0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Sol Ön Amortisör
    Amortisör Amortisör

    Marka: MAYSAN MANDO, 1969 yılında Maysan olarak kurulup Türkiye'nin ilk AMORTİSÖR üretimi yapan firması oldu. 1997 yılında Güney Kore şirketi Mando ile ortaklık kurdu. Günümüzde otomobil üreticilerine de ürün sağlayan firma önemli oranda ihraç da gerçekleştirir.

    Amortisör

    Muadil Ürün
    78,37 TL (KDV Dahil) 78.37 117,37 TL
    - +
    Marka : MAYSAN MANDO Stok Kodu : S9416605
    Tedarikçi Açıklaması :

    ON AMORTISOR SOL ACCENT X - 3 ABSLI 94-00

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Amortisör türü Yag basinci
    Parametre S9416605
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    HYUNDAI 5465122000
    HYUNDAI 5465122051
    HYUNDAI 5465122100
    HYUNDAI 5466122050
    HYUNDAI 5466122000
    HYUNDAI 5465122201
    HYUNDAI 5465122250
    HYUNDAI 5465122102
    HYUNDAI 5465122050
    HY
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    HYUNDAIACCENTHatchback1994 - 20001.344 KW
    HYUNDAIACCENTSedan1994 - 20001.344 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback1994 - 20001.355 KW
    HYUNDAIACCENTSedan1994 - 20001.355 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback1994 - 20001.3 i 12V62 KW
    HYUNDAIACCENTSedan1994 - 20001.3 i 12V62 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback1994 - 20001.5 i 12V65 KW
    HYUNDAIACCENTSedan1994 - 20001.5 i 12V65 KW
    HYUNDAIACCENTHatchback1995 - 20001.5 i 16V73 KW
    HYUNDAIACCENTSedan1995 - 20001.5 i 16V73 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 41.1 TL 27.5 TL 20.7 TL 16.6 TL 13.9 TL 12.0 TL 10.6 TL 9.5 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 41.1 TL 27.5 TL 20.7 TL 16.6 TL 13.9 TL 12.0 TL 10.6 TL 9.5 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 41.1 TL 27.5 TL 20.7 TL 16.6 TL 13.9 TL 12.0 TL 10.6 TL 9.5 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 41.1 TL 27.5 TL 20.7 TL 16.6 TL 13.9 TL 12.0 TL 10.6 TL 9.5 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 41.1 TL 27.5 TL 20.7 TL 16.6 TL 13.9 TL 12.0 TL 10.6 TL 9.5 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 41.1 TL 27.5 TL 20.7 TL 16.6 TL 13.9 TL 12.0 TL 10.6 TL 9.5 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 41.1 TL 27.5 TL 20.7 TL 16.6 TL 13.9 TL 12.0 TL 10.6 TL 9.5 TL

    S9416605 Stok kodulu Amortisör yedek parçası, Yan Sanayi üründür. HYUNDAI ACCENT ve bu gibi model otomobillere uymaktadır. S9416605 ,5466122050 ,5465122051 OEM Numaralarıdır

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :