0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    TURBO SARJ
    TURBO SARJ TURBO SARJ

    Marka: 3K, 1928 yılında kurulan BorgWarner; 3K ve Schwitzer markalarıyla dünyanın lider turbo üreticilerinden biridir. En büyük araç üreticileri tarafından tercih edilen turbolar Avrupa, Amerika, Asya'daki merkezleriyle tüm dünyaya ulaşır.

    Turbo Sarj

    Orjinal Ürün
    4343,06 TL (KDV Dahil) 4343.06 6515,06 TL
    - +
    Marka : 3K Stok Kodu : 10009880019
    Tedarikçi Açıklaması :

    TURBO SARJ - MARKA: MB - 204-212-GLK204 - YIL: 09-

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Sarj türü Ayarli 2-kadelmeli şarj
    Ilave ürün/Ilave açiklama Montaj malzemesi yok
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    MERCEDES-BENZ A6510901280
    MERCEDES-BENZ A6510900080
    MERCEDES-BENZ A6510903280
    MERCEDES-BENZ A6510902380
    MERCEDES-BENZ A6510903480
    MERCEDES-BENZ A6510901980
    MERCEDES-BENZ A65109049
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    MERCEDES BENZC SERISISedan2008 - SonrasıC 220 CDI 204.002125 KW
    MERCEDES BENZC SERISIKombi2008 - SonrasıC 220 CDI 204.202125 KW
    MERCEDES BENZC SERISISedan2008 - SonrasıC 250 CDI 204.003150 KW
    MERCEDES BENZC SERISIKombi2009 - SonrasıC 250 CDI 204.203150 KW
    MERCEDES BENZC SERISISedan2011 - SonrasıC 250 CDI 4 matic 204.082150 KW
    MERCEDES BENZE SERISISedan2009 - SonrasıE 220 CDI120 KW
    MERCEDES BENZE SERISICoupe2010 - SonrasıE 220 CDI 207.302125 KW
    MERCEDES BENZE SERISICabriolet2010 - SonrasıE 220 CDI 207.402125 KW
    MERCEDES BENZE SERISISedan2009 - SonrasıE 220 CDI 212.002125 KW
    MERCEDES BENZE SERISIKombi2009 - SonrasıE 220 CDI 212.202125 KW
    MERCEDES BENZE SERISICoupe2009 - SonrasıE 250 CDI 207.303150 KW
    MERCEDES BENZE SERISICabriolet2010 - SonrasıE 250 CDI 207.403150 KW
    MERCEDES BENZE SERISISedan2009 - SonrasıE 250 CDI 212.003150 KW
    MERCEDES BENZE SERISIKombi2009 - SonrasıE 250 CDI 212.203150 KW
    MERCEDES BENZE SERISISedan2009 - SonrasıE 250 CDI 4 matic 212.082150 KW
    MERCEDES BENZE SERISIKombi2010 - SonrasıE 250 CDI 4 matic 212.282150 KW
    MERCEDES BENZGLK SERISIKapali arazi arabasi2008 - Sonrası220 CDI 204.902125 KW
    MERCEDES BENZGLK SERISIKapali arazi arabasi2008 - Sonrası220 CDI 4 matic 204.984. 204.997125 KW
    MERCEDES BENZGLK SERISIKapali arazi arabasi2009 - Sonrası250 CDI 4 matic 204.982. 204.904150 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 2,275.8 TL 1,521.5 TL 1,146.6 TL 919.9 TL 772.3 TL 667.0 TL 586.9 TL 524.5 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 2,275.8 TL 1,521.5 TL 1,146.6 TL 919.9 TL 772.3 TL 667.0 TL 586.9 TL 524.5 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 2,275.8 TL 1,521.5 TL 1,146.6 TL 919.9 TL 772.3 TL 667.0 TL 586.9 TL 524.5 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 2,275.8 TL 1,521.5 TL 1,146.6 TL 919.9 TL 772.3 TL 667.0 TL 586.9 TL 524.5 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 2,275.8 TL 1,521.5 TL 1,146.6 TL 919.9 TL 772.3 TL 667.0 TL 586.9 TL 524.5 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 2,275.8 TL 1,521.5 TL 1,146.6 TL 919.9 TL 772.3 TL 667.0 TL 586.9 TL 524.5 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 2,275.8 TL 1,521.5 TL 1,146.6 TL 919.9 TL 772.3 TL 667.0 TL 586.9 TL 524.5 TL
    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :