0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Sağ Dikiz Ayna
    Dis ayna Dis ayna

    Marka: SPJ, 2000 yılında İspanya'da kurulmuş; otomotiv sektörü için aynalar, debriyaj kabloları, park fren kabloları, kumanda kabloları vb. ürünler üreten firmadır.

    Dikiz Ayna

    Orjinal Ürün
    248,01 TL (KDV Dahil) 248.01 310,01 TL
    - +
    Marka : SPJ Stok Kodu : E-1510
    Tedarikçi Açıklaması :

    FIAT STILO ELEKTRİKLİ AYNA 01/07 ASTARLI 5 KAPI SAĞ

    Kolay İade
    9 Taksit
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj tarafi sag
    Sekil kavisli
    Donanim varyasyonu chrom._glass
    Donanim varyasyonu heater
    Üst yüzey astarli
    Kapi sayisi 5
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    FIAT 0735306545
    FIAT 0735311423
    FIAT 0735306546
    FIAT 7353065450
    FIAT 735311423
    VAN WEZEL 1626818
    MAGNETI MARELLI 350314026291
    ALKAR 6140931
    HAGUS 7549
    TYC 3090031
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    FIATSTILOHatchback2002 - 20061.2 16V59 KW
    FIATSTILOHatchback2004 - 20061.4 16V70 KW
    FIATSTILOKombi2005 - 20081.4 16V66 KW
    FIATSTILOHatchback2001 - 20061.6 16V76 KW
    FIATSTILOKombi2003 - 20081.6 16V76 KW
    FIATSTILOHatchback2001 - 20061.8 16V98 KW
    FIATSTILOKombi2003 - 20081.8 16V98 KW
    FIATSTILOKombi2005 - 20081.9 D Multijet74 KW
    FIATSTILOKombi2005 - 20081.9 D Multijet88 KW
    FIATSTILOKombi2005 - 20081.9 D Multijet110 KW
    FIATSTILOHatchback2001 - 20061.9 JTD85 KW
    FIATSTILOHatchback2002 - 20061.9 JTD59 KW
    FIATSTILOKombi2003 - 20081.9 JTD59 KW
    FIATSTILOKombi2003 - 20081.9 JTD85 KW
    FIATSTILOKombi2003 - 20081.9 JTD93 KW
    FIATSTILOHatchback2001 - 20062.4 20V125 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 130.0 TL 86.9 TL 65.5 TL 52.5 TL 44.1 TL 38.1 TL 33.5 TL 30.0 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 130.0 TL 86.9 TL 65.5 TL 52.5 TL 44.1 TL 38.1 TL 33.5 TL 30.0 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 130.0 TL 86.9 TL 65.5 TL 52.5 TL 44.1 TL 38.1 TL 33.5 TL 30.0 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 130.0 TL 86.9 TL 65.5 TL 52.5 TL 44.1 TL 38.1 TL 33.5 TL 30.0 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 130.0 TL 86.9 TL 65.5 TL 52.5 TL 44.1 TL 38.1 TL 33.5 TL 30.0 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 130.0 TL 86.9 TL 65.5 TL 52.5 TL 44.1 TL 38.1 TL 33.5 TL 30.0 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 130.0 TL 86.9 TL 65.5 TL 52.5 TL 44.1 TL 38.1 TL 33.5 TL 30.0 TL

    Yukarıda listelenen Dikiz Ayna ürünü 12 ay garantilidir ve SPJ marka Yan Sanayi yedek parçadır. 14 gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. bu parça FIAT STILO vb otomobillere uymaktadır. bu Dikiz Ayna nin stok kodu E-1510 orjinal referans numarası 3090031 ,10734812 ,6140931.

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :