0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    V-kayisi
    V-kayisi V-kayisi

    Marka: HUTCHINSON, 1853 yılında kurulmuş Fransız şirketidir. 1890'da bisiklet lastiği üretimiyle başlayan faaliyetleri, günümüzde 25 ülkede 30 bin çalışanıyla devam etmektedir. Otomotiv sektöründeki hizmetleri, titreşim önleyici sistemler (kütle sönümleyici), contalar, sıvı transfer sistemleri (klima, radyatör hortumları) geliştirmek üzerinedir.

    V Kayışı 10X800La Opel,citroen C25, Honda Crx2 ,fiat Panda, Ford Fiesta

    Muadil Ürün
    11,26 TL (KDV Dahil) 11.26
    Marka : HUTCHINSON Stok Kodu : AV10LA800
    Tedarikçi Açıklaması :

    V KAYIŞI 10x800La OPEL- CITROEN C25-HONDA CRX II-FIAT PANDA-FORD FIESTA (9,5X800)

    - +
    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    BMW 32421717953
    CITROËN 5750F9
    CITROËN 91536303
    CITROËN 5750SC
    DAIHATSU 9004832050
    FIAT 7644928
    FIAT 4156931
    FORD 6792801
    FORD 6196578
    MAZDA 887118381
    MAZDA N35018381
    OPEL 950365
    RENAULT 7701349245
    ROVER GFB10813
    SEAT SE020032310A
    VAUXHALL 90280872
    VOLVO 973534
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    BMW3Sedan1987 - 1991316 i73 KW
    BMW3Sedan1988 - 1991316 i75 KW
    BMW3Kombi1991 - 1994316 i73 KW
    BMW3Sedan1987 - 1991318 i83 KW
    BMW3Sedan1987 - 1991318 i85 KW
    BMW3Kombi1987 - 1991318 i85 KW
    BMW3Kombi1989 - 1994318 i83 KW
    BMW3Cabriolet1990 - 1993318 i83 KW
    BMW3Sedan1989 - 1991318 is100 KW
    BMW5Sedan1989 - 1995518 i83 KW
    BMW5Sedan1989 - 1995518 i85 KW
    BMW5Kombi1993 - 1994518 i83 KW
    CITROENBXKombi1987 - 19921.452 KW
    CITROENBXHatchback1988 - 19921140 KW
    CITROENBXHatchback1989 - 19891447 KW
    CITROENBXHatchback1989 - 19931455 KW
    CITROENBXKombi1989 - 19931455 KW
    CITROENBXHatchback1982 - 198814 E45 KW
    CITROENBXHatchback1983 - 198914 E52 KW
    CITROENBXHatchback1983 - 199314 E53 KW
    CITROENBXHatchback1985 - 199314 E49 KW
    CITROENBXHatchback1987 - 19921559 KW
    CITROENBXHatchback1982 - 19881666 KW
    CITROENBXHatchback1982 - 19921668 KW
    CITROENBXKombi1983 - 19921668 KW
    CITROENBXKombi1985 - 19881666 KW
    CITROENBXHatchback1985 - 19931664 KW
    CITROENBXKombi1985 - 19941664 KW
    CITROENBXHatchback1986 - 19931676 KW
    CITROENBXKombi1986 - 19941676 KW
    CITROENBXHatchback1987 - 19931653 KW
    CITROENBXHatchback1988 - 19931655 KW
    CITROENBXKombi1988 - 19941653 KW
    CITROENBXKombi1989 - 19941665 KW
    CITROENBXHatchback1989 - 199316 E65 KW
    CITROENBXHatchback1986 - 19891970 KW
    CITROENBXHatchback1986 - 19891975 KW
    CITROENBXHatchback1986 - 19891977 KW
    CITROENBXKombi1986 - 19941975 KW
    CITROENBXKombi1987 - 19891970 KW
    CITROENBXKombi1988 - 19941980 KW
    CITROENBXKombi1988 - 19941988 KW
    CITROENBXKombi1989 - 199119 4x478 KW
    CITROENBXKombi1990 - 199119 4x480 KW
    CITROENBXHatchback1988 - 199319 E80 KW
    CITROENBXHatchback1989 - 199319 E 4x480 KW
    CITROENBXHatchback1986 - 199319 GTi90 KW
    CITROENBXHatchback1988 - 199319 GTi88 KW
    CITROENBXHatchback1988 - 199319 GTi 4x488 KW
    CITROENBXKombi1986 - 199419 KAT75 KW
    CITROENC25Otobüs1985 - 19942.5 D54 KW
    CITROENC25Otobüs1987 - 19942.5 D 4x454 KW
    CITROENC25Otobüs1987 - 19942.5 D Turbo70 KW
    CITROENC25Otobüs1987 - 19942.5 D Turbo 4x470 KW
    FIATCINQUECENTOHatchback1991 - 19930.930 KW
    FIATCINQUECENTOHatchback1991 - 19930.9 i.e.30 KW
    FIATCINQUECENTOHatchback1991 - 19990.9 i.e. S29 KW
    FIATPANDAHatchback1985 - 1992100037 KW
    FIATPANDAKutu1986 - 199275025 KW
    FIATPANDAHatchback1986 - 199575025 KW
    FIATPANDAHatchback1986 - 199575025 KW
    FIATPANDAHatchback1980 - 199490033 KW
    FIATPANDAHatchback1992 - 199690029 KW
    FIATSEICENTOHatchback1998 - 20100.929 KW
    FIATUNOHatchback1983 - 199245 0.933 KW
    FIATUNOHatchback1986 - 199345 1.032 KW
    FIATUNOHatchback1984 - 199545 i.e. 1.033 KW
    FORDESCORTHatchback1985 - 19901.137 KW
    FORDESCORTKutu1986 - 19901.137 KW
    FORDESCORTHatchback1980 - 19851.351 KW
    FORDESCORTKombi1981 - 19851.351 KW
    FORDESCORTKutu1981 - 19861.351 KW
    FORDESCORTKutu1986 - 19901.344 KW
    FORDESCORTHatchback1986 - 19901.344 KW
    FORDESCORTKombi1986 - 19901.344 KW
    FORDESCORTHatchback1990 - 19921.344 KW
    FORDESCORTKutu1990 - 19941.346 KW
    FORDESCORTKombi1991 - 19921.344 KW
    FORDESCORTKombi1992 - 19951.344 KW
    FORDESCORTHatchback1992 - 19951.344 KW
    FORDESCORTHatchback1995 - 19981.344 KW
    FORDESCORTKombi1995 - 19981.344 KW
    FORDESCORTSedan1995 - 19991.344 KW
    FORDESCORTHatchback1980 - 19821.671 KW
    FORDESCORTHatchback1980 - 19851.658 KW
    FORDESCORTKombi1980 - 19851.658 KW
    FORDESCORTKutu1981 - 19861.661 KW
    FORDESCORTCabriolet1983 - 19851.658 KW
    FORDESCORTKombi1990 - 19921.677 KW
    FORDESCORTHatchback1982 - 19851.6 XR3i77 KW
    FORDESCORTHatchback1982 - 1985RS 1600i85 KW
    FORDFIESTAHatchback1997 - 19991.0 i38 KW
    FORDFIESTAHatchback1989 - 19951.137 KW
    FORDFIESTAHatchback1989 - 19951.140 KW
    FORDFIESTAHatchback1989 - 19921.344 KW
    FORDFIESTAHatchback1989 - 19951.344 KW
    FORDFIESTAKutu1991 - 19961.344 KW
    FORDFIESTAHatchback1995 - 20021.3 i37 KW
    FORDFIESTAHatchback1995 - 20021.3 i44 KW
    FORDFIESTAHatchback1991 - 19971.3 KAT44 KW
    FORDORIONSedan1990 - 19931.344 KW
    MAZDARX 7Coupe1989 - 1991Turbo147 KW
    MAZDARX 7Coupe1985 - 1989Wankel110 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19972.0 i85 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19942.0 i 16V110 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19942.0 i 16V 4x4110 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19972.0 i 4x485 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1992 - 19972.0 i Turbo 4x4150 KW
    OPELKADETTHatchback1984 - 19861.8 GSI85 KW
    OPELKADETTKombi1985 - 19911.8 i66 KW
    OPELKADETTSedan1990 - 19911.8 i66 KW
    OPELKADETTHatchback1987 - 19911.8 S62 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19912.0 GSI KAT85 KW
    OPELKADETTCabriolet1986 - 19932.0 i KAT85 KW
    OPELKADETTSedan1987 - 19912.0 i KAT85 KW
    OPELKADETTKombi1987 - 19912.0 i KAT85 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19941.885 KW
    OPELOMEGAKombi1987 - 19941.865 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19871.8 N60 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19871.8 N60 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19941.8 S66 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19941.8 S66 KW
    RENAULT9Sedan1984 - 19861.4 Turbo77 KW
    SEATIBIZAHatchback1986 - 19930.932 KW
    SEATIBIZAHatchback1990 - 19930.929 KW
    SEATIBIZAHatchback1984 - 19931.7 D40 KW
    SEATMALAGASedan1985 - 19931.7 D40 KW
    SEATMALAGASedan1990 - 19931.7 D42 KW
    SEATMARBELLAHatchback1986 - 19930.825 KW
    SEATMARBELLAKutu1987 - 19930.825 KW
    SEATMARBELLAHatchback1987 - 19930.929 KW
    SEATMARBELLAKutu1987 - 19930.929 KW
    SEATMARBELLAKutu1987 - 19930.9 KAT29 KW
    SEATMARBELLAHatchback1990 - 19960.9 KAT29 KW
    SEATMARBELLAHatchback1996 - 19980.9 KAT30 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 5.9 TL 3.9 TL 3.0 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.4 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 5.9 TL 3.9 TL 3.0 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.4 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 5.9 TL 3.9 TL 3.0 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.4 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 5.9 TL 3.9 TL 3.0 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.4 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 5.9 TL 3.9 TL 3.0 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.4 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 5.9 TL 3.9 TL 3.0 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.4 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 5.9 TL 3.9 TL 3.0 TL 2.4 TL 2.0 TL 1.7 TL 1.5 TL 1.4 TL

    Burada gördüğünüz V-Kayisi yedek parçası 24 ay garantilidir ve HUTCHINSON marka Yan Sanayi yedek parçadır. 14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz. bu yedek parça BMW 3, BMW 5, CITROEN BX, CITROEN C25, FIAT CINQUECENTO, FIAT PANDA, FIAT SEICENTO, FIAT UNO, FORD ESCORT, FORD FIESTA, FORD ORION vb otomobillere uymaktadır. bu V-Kayisi nin stok kodu HUTCHINSONV AV10LA800 oem numarası,oem kodu 32421717953 ,5750F9 ,91536303 .

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :