0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Hava filtresi
    Hava filtresi

    Marka: MAHLE, 1920 yılında Almanya'da kurulan dünyanın en büyük 30 otomotiv şirketinden birisidir. Piston sistemleri, silindir parçaları, subap sistemleri, hava ve ısı filtreleri üretir. 110 üretim tesisi ve Ar-Ge çalışmalarıyla sektördeki yerini korumaktadır.

    Hava Filtresi

    Orjinal Ürün
    138,56 TL (KDV Dahil) 138.56
    Marka : MAHLE Stok Kodu : LX273
    Tedarikçi Açıklaması :

    HAVA FILTRESI IVECO LD 190 93-02

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Yükseklik, mm 474
    D3, mm 10,5
    D4, mm 229
    Iç çap, mm 191
    Dis çap, mm 303
    Filtre elemani
    Iç çap 1, mm 191
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    DEUTZ 12141335
    DEUTZ 606901670110
    DEUTZ 42488361
    DEUTZ 1902129
    DAF 694218
    FIAT 8322986
    FORD 5011338
    FORD 5011882
    FORD A830X9601BEA
    FORD A830X9601DHA
    IVECO 1904550
    IVECO 1902129
    IVECO 42488361
    MAN 81084016213
    MAN 81084016219
    MAN 81083040044
    MAN 81083040091
    MAN 81083040038
    MAN 81083040043
    MERCEDES-BENZ 8690940020
    MERCEDES-BENZ 0090940502
    MERCEDES-BENZ 0030945004
    RENAULT 5000806377
    RENAULT 5000806317
    RENAULT 3563021
    SCANIA 275588
    VAN HOOL 621204740
    VOLVO 11033128
    FAUN 0746928
    FAUN 0746389
    FAUN 1470696
    STEYR 99014190033
    SETRA 8319095116
    LIEBHERR 5106191
    LIEBHERR 510619108
    RENAULT TRUCKS 5000806377
    RENAULT TRUCKS 5000806317
    CLAAS 0709050
    CLAAS 0712420
    DEMAG 5040142
    DEMAG 98867300
    DEMAG 988673
    DEMAG 43262700
    DEMAG 29504526
    FODEN TRUCKS Y03732104
    ATLAS COPCO 29000206
    SULLAIR 1872
    SULLAIR 68527090

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 68.9 TL 46.1 TL 34.7 TL 27.9 TL 23.4 TL 20.2 TL 17.8 TL 15.9 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 68.9 TL 46.1 TL 34.7 TL 27.9 TL 23.4 TL 20.2 TL 17.8 TL 15.9 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 68.9 TL 46.1 TL 34.7 TL 27.9 TL 23.4 TL 20.2 TL 17.8 TL 15.9 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 68.9 TL 46.1 TL 34.7 TL 27.9 TL 23.4 TL 20.2 TL 17.8 TL 15.9 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 68.9 TL 46.1 TL 34.7 TL 27.9 TL 23.4 TL 20.2 TL 17.8 TL 15.9 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 68.9 TL 46.1 TL 34.7 TL 27.9 TL 23.4 TL 20.2 TL 17.8 TL 15.9 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 68.9 TL 46.1 TL 34.7 TL 27.9 TL 23.4 TL 20.2 TL 17.8 TL 15.9 TL

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :