0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Yağ Filtresi
    Yag filtresi Yag filtresi

    Marka: PURFLUX, 1956 yılında kurulan Purflux, İtalyan SOGEFİ Grup'un markalarından biridir. Purflux yağ, hava, gaz, kabin filtreleri, dizel ve petrol filtreleri üretir.

    Yağ Filtresi Alfa 159, Chevrolet Captiva, Fiat Croma, Opel Astra G, İnsignia, Signum,vectra B 1.9 2.0 2.2 Motorlu

    Orjinal Ürün
    22,68 TL (KDV Dahil) 22.68 33,68 TL
    - +
    Marka : PURFLUX Stok Kodu : L264A
    Tedarikçi Açıklaması :

    YAG FILTRESI ALFA 159-CAPTIVA-CROMA-ASTRA G-INSIGNIA-SIGNUM-VECTRA B 1,9/2,0/2,2

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Dis yari çap [mm] 61
    Iç çap [mm] 29
    Yükseklik [mm] 89
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FIAT 71739396
    FIAT 71752468
    FIAT 71769199
    SAAB 93175493
    SAAB 12579143
    SAAB 24460713
    SAAB 12605566
    ROVER/AUSTIN FH1145
    AC AC6190E
    GENERAL MOTORS 5650331
    GENERAL MOTORS
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    ALFA ROMEO159Sedan2005 - 20111.9 JTS118 KW
    ALFA ROMEO159Kombi2006 - 20111.9 JTS118 KW
    ALFA ROMEO159Sedan2005 - 20112.2 JTS136 KW
    ALFA ROMEO159Kombi2006 - 20112.2 JTS136 KW
    ALFA ROMEOBRERAHatchback2006 - Sonrası2.2 JTS136 KW
    ALFA ROMEOSPIDERCabriolet2006 - Sonrası2.2 JTS136 KW
    CADILLACBLSSedan2006 - Sonrası2.0 T129 KW
    CADILLACBLSSedan2006 - Sonrası2.0 T154 KW
    CADILLACBLSSedan2006 - Sonrası2.0 T AWD154 KW
    CADILLACBLSSedan2007 - Sonrası2.0 T Flexpower147 KW
    CADILLACBLS WagonKombi2007 - Sonrası2.0 T129 KW
    CADILLACBLS WagonKombi2007 - Sonrası2.0 T154 KW
    CADILLACBLS WagonKombi2007 - Sonrası2.0 T AWD154 KW
    CADILLACBLS WagonKombi2007 - Sonrası2.0 T Flexpower147 KW
    CHEVROLETCAPTIVAKapali arazi arabasi2011 - Sonrası2,4123 KW
    CHEVROLETCAPTIVAKapali arazi arabasi2011 - Sonrası2.4 4WD123 KW
    CHEVROLETHHRMPV2007 - Sonrası2,4125 KW
    FIATCROMAKombi2005 - Sonrası2.2 16V108 KW
    OPELANTARAKapali arazi arabasi2010 - Sonrası2,4123 KW
    OPELANTARAKapali arazi arabasi2010 - Sonrası2.4 4x4123 KW
    OPELASTRACoupe2000 - 20052.2 16V108 KW
    OPELASTRAKombi2001 - 20042.2 16V108 KW
    OPELASTRACabriolet2001 - 20052.2 16V108 KW
    OPELASTRAHatchback2001 - 20052.2 16V108 KW
    OPELASTRASedan2001 - 20052.2 16V108 KW
    OPELGTCabriolet2007 - Sonrası2194 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2010 - Sonrası2.0 E85 Turbo162 KW
    OPELINSIGNIAKombi2010 - Sonrası2.0 E85 Turbo162 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2008 - Sonrası2.0 Turbo162 KW
    OPELINSIGNIASedan2008 - Sonrası2.0 Turbo162 KW
    OPELINSIGNIAKombi2008 - Sonrası2.0 Turbo162 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2008 - Sonrası2.0 Turbo 4x4162 KW
    OPELINSIGNIASedan2008 - Sonrası2.0 Turbo 4x4162 KW
    OPELINSIGNIAKombi2008 - Sonrası2.0 Turbo 4x4162 KW
    OPELINSIGNIAKombi2011 - Sonrası2.0 Turbo 4x4184 KW
    OPELINSIGNIAHatchback2011 - Sonrası2.0 Turbo 4x4184 KW
    OPELINSIGNIASedan2011 - Sonrası2.0 Turbo 4x4184 KW
    OPELINSIGNIASedan2008 - Sonrası2.0 Turbo E85162 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası2.0 Turbo129 KW
    OPELSIGNUMHatchback2003 - Sonrası2.2 direct114 KW
    OPELSPEEDSTERCabriolet2000 - Sonrası2,2108 KW
    OPELVECTRAHatchback2003 - Sonrası2.0 16V Turbo129 KW
    OPELVECTRASedan2003 - Sonrası2.0 16V Turbo129 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası2.0 Turbo129 KW
    OPELVECTRASedan2002 - Sonrası2.2 16V108 KW
    OPELVECTRAHatchback2002 - Sonrası2.2 16V108 KW
    OPELVECTRAHatchback2003 - Sonrası2.2 direct114 KW
    OPELVECTRASedan2003 - Sonrası2.2 direct114 KW
    OPELVECTRAKombi2003 - Sonrası2.2 direct114 KW
    OPELVECTRASedan2000 - 20022.2 i 16V108 KW
    OPELVECTRAHatchback2000 - 20032.2 i 16V108 KW
    OPELVECTRAKombi2000 - 20032.2 i 16V108 KW
    OPELZAFIRAMPV2005 - Sonrası2,2110 KW
    OPELZAFIRAMPV2000 - 20052.2 16V108 KW
    SAAB3.EylSedan2002 - Sonrası1,8t110 KW
    SAAB3.EylCabriolet2007 - Sonrası1,8t BioPower129 KW
    SAAB3.EylSedan2009 - Sonrası1,8t BioPower129 KW
    SAAB3.EylKombi2005 - Sonrası1.8 t110 KW
    SAAB3.EylSedan2002 - Sonrası2.0 t129 KW
    SAAB3.EylSedan2002 - Sonrası2.0 t154 KW
    SAAB3.EylCabriolet2003 - Sonrası2.0 t129 KW
    SAAB3.EylCabriolet2003 - Sonrası2.0 t154 KW
    SAAB3.EylKombi2005 - Sonrası2.0 t110 KW
    SAAB3.EylKombi2005 - Sonrası2.0 t129 KW
    SAAB3.EylKombi2005 - Sonrası2.0 t154 KW
    SAAB3.EylSedan2007 - Sonrası2.0 t120 KW
    SAAB3.EylKombi2007 - Sonrası2.0 t120 KW
    SAAB3.EylKombi2009 - Sonrası2.0 t147 KW
    SAAB3.EylCabriolet2011 - Sonrası2.0 t120 KW
    SAAB3.EylSedan2011 - Sonrası2.0 t162 KW
    SAAB3.EylCabriolet2011 - Sonrası2.0 t162 KW
    SAAB3.EylKombi2011 - Sonrası2.0 t162 KW
    SAAB3.EylSedan2007 - Sonrası2.0 t Bio Power120 KW
    SAAB3.EylKombi2009 - Sonrası2.0 t Bio Power147 KW
    SAAB3.EylSedan2011 - Sonrası2.0 t Bio Power162 KW
    SAAB3.EylKombi2008 - Sonrası2.0 t Bio Power XWD154 KW
    SAAB3.EylSedan2002 - Sonrası2.0 t BioPower154 KW
    SAAB3.EylKombi2007 - Sonrası2.0 t BioPower129 KW
    SAAB3.EylCabriolet2007 - Sonrası2.0 t BioPower129 KW
    SAAB3.EylSedan2007 - Sonrası2.0 t BioPower129 KW
    SAAB3.EylCabriolet2007 - Sonrası2.0 t BioPower147 KW
    SAAB3.EylSedan2009 - Sonrası2.0 t BioPower147 KW
    SAAB3.EylCabriolet2011 - Sonrası2.0 t BioPower120 KW
    SAAB3.EylKombi2011 - Sonrası2.0 t BioPower120 KW
    SAAB3.EylCabriolet2011 - Sonrası2.0 t BioPower162 KW
    SAAB3.EylKombi2011 - Sonrası2.0 t BioPower162 KW
    SAAB3.EylSedan2008 - Sonrası2.0 t BioPower XWD120 KW
    SAAB3.EylSedan2008 - Sonrası2.0 t BioPower XWD154 KW
    SAAB3.EylSedan2008 - Sonrası2.0 t BioPower XWD162 KW
    SAAB3.EylKombi2009 - Sonrası2.0 t BioPower XWD154 KW
    SAAB3.EylKombi2011 - Sonrası2.0 t BioPower XWD120 KW
    SAAB3.EylKombi2011 - Sonrası2.0 t BioPower XWD162 KW
    SAAB3.EylSedan2007 - Sonrası2.0 t XWD120 KW
    SAAB3.EylKombi2007 - Sonrası2.0 t XWD120 KW
    SAAB3.EylKombi2008 - Sonrası2.0 t XWD154 KW
    SAAB3.EylSedan2008 - Sonrası2.0 t XWD162 KW
    SAAB3.EylKombi2009 - Sonrası2.0 t XWD154 KW
    SAAB3.EylKombi2011 - Sonrası2.0 t XWD162 KW
    SAAB3.EylSedan2008 - Sonrası2.0 Turbo XWD154 KW

    Yağ filtreleri, kirlenmiş yağları ve motor çalıştığı sürece aşınmadan dolayı oluşan parçacıkları ve motor ve transmisyon dan uzak tutmak için kullanılmaktadır. Karbon zerrecikleri, toz ve pislikler, motorun çalışması anında yağa karışmaktadır. Bu yabancı maddelerin bir kısmı kartere çökme yaparak, yağ süzgeci ve tapa mıknatısı tarafından tutulmaktadır. Daha küçük zerreler ise yağlama sistemine karışmadan filtre tarafından süzülerek sisteme zarar vermeleri önlenmektedir. Motor yağlama sisteminin en önemli parçalarından biri olan bu parça, motor yağının içinde bulunan dispersan katığı, motor içinde bulunan gelen korozyon ve zararlı maddeleri toplayarak karter dışında biriktirdiği yer olmaktadır. Bütün içten yanmalı motorlarda yağ filtresi bulunmaktadır. Hem filtrenin, hem de motorun mekanik ömrü açısından motora uygun yağ ve bu yağa uygun filtre kullanılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca etkin bir filtreleme için yağın sıcaklığı da çok büyük önem Arz etmektedir.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 7.9 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 7.9 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 7.9 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 7.9 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 7.9 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 7.9 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 11.9 TL 7.9 TL 6.0 TL 4.8 TL 4.0 TL 3.5 TL 3.1 TL 2.7 TL

    L264A OEM numaralı Yağ Filtresi PURFLUX üretimidir Bu ürün ALFA ROMEO 159, ALFA ROMEO BRERA, ALFA ROMEO SPIDER, CADILLAC BLS, CADILLAC BLS Wagon, CHEVROLET CAPTIVA, CHEVROLET HHR, FIAT CROMA, OPEL ANTARA, OPEL ASTRA, OPEL GT vb otomobillere uymaktadır. Bu ürün 12 ay garantilidir. bu parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada parçaya zarar vermediğiniz zaman 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :