995 - 20042.0100 KW
    VOLVOV40Kombi1997 - 20002.0 T118 KW
    VOLVOV40Kombi1999 - 20012.0 T121 KW
    VOLVOV40Kombi2001 - 20042.0 T120 KW
    VOLVOV40Kombi2000 - 20042.0 T4147 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 20002.0105 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 20002.0120 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 20002.0132 KW
    VOLVOV70Kombi2001 - 20072.0 T132 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 20002.0 Turbo155 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 20002.0 Turbo166 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 20002.0 Turbo AWD166 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 19982.3 AWD177 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 20002.3 T AWD184 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 20002.3 T-5176 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 20002.3 T-5 AWD176 KW
    VOLVOV70Kombi2000 - 20072.3 T5184 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 20002.3 Turbo184 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 20002.4125 KW
    VOLVOV70Kombi1999 - 20002.4103 KW
    VOLVOV70Kombi2000 - 20072.4103 KW
    VOLVOV70Kombi2000 - 20072.4125 KW
    VOLVOV70Kombi1998 - 19992.4 AWD121 KW
    VOLVOV70Kombi1999 - 20002.4 Bifuel103 KW
    VOLVOV70Kombi2001 - 20072.4 Bifuel103 KW
    VOLVOV70Kombi2000 - 20072.4 T147 KW
    VOLVOV70Kombi2001 - 20072.4 T AWD147 KW
    VOLVOV70Kombi2004 - 20072.4 T5191 KW
    VOLVOV70Kombi1997 - 20002.5106 KW
    VOLVOV70Kombi1998 - 20002.5121 KW
    VOLVOV70Kombi1999 - 20002.5 AWD195 KW
    VOLVOV70Kombi1998 - 19992.5 Bifuel106 KW
    VOLVOV70Kombi2004 - 20072.5 T154 KW
    VOLVOV70Kombi2002 - 20072.5 T AWD154 KW
    VOLVOV70Kombi2003 - 2007R 2,5 T AWD221 KW
    VOLVOXC70Kombi1997 - 20022.4 T XC AWD142 KW
    VOLVOXC70Kombi2000 - 20022.4 T XC AWD147 KW
    VOLVOXC70Kombi2002 - 20072.5 T XC AWD154 KW
    VOLVOXC90Kombi2002 - Sonrası2.5 T154 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 55.9 TL 37.3 TL 28.1 TL 22.6 TL 19.0 TL 16.4 TL 14.4 TL 12.9 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 55.9 TL 37.3 TL 28.1 TL 22.6 TL 19.0 TL 16.4 TL 14.4 TL 12.9 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 55.9 TL 37.3 TL 28.1 TL 22.6 TL 19.0 TL 16.4 TL 14.4 TL 12.9 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 55.9 TL 37.3 TL 28.1 TL 22.6 TL 19.0 TL 16.4 TL 14.4 TL 12.9 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 55.9 TL 37.3 TL 28.1 TL 22.6 TL 19.0 TL 16.4 TL 14.4 TL 12.9 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 55.9 TL 37.3 TL 28.1 TL 22.6 TL 19.0 TL 16.4 TL 14.4 TL 12.9 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 55.9 TL 37.3 TL 28.1 TL 22.6 TL 19.0 TL 16.4 TL 14.4 TL 12.9 TL

    T43139 Stok kodulu Triger Gergi Rulmanı yedek parçası, Orjinal üründür. RENAULT LAGUNA, RENAULT SAFRANE, VOLVO C70, VOLVO S40, VOLVO S60, VOLVO S70, VOLVO S80, VOLVO V40, VOLVO V70, VOLVO XC70, VOLVO XC90 ve bu gibi model otomobillere uymaktadır. 30638277 ,8670484 ,9440329 Orjinal Referans numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :