0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Alternatör Gergi Rulmanı
    Germe kolu, Kanalli V kayisi Germe kolu, Kanalli V kayisi

    Marka: INA, Schaeffler Grup markası olup 1946 yılında kurulmuş Alman firmasıdır. Birçok yeniliğe imza atmış, dünyanın birçok yerinde üretim ve dağıtım ağına sahip önemli bir markadır. Bilyalı rulmanlar, makaralı rulmanlar, iğneli rulmanlar, mafsal rulmanları ve burçlar, vidalı mil rulmanları, triger set bilyaları, ön aks bilyaları, gergi bilyaları, kayışları başlıca ürünleridir.

    Alternatör Gergi Rulmanı Kütüklü Fiat Doblo, Bravo 2, Linea, İdea, Palio, Panda, Albea, Uno, Alfa Mito 1.2 1.4 Motorlu

    Orjinal Ürün
    146,04 TL (KDV Dahil) 146.04 219,04 TL
    - +
    Marka : INA Stok Kodu : 534006910
    Tedarikçi Açıklaması :

    ALTERNATÖR GERGİ RULMANI (KÜTÜKLÜ) DOBLO-BRAVO II-LINEA-IDEA-PALIO-PANDA-ALBEA-UNO-ALFA MITO 1.2-1.4

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Dis çap, mm 65
    Genislik, mm 23,5
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FIAT 46548452
    FIAT 46756902
    FIAT 55232827
    FIAT 55195023
    FIAT 46782739
    FIAT 55191969
    FIAT 55236520
    FORD 9S516K228AA
    FORD 1535429
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEOGIULIETTAHatchback2011 - Sonrası1.4 BiFuel88 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTAHatchback2010 - Sonrası1.4 TB88 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTAHatchback2010 - Sonrası1.4 TB125 KW
    ALFA ROMEOGIULIETTAHatchback2011 - Sonrası1.4 TB77 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2008 - Sonrası1.470 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2008 - Sonrası1.488 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2010 - Sonrası1.477 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2011 - Sonrası1.451 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2011 - Sonrası1.457 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2011 - Sonrası1.457 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2011 - Sonrası1.4 Bifuel88 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2008 - Sonrası1.4 TB114 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2009 - Sonrası1.4 TB99 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2009 - Sonrası1.4 TB120 KW
    ALFA ROMEOMITOHatchback2009 - Sonrası1.4 TB125 KW
    FIAT500Hatchback2007 - Sonrası1.251 KW
    FIAT500Cabriolet2009 - Sonrası1.251 KW
    FIAT500Hatchback2010 - Sonrası1.2 LPG51 KW
    FIAT500Hatchback2007 - Sonrası1.474 KW
    FIAT500Cabriolet2009 - Sonrası1.474 KW
    FIAT500Hatchback2012 - Sonrası1.470 KW
    FIAT500Hatchback2008 - Sonrası1.4 Abarth99 KW
    FIAT500Hatchback2008 - Sonrası1.4 Abarth118 KW
    FIAT500Hatchback2008 - Sonrası1.4 Abarth132 KW
    FIAT500Hatchback2008 - Sonrası1.4 Abarth140 KW
    FIAT500Cabriolet2009 - Sonrası1.4 Abarth103 KW
    FIAT500Cabriolet2011 - Sonrası1.4 Abarth118 KW
    FIATALBEASedan2001 - Sonrası1.244 KW
    FIATALBEASedan2001 - Sonrası1.259 KW
    FIATBRAVOHatchback2007 - Sonrası1.466 KW
    FIATBRAVOHatchback2008 - Sonrası1.4 16V103 KW
    FIATBRAVOHatchback2009 - Sonrası1.4 LPG66 KW
    FIATBRAVOHatchback2007 - Sonrası1.4 T-Jet88 KW
    FIATBRAVOHatchback2007 - Sonrası1.4 T-Jet110 KW
    FIATDOBLOMPV2005 - Sonrası1.457 KW
    FIATDOBLOKutu2005 - Sonrası1.457 KW
    FIATDOBLOMPV2010 - Sonrası1.470 KW
    FIATDOBLOKamyonet-SW2010 - Sonrası1.470 KW
    FIATDOBLOKamyonet-SW2011 - Sonrası1.488 KW
    FIATDOBLOMPV2011 - Sonrası1.488 KW
    FIATDOBLOMPV2010 - Sonrası1.4 Natural Power88 KW
    FIATDOBLOKamyonet-SW2010 - Sonrası1.4 Natural Power88 KW
    FIATFIORINOKamyonet-SW2009 - Sonrası1.4 Natural Power57 KW
    FIATIDEAMPV2004 - Sonrası1.2 16V59 KW
    FIATIDEAMPV2003 - Sonrası1.466 KW
    FIATIDEAMPV2005 - Sonrası1.457 KW
    FIATIDEAMPV2004 - Sonrası1.4 16V70 KW
    FIATIDEAMPV2009 - Sonrası1.4 LPG57 KW
    FIATLINEASedan2007 - Sonrası1.457 KW
    FIATLINEASedan2007 - Sonrası1.4 T-Jet88 KW
    FIATPALIOHatchback1997 - 20021.244 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1.244 KW
    FIATPALIOKombi2001 - Sonrası1.259 KW
    FIATPANDAHatchback2003 - Sonrası1.140 KW
    FIATPANDAHatchback2003 - Sonrası1.244 KW
    FIATPANDAHatchback2010 - Sonrası1.251 KW
    FIATPANDAHatchback2012 - Sonrası1.251 KW
    FIATPANDAHatchback2004 - Sonrası1.2 4x444 KW
    FIATPANDAHatchback2009 - Sonrası1.2 4x451 KW
    FIATPANDAHatchback2007 - Sonrası1.2 Bi-Power - Natural Power44 KW
    FIATPANDAHatchback2009 - Sonrası1.2 LPG44 KW
    FIATPANDAHatchback2010 - Sonrası1.2 LPG51 KW
    FIATPANDAHatchback2006 - Sonrası1.474 KW
    FIATPANDAHatchback2010 - Sonrası1.4 8V Natural Power51 KW
    FIATPANDAHatchback2010 - Sonrası1.4 Bi-Power - Natural Power57 KW
    FIATPANDAKamyonet-SW2009 - Sonrası1.4 Natural Power57 KW
    FIATPANDAHatchback1995 - 2003110040 KW
    FIATPRACTICO Düz kasa kamyon-SasiDüz kasa kamyon-Sasi2010 - Sonrası1.470 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.251 KW
    FIATPUNTOHatchback2012 - Sonrası1.251 KW
    FIATPUNTOHatchback1999 - Sonrası1.2 16V 8059 KW
    FIATPUNTOHatchback1999 - Sonrası1.2 6044 KW
    FIATPUNTOKutu2000 - 20091.2 6044 KW
    FIATPUNTOHatchback2003 - Sonrası1.2 Natural Power44 KW
    FIATPUNTOHatchback2003 - Sonrası1.470 KW
    FIATPUNTOHatchback2005 - Sonrası1.457 KW
    FIATPUNTOHatchback2006 - Sonrası1.455 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.455 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.457 KW
    FIATPUNTOHatchback2012 - Sonrası1.455 KW
    FIATPUNTOHatchback2012 - Sonrası1.457 KW
    FIATPUNTOHatchback2005 - Sonrası1.4 16V70 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.4 16V77 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.4 16V99 KW
    FIATPUNTOHatchback2007 - Sonrası1.4 Abarth114 KW
    FIATPUNTOHatchback2007 - Sonrası1.4 Abarth132 KW
    FIATPUNTOHatchback2008 - 20121.4 Abarth132 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.4 Abarth120 KW
    FIATPUNTOHatchback2012 - Sonrası1.4 Bifuel57 KW
    FIATPUNTOHatchback2008 - Sonrası1.4 LPG57 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.4 LPG57 KW
    FIATPUNTOHatchback2008 - Sonrası1.4 Natural Power57 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.4 Natural Power57 KW
    FIATPUNTOHatchback2012 - Sonrası1.4 Natural Power57 KW
    FIATPUNTOHatchback2007 - Sonrası1.4 T-Jet88 KW
    FIATPUNTOHatchback2012 - Sonrası1.4 Turbo Multi Air99 KW
    FIATQUBOMPV2009 - Sonrası1.4 Natural Power57 KW
    FIATSTILOHatchback2002 - 20061.2 16V59 KW
    FIATSTILOHatchback2004 - 20061.4 16V70 KW
    FIATSTILOKombi2004 - 20081.4 16V70 KW
    FIATSTILOHatchback2005 - 20061.4 16V66 KW
    FIATSTILOKombi2005 - 20081.4 16V66 KW
    FIATSTRADAPick-up2003 - Sonrası1.244 KW
    FORDKAHatchback2008 - Sonrası1.251 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2008 - Sonrası1.488 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2008 - Sonrası1.4110 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2010 - Sonrası1.4 16V103 KW
    LANCIADELTA IIIHatchback2011 - Sonrası1.4 Bifuel88 KW
    LANCIAMUSAMPV2004 - Sonrası1.470 KW
    LANCIAMUSAMPV2005 - Sonrası1.457 KW
    LANCIAMUSAMPV2007 - Sonrası1.466 KW
    LANCIAMUSAMPV2010 - Sonrası1.4 LPG57 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2003 - 20111.244 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2003 - 20111.259 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2010 - 20111.251 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2011 - Sonrası1.251 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2011 - Sonrası1.2 Bifuel49 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2006 - 20111.457 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2003 - 20111.4 16V70 KW
    LANCIAYPSILONHatchback2010 - 20111.4 LPG57 KW

    Alternatör oluşturan temel parçalarından biri olan alternatör gergi rulman'dır. Bunlardan başka rotor'da akım geçirdiği kömür sistemi, rotorun yumuşak dönmesini sağlayan gergi rulman, akımı kontrol eden regülatör, hareket alan kasnak ve ana parçaları soğutmak için pervane bulunmaktadır. Bu parçalar ön ve arka kapaklar tarafından taşınır. Rulman her zaman gergin olmasına özellikle dikkat edilmelidir.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 76.5 TL 51.2 TL 38.6 TL 30.9 TL 26.0 TL 22.4 TL 19.7 TL 17.6 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 76.5 TL 51.2 TL 38.6 TL 30.9 TL 26.0 TL 22.4 TL 19.7 TL 17.6 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 76.5 TL 51.2 TL 38.6 TL 30.9 TL 26.0 TL 22.4 TL 19.7 TL 17.6 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 76.5 TL 51.2 TL 38.6 TL 30.9 TL 26.0 TL 22.4 TL 19.7 TL 17.6 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 76.5 TL 51.2 TL 38.6 TL 30.9 TL 26.0 TL 22.4 TL 19.7 TL 17.6 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 76.5 TL 51.2 TL 38.6 TL 30.9 TL 26.0 TL 22.4 TL 19.7 TL 17.6 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 76.5 TL 51.2 TL 38.6 TL 30.9 TL 26.0 TL 22.4 TL 19.7 TL 17.6 TL

    534006910 Orjinal Referans kodlu Alternatör Gergi Rulmanı INA markadır Bu ürün ALFA ROMEO GIULIETTA, ALFA ROMEO MITO, FIAT 500, FIAT ALBEA, FIAT BRAVO, FIAT DOBLO, FIAT FIORINO, FIAT IDEA, FIAT LINEA, FIAT PALIO, FIAT PANDA vb araçlara uymaktadır. Bu ürün 12 ay garantilidir. Bu ürünü elinize ulaştından sonra memnun kalmazsanız kutusuna yada yedek parçaya zarar vermediğiniz sürece 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :