0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Motor su radyatörü
    Motor su radyatörü Motor su radyatörü

    Marka: HELLA, 1899 yılında kurulan Alman firmasıdır. HELLA Grubu 2013/2014 yılında dünyanın ilk 50 otomobil üreticisi ve ilk 100 büyük Alman şirketi arasına girmiştir. Araç üretiminin yanı sıra yenilikçi aydınlatma sistemleri,elektronik sistemler de üretir. Far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı, role, müşür, beyin, akü sensörü vs. ürünleri arasındadır.

    Radyatör Opel Astra G 1.7Td Motorlu

    Orjinal Ürün
    714,97 TL (KDV Dahil) 714.97
    Marka : HELLA Stok Kodu : 8MK376713021
    Tedarikçi Açıklaması :

    RADYATÖR ASTRA G 1.7TD (AC KLİMASIZ MEK) (600x368x42)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Uzunluk, mm 600
    Genislik, mm 368
    Derinlik, mm 42
    kilimali/klimasiz araçlar için
    Mekanik sanziman
    Versiyon, produced by BEHR
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    OPEL 1300191
    OPEL 1300215
    OPEL 9193268
    OPEL 1300198
    OPEL 9119484
    OPEL 90570732
    OPEL 9202501
    VAUXHALL 9119484
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    OPELASTRAHatchback1998 - 20001.7 TD50 KW
    OPELASTRAKombi1998 - 20001.7 TD50 KW
    OPELASTRASedan1998 - 20001.7 TD50 KW
    OPELASTRAKutu1999 - 20051.7 TD50 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 386.5 TL 258.4 TL 194.7 TL 156.2 TL 131.2 TL 113.3 TL 99.7 TL 89.1 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 386.5 TL 258.4 TL 194.7 TL 156.2 TL 131.2 TL 113.3 TL 99.7 TL 89.1 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 386.5 TL 258.4 TL 194.7 TL 156.2 TL 131.2 TL 113.3 TL 99.7 TL 89.1 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 386.5 TL 258.4 TL 194.7 TL 156.2 TL 131.2 TL 113.3 TL 99.7 TL 89.1 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 386.5 TL 258.4 TL 194.7 TL 156.2 TL 131.2 TL 113.3 TL 99.7 TL 89.1 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 386.5 TL 258.4 TL 194.7 TL 156.2 TL 131.2 TL 113.3 TL 99.7 TL 89.1 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 386.5 TL 258.4 TL 194.7 TL 156.2 TL 131.2 TL 113.3 TL 99.7 TL 89.1 TL

    Burada gördüğünüz Motor Su Radyatörü yedek parçası 24 ay garantilidir ve HELLA marka Orjinal yedek parçadır. 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. bu yedek parça OPEL ASTRA vb otomobillere uymaktadır. bu Motor Su Radyatörü nin stok kodu BEHRR 8MK376713021 oem numarası,oem kodu 1300191 ,1300215 ,9193268 .

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :