0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Debriyaj seti
    Debriyaj seti Debriyaj seti

    Marka: LUK, 1965 yılında Almanya'da kurulmuştur. Yürüyen aksam tedarikçisi olarak adını duyurmuştur. Debriyaj ve süspansiyon grubunda kaliteli ürünleri var. Otomatik şanzıman türbünleri, kavramalar, volanlar, rulmanlar vb. den oluşan çok geniş bir ürün yelpazesi vardır.

    Debriyaj Seti Baskı Disk Fiat Fiorino 2008 Sonrası, Linea 2007 Sonrası, Grande Punto 2005 Sonrası, Evo 2009 Sonrası 1.3 Dmtj Motorlu

    Orjinal Ürün
    308,78 TL (KDV Dahil) 308.78 462,78 TL
    - +
    Marka : LUK Stok Kodu : 622313509
    Tedarikçi Açıklaması :

    DEBRİYAJ SETİ (BASKI DİSK) FIORINO 08>LINEA 07>GRANDEPUNTO 05>EVO 09>1.3DMTJ (199A3-199A2-199A9)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Çap [mm] 220
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 debriyaj diski ile
    Ilave ürün/Ilave açiklama Debriyaj baskı plakası ile
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 geri tepme setine sahip degil
    Motor donanimi İki diskli volana sahip motorlar için
    Genisleme ürünü /Genisletici bilgi 2 çift sönümlü volanı kontrol edin ve gerekirse yenileyin
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FIAT 55202271
    FIAT 55210945
    FIAT 55257410
    FIAT 55209831
    SACHS 3000951925
    TRIPLE FIVE 142222202
    TRIPLE FIVE L01622022204
    TRIPLE FIVE L01622022202
    TRIPLE FIVE 162222202
    TRIPLE
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEOMITOHatchback2008 - Sonrası1.3 JTDM66 KW
    FIATFIORINOKamyonet-SW2008 - Sonrası1.3 D Multijet55 KW
    FIATLINEASedan2007 - Sonrası1.3 D Multijet66 KW
    FIATPUNTOHatchback2005 - Sonrası1.3 D Multijet66 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.3 D Multijet55 KW
    FIATPUNTOHatchback2009 - 20121.3 D Multijet70 KW
    FIATPUNTOHatchback2012 - Sonrası1.3 D Multijet55 KW
    FIATQUBOMPV2008 - Sonrası1.3 D Multijet55 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 161.8 TL 108.2 TL 81.5 TL 65.4 TL 54.9 TL 47.4 TL 41.7 TL 37.3 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 161.8 TL 108.2 TL 81.5 TL 65.4 TL 54.9 TL 47.4 TL 41.7 TL 37.3 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 161.8 TL 108.2 TL 81.5 TL 65.4 TL 54.9 TL 47.4 TL 41.7 TL 37.3 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 161.8 TL 108.2 TL 81.5 TL 65.4 TL 54.9 TL 47.4 TL 41.7 TL 37.3 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 161.8 TL 108.2 TL 81.5 TL 65.4 TL 54.9 TL 47.4 TL 41.7 TL 37.3 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 161.8 TL 108.2 TL 81.5 TL 65.4 TL 54.9 TL 47.4 TL 41.7 TL 37.3 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 161.8 TL 108.2 TL 81.5 TL 65.4 TL 54.9 TL 47.4 TL 41.7 TL 37.3 TL

    Yukarıda gördüğünüz Debriyaj Seti ürünü 24 ay garantilidir ve LUK marka Orjinal yedek parçadır. 14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz. ürün ALFA ROMEO MITO, FIAT FIORINO, FIAT LINEA, FIAT PUNTO, FIAT QUBO vb araçlara uymaktadır. bu Debriyaj Seti nin stok kodu LUKD 622313509 oem numarası,oem kodu 55202271 ,55210945 ,55209831.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :