0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    V-kayisi
    V-kayisi V-kayisi

    Marka: HUTCHINSON, 1853 yılında kurulmuş Fransız şirketidir. 1890'da bisiklet lastiği üretimiyle başlayan faaliyetleri, günümüzde 25 ülkede 30 bin çalışanıyla devam etmektedir. Otomotiv sektöründeki hizmetleri, titreşim önleyici sistemler (kütle sönümleyici), contalar, sıvı transfer sistemleri (klima, radyatör hortumları) geliştirmek üzerinedir.

    V Kayışı 10X913La Ford Transit, Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Opel Astra F, Corsa

    Muadil Ürün
    11,62 TL (KDV Dahil) 11.62 17,62 TL
    - +
    Marka : HUTCHINSON Stok Kodu : AV10LA910
    Tedarikçi Açıklaması :

    V KAYIŞI 10x913La TRANSİT-DUCATO-BOXER-ASTRA F-CORSA (GD10AV0913)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    ALFA ROMEO 60807651
    AUDI 050121039A
    CITROËN 5750G2
    CITROËN 95493421
    FIAT 5978842
    FIAT 4758123
    FIAT 71739900
    FIAT 7640261
    FIAT 7671402
    FIAT 7609091
    FORD 1648398
    FORD 1643815
    FORD 6175292
    LANCIA 5978842
    MAZDA Y70115907
    MERCEDES-BENZ 0069970292
    NISSAN 1172022101
    NISSAN 11720N9500
    NISSAN 11720J0300
    OPEL 1340612
    OPEL 1340609
    OPEL 3013009
    OPEL 6340632
    OPEL 1340714
    PEUGEOT 400325
    VAUXHALL 93181709
    VAUXHALL 91149464
    VAUXHALL 90510025
    VAUXHALL 90444312
    VAUXHALL 90444301
    VAUXHALL 90183440
    VAUXHALL 90006267
    VOLVO 977571
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEO164Sedan1987 - 19982.0 Turbo128 KW
    ALFA ROMEO164Sedan1988 - 19922.0 Turbo129 KW
    AUDI100Sedan1976 - 19782.085 KW
    AUDI100Kombi1977 - 19802.085 KW
    AUDI100Sedan1990 - 19942.074 KW
    AUDI100Sedan1990 - 19942.0 E85 KW
    AUDI100Kombi1991 - 19942.0 E74 KW
    AUDI100Kombi1991 - 19942.0 E85 KW
    AUDI100Kombi1992 - 19942.0 E 16V103 KW
    AUDI100Sedan1992 - 19942.0 E 16V103 KW
    AUDI100Sedan1990 - 19922.0 E quattro85 KW
    AUDI80Sedan1991 - 19941.652 KW
    AUDI80Sedan1993 - 19941.6 E74 KW
    AUDI80Kombi1993 - 19961.6 E74 KW
    AUDI80Sedan1986 - 19911.8 E quattro82 KW
    AUDI80Sedan1986 - 19901.8 quattro83 KW
    AUDI80Sedan1986 - 19901.8 S quattro65 KW
    AUDI80Sedan1986 - 19911.8 S quattro66 KW
    AUDI80Sedan1991 - 19942.066 KW
    AUDI80Kombi1992 - 19962.066 KW
    AUDI80Sedan1991 - 19942.0 E85 KW
    AUDI80Kombi1992 - 19962.0 E85 KW
    AUDI80Sedan1990 - 19912.0 E 16V101 KW
    AUDI80Sedan1988 - 19902.0 E quattro83 KW
    AUDI80Sedan1991 - 19942.0 E quattro85 KW
    AUDI80Sedan1990 - 19912.0 quattro85 KW
    AUDIA6Sedan1994 - 19972.074 KW
    AUDIA6Kombi1994 - 19972.074 KW
    AUDIA6Sedan1994 - 19972.085 KW
    AUDIA6Kombi1994 - 19972.085 KW
    AUDIA6Sedan1994 - 19972.0 16V103 KW
    AUDIA6Kombi1994 - 19972.0 16V103 KW
    AUDIA6Sedan1994 - 19972.0 16V quattro103 KW
    AUDIA6Kombi1994 - 19972.0 16V quattro103 KW
    AUDICABRIOLETCabriolet1993 - 19982.0 E85 KW
    AUDICOUPECoupe1989 - 19962.085 KW
    CITROENBXKombi1987 - 19921.444 KW
    CITROENBXKombi1987 - 19921.452 KW
    CITROENBXHatchback1982 - 198814 E45 KW
    CITROENBXHatchback1983 - 198914 E52 KW
    CITROENBXHatchback1983 - 199314 E53 KW
    CITROENC15Kutu1984 - 19971.033 KW
    CITROENC15Kutu1984 - 19961.135 KW
    CITROENC15Kombi1987 - 19921.444 KW
    CITROENCX IHatchback1974 - 1976220082 KW
    CITROENLNAHatchback1984 - 19861.033 KW
    CITROENLNAHatchback1982 - 19851.137 KW
    CITROENVISAHatchback1984 - 19881.033 KW
    CITROENVISAHatchback1978 - 198811 E35 KW
    CITROENVISAHatchback1978 - 199111 E42 KW
    CITROENVISAHatchback1982 - 199111 E37 KW
    CITROENVISACabriolet1983 - 198811 RE37 KW
    CITROENVISAHatchback1984 - 19911444 KW
    CITROENVISAHatchback1982 - 199114 GT58 KW
    CITROENVISAHatchback1980 - 1982II Super X47 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi1988 - 19901.9 D52 KW
    FIATDUCATOKutu1988 - 19901.9 D52 KW
    FIATDUCATOOtobüs1990 - 19941.9 D52 KW
    FIATDUCATOKutu1990 - 19941.9 D52 KW
    FIATDUCATOOtobüs1989 - 19901.9 TD60 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi1989 - 19941.9 TD60 KW
    FIATDUCATOKutu1989 - 19941.9 TD60 KW
    FIATDUCATOKutu1982 - 19902.4 D53 KW
    FIATDUCATOOtobüs1990 - 19942.5 D55 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi1990 - 19942.5 D55 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi1990 - 19942.5 D 4x455 KW
    FIATDUCATOKutu1990 - 19942.5 D 4x455 KW
    FIATDUCATOOtobüs1990 - 19942.5 D 4x455 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi1990 - 19942.5 TD70 KW
    FIATDUCATOOtobüs1990 - 19942.5 TD70 KW
    FIATDUCATODüz kasa kamyon-Sasi1990 - 19942.5 TD 4x470 KW
    FIATFIORINOPick-up1988 - 19991.7 D44 KW
    FIATFIORINOPick-up1993 - 19991.7 D42 KW
    FIATFIORINOPick-up1997 - 20011.7 TD46 KW
    FIATFIORINOKutu1988 - 200060 1.7 D44 KW
    FIATTIPOHatchback1988 - 19941.7 D43 KW
    FIATUNOHatchback1989 - 19941.9 D44 KW
    FIATUNOHatchback1989 - 199360 Diesel 1.742 KW
    FORDSCORPIOHatchback1985 - 19922.0 i85 KW
    FORDSIERRAHatchback1982 - 19861.344 KW
    FORDSIERRAHatchback1990 - 19932.0 16V Cosworth 4x4162 KW
    FORDSIERRASedan1990 - 19932.0 16V Cosworth 4x4162 KW
    FORDSIERRASedan1987 - 19902.0 RS Cosworth150 KW
    FORDSIERRAHatchback1987 - 19902.0 RS Cosworth150 KW
    MAZDA323Sedan1994 - 19981.6 TD60 KW
    MERCEDES BENZSL SERISICabriolet1971 - 1980350 SL 107.043143 KW
    NISSANBLUEBIRDSedan1980 - 19831.660 KW
    NISSANBLUEBIRDSedan1980 - 19831.865 KW
    NISSANBLUEBIRDKombi1980 - 19841.865 KW
    NISSANBLUEBIRDCoupe1980 - 19841.866 KW
    NISSANSILVIACoupe1979 - 19831.868 KW
    OPELASCONASedan1982 - 19881.6 D40 KW
    OPELASCONAHatchback1982 - 19881.6 D40 KW
    OPELASCONASedan1987 - 19881.6 i55 KW
    OPELASCONAHatchback1986 - 19881.6 i KAT55 KW
    OPELASCONASedan1986 - 19881.6 i KAT55 KW
    OPELASTRAHatchback1992 - 19981.460 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19981.460 KW
    OPELASTRAKombi1992 - 19981.460 KW
    OPELASTRASedan1991 - 19981.4 i44 KW
    OPELASTRAKombi1991 - 19981.4 i44 KW
    OPELASTRAKutu1991 - 19991.4 i44 KW
    OPELASTRAHatchback1992 - 19981.4 i44 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19981.4 Si60 KW
    OPELASTRAHatchback1992 - 19981.4 Si60 KW
    OPELASTRAKombi1992 - 19981.4 Si60 KW
    OPELASTRACabriolet1993 - 20011.4 Si60 KW
    OPELASTRAKutu1991 - 19931.6 i55 KW
    OPELASTRAHatchback1991 - 19981.6 i55 KW
    OPELASTRAKombi1991 - 19981.6 i55 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19981.6 i55 KW
    OPELASTRACabriolet1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRASedan1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRAHatchback1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRAKombi1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRAKutu1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRASedan1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1992 - 19941.6 Si74 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19941.6 Si74 KW
    OPELASTRAKombi1992 - 19941.6 Si74 KW
    OPELCOMBOKutu1994 - 20011.460 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.2 i33 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.2 i33 KW
    OPELCORSASedan1985 - 19871.344 KW
    OPELCORSAHatchback1986 - 19901.3 i44 KW
    OPELCORSASedan1989 - 19931.4 i44 KW
    OPELCORSAHatchback1990 - 19931.4 i44 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.4 i44 KW
    OPELCORSAKutu1999 - 20001.4 i44 KW
    OPELCORSAHatchback1991 - 19931.4 Si60 KW
    OPELCORSAHatchback1993 - 20001.4 Si60 KW
    OPELCORSAHatchback1988 - 19921.6 GSI55 KW
    OPELCORSAHatchback1988 - 19921.6 GSI74 KW
    OPELKADETTKutu1989 - 19911.4 S55 KW
    OPELKADETTKombi1986 - 19911.660 KW
    OPELKADETTKutu1984 - 19881.6 D40 KW
    OPELKADETTHatchback1984 - 19891.6 D40 KW
    OPELKADETTSedan1984 - 19891.6 D40 KW
    OPELKADETTKombi1984 - 19891.6 D40 KW
    OPELKADETTKutu1986 - 19891.6 D40 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19911.6 i55 KW
    OPELKADETTSedan1986 - 19911.6 i55 KW
    OPELKADETTKombi1986 - 19911.6 i55 KW
    OPELKADETTCabriolet1986 - 19931.6 i55 KW
    OPELKADETTKutu1989 - 19931.6 i55 KW
    OPELKADETTCabriolet1989 - 19931.6 i60 KW
    OPELKADETTKutu1991 - 19941.6 i55 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19911.6 i KAT55 KW
    OPELKADETTSedan1986 - 19911.6 i KAT55 KW
    OPELKADETTKombi1986 - 19911.6 i KAT55 KW
    OPELKADETTCabriolet1987 - 19931.6 i KAT55 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19911.6 S60 KW
    OPELKADETTSedan1986 - 19911.6 S60 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19912.0 GSI95 KW
    OPELKADETTHatchback1987 - 19912.0 GSI 16V115 KW
    OPELKADETTHatchback1988 - 19912.0 GSI 16V110 KW
    OPELKADETTHatchback1988 - 19912.0 GSI 16V KAT110 KW
    OPELKADETTCabriolet1986 - 19932.0 i85 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19942.3 D54 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19942.3 D54 KW
    OPELOMEGASedan1986 - 19882.3 TD66 KW
    OPELOMEGAKombi1986 - 19882.3 TD66 KW
    OPELOMEGASedan1988 - 19942.3 TD Interc.74 KW
    OPELOMEGAKombi1988 - 19942.3 TD Interc.74 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19931.660 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19951.6 i55 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19951.6 i KAT55 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19931.6 S60 KW
    PEUGEOT205Hatchback1983 - 19871.033 KW
    PEUGEOT205Hatchback1987 - 19981.033 KW
    PEUGEOT205Kutu1983 - 19871.136 KW
    PEUGEOT205Hatchback1983 - 19871.136 KW
    PEUGEOT205Hatchback1983 - 19871.137 KW
    PEUGEOT205Hatchback1987 - 19901.136 KW
    PEUGEOT205Hatchback1985 - 19871.458 KW
    PEUGEOT205Cabriolet1988 - 19891.4 CJ44 KW
    PEUGEOT205Cabriolet1986 - 19881.4 CT58 KW
    VOLVO740Sedan1985 - 19922.089 KW
    VOLVO740Kombi1985 - 19922.089 KW
    VOLVO740Sedan1987 - 19882.086 KW
    VOLVO740Kombi1987 - 19882.086 KW
    VOLVO740Sedan1984 - 19882.396 KW
    VOLVO740Kombi1985 - 19882.396 KW
    VOLVO740Kombi1989 - 19902.3100 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 6.1 TL 4.1 TL 3.1 TL 2.5 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.6 TL 1.4 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 6.1 TL 4.1 TL 3.1 TL 2.5 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.6 TL 1.4 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 6.1 TL 4.1 TL 3.1 TL 2.5 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.6 TL 1.4 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 6.1 TL 4.1 TL 3.1 TL 2.5 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.6 TL 1.4 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 6.1 TL 4.1 TL 3.1 TL 2.5 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.6 TL 1.4 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 6.1 TL 4.1 TL 3.1 TL 2.5 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.6 TL 1.4 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 6.1 TL 4.1 TL 3.1 TL 2.5 TL 2.1 TL 1.8 TL 1.6 TL 1.4 TL

    Burada listelenen V-Kayisi yedek parçası 12 ay garantilidir ve HUTCHINSON ürünü Yan Sanayi yedek parçadır. 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz. ürün ALFA ROMEO 164, AUDI 100, AUDI 80, AUDI A6, AUDI CABRIOLET, AUDI COUPE, CITROEN BX, CITROEN C15, CITROEN CX I, CITROEN LNA, CITROEN VISA vb otomobillere uymaktadır. bu V-Kayisi nin stok kodu HUTCHINSONV AV10LA910 orjinal referans numarası 60807651 ,050121039A ,5750G2 .

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :