0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Fren Balatası
    Fren balata seti, diskli fren Fren balata seti, diskli fren

    Marka: TRW, 1904 yılında kurulan, 1908 yılında ilk model T Ford için ahşap tekerlekler üreten, aradan geçen yıllarda global bir şirkete dönüşen Amerikan otomotiv firmasıdır. Fren aksamı, fren balataları, diskler, ön/alt takım aksamları, fren hidroliği, disk balataları, direksiyon bağlantısı, salıncak kolları, amortisörler vb. üretir. 26 ülkede 200 tesisi olan TRW, ürünlerini 40 önemli araç üreticisine orijinal ekipman olarak ulaştırır..

    Arka Balata Opel Vectra A 1988-1995 Arası, Astra F 1994-1998 Arası, Opel Calibra A 1990-1997 Arası, Kadett E 1986-1991 Arası, Saab 900 1993-1998 Arası

    Orjinal Ürün
    53,28 TL (KDV Dahil) 53.28 80,28 TL
    - +
    Marka : TRW Stok Kodu : GDB952
    Tedarikçi Açıklaması :

    ARKA BALATA VECTRA A (88-95) ASTRA F (94-98) CALIBRA A (90-97) KADETT E(86-91) SAAB 900 (93-98)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Üretici için, ATE
    Asinma ikaz göstergesi için hazirlanmis degil
    Kontr. isareti, E1 90R 01025/012
    Yükseklik, mm 57,5
    Uzunluk, mm 61,7
    Kalınlık, mm 15,5
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    OPEL 1605728
    OPEL 1605877
    OPEL 90297537
    SAAB 4467072
    VAUXHALL 90485136
    VAUXHALL 90297537
    VAUXHALL 1605693
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    OPELASTRAKombi1993 - 19961.6 i52 KW
    OPELASTRASedan1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAKombi1994 - 19981.6 i 16V74 KW
    OPELASTRAHatchback1998 - 20021.6 i 16V74 KW
    OPELASTRASedan1993 - 19941.8 i 16V92 KW
    OPELASTRAHatchback1993 - 19941.8 i 16V92 KW
    OPELASTRAKombi1993 - 19981.8 i 16V92 KW
    OPELASTRASedan1994 - 19981.8 i 16V85 KW
    OPELASTRAHatchback1994 - 19981.8 i 16V85 KW
    OPELASTRAKombi1994 - 19981.8 i 16V85 KW
    OPELASTRACabriolet1994 - 20011.8 i 16V85 KW
    OPELASTRASedan1995 - 19961.8 i 16V82 KW
    OPELASTRASedan1995 - 19971.8 i 16V85 KW
    OPELASTRAHatchback1991 - 19982.0 GSI 16V110 KW
    OPELASTRAKombi1991 - 19942.0 i85 KW
    OPELASTRAHatchback1991 - 19982.0 i85 KW
    OPELASTRASedan1992 - 19982.0 i85 KW
    OPELASTRACabriolet1993 - 19942.0 i85 KW
    OPELASTRAKombi1993 - 19982.0 i 16V110 KW
    OPELASTRASedan1995 - 19982.0 i 16V100 KW
    OPELASTRAKombi1995 - 19982.0 i 16V100 KW
    OPELASTRAHatchback1995 - 19982.0 i 16V100 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19972.0 i85 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19942.0 i 16V110 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1994 - 19972.0 i 16V100 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19942.0 i 16V 4x4110 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1994 - 19972.0 i 16V 4x4100 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1990 - 19972.0 i 4x485 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1992 - 19972.0 i Turbo 4x4150 KW
    OPELCALIBRA ACoupe1993 - 19972.5 i V6125 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19912.0 GSI85 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19912.0 GSI95 KW
    OPELKADETTHatchback1987 - 19912.0 GSI 16V115 KW
    OPELKADETTHatchback1988 - 19912.0 GSI 16V110 KW
    OPELKADETTHatchback1988 - 19912.0 GSI 16V KAT110 KW
    OPELKADETTHatchback1986 - 19912.0 GSI KAT85 KW
    OPELKADETTSedan1987 - 19912.0 i85 KW
    OPELKADETTSedan1987 - 19912.0 i KAT85 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19891.8 S 4x465 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19892.074 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19892.074 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19902.0 i85 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19902.0 i85 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19922.0 i95 KW
    OPELVECTRAHatchback1989 - 19902.0 i 16V110 KW
    OPELVECTRASedan1994 - 19952.0 i 16V100 KW
    OPELVECTRAHatchback1994 - 19952.0 i 16V100 KW
    OPELVECTRASedan1994 - 19952.0 i 16V 4x4100 KW
    OPELVECTRAHatchback1990 - 19952.0 i 16V KAT110 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19902.0 i 4x485 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19922.0 i 4x495 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19952.0 i 4x4 KAT85 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19952.0 i GT95 KW
    OPELVECTRASedan1988 - 19952.0 i KAT85 KW
    OPELVECTRAHatchback1988 - 19952.0 i KAT85 KW
    OPELVECTRASedan1994 - 19952.0 i Turbo 4x4150 KW
    OPELVECTRAHatchback1993 - 19952.5 V6125 KW
    OPELVECTRASedan1993 - 19952.5 V6125 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19902000 16V 4x4110 KW
    OPELVECTRASedan1989 - 19942000-GT 16V110 KW
    OPELVECTRASedan1990 - 19952000-GT 16V 4x4 KAT110 KW
    OPELVECTRASedan1990 - 19952000-GT 16V KAT110 KW
    SAAB900Hatchback1993 - 19982.0 -16 Turbo136 KW
    SAAB900Cabriolet1993 - 19982.0 -16 Turbo136 KW
    SAAB900Coupe1993 - 19982.0 -16 Turbo136 KW
    SAAB900Coupe1993 - 19942.0 i98 KW
    SAAB900Cabriolet1993 - 19982.0 i96 KW
    SAAB900Hatchback1994 - 19982.0 i96 KW
    SAAB900Coupe1994 - 19982.0 i96 KW
    SAAB900Hatchback1993 - 19982.3 -16110 KW
    SAAB900Cabriolet1993 - 19982.3 -16110 KW
    SAAB900Coupe1993 - 19982.3 -16110 KW
    SAAB900Hatchback1993 - 19982.5 -24 V6125 KW
    SAAB900Cabriolet1993 - 19982.5 -24 V6125 KW
    SAAB900Coupe1993 - 19982.5 -24 V6125 KW

    Dinamik bir acil frenlemede (sürüş esnasında elektro mekanik park frenine basılması) fren hattı üzerinden fren hidroliğinin basıncı artar. Bu basınç fren pistonunun fren balatalarına karşı basmasına yol acar. Bunlar fren diskine karşı bastırırlar. Bu esnada keçenin tekli fren balataları yönünde değiştirilir. Frenleme işlemi tamamlandıktan sonra fren hidroliği basıncı düşer. Fren pistonunun yükü alınır. Keçe şeklinin geri dönüşümü ve fren diskinde muhtemel bir balanssızlık sayesinde fren pistonu geri hareket ettirilir. Fren balataları fren diskini serbest bırakır. Dişli kutusu mili ve dolayısıyla silindir dönerek ileriye hareket eder ve fren silindiri pistonunun balatalara doğru iterek balataları sıkıştırır.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 27.9 TL 18.7 TL 14.1 TL 11.3 TL 9.5 TL 8.2 TL 7.2 TL 6.4 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 27.9 TL 18.7 TL 14.1 TL 11.3 TL 9.5 TL 8.2 TL 7.2 TL 6.4 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 27.9 TL 18.7 TL 14.1 TL 11.3 TL 9.5 TL 8.2 TL 7.2 TL 6.4 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 27.9 TL 18.7 TL 14.1 TL 11.3 TL 9.5 TL 8.2 TL 7.2 TL 6.4 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 27.9 TL 18.7 TL 14.1 TL 11.3 TL 9.5 TL 8.2 TL 7.2 TL 6.4 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 27.9 TL 18.7 TL 14.1 TL 11.3 TL 9.5 TL 8.2 TL 7.2 TL 6.4 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 27.9 TL 18.7 TL 14.1 TL 11.3 TL 9.5 TL 8.2 TL 7.2 TL 6.4 TL

    Yukarıda listelenen Fren Balatası parçası 12 ay garantilidir ve TRW ürünü Orjinal yedek parçadır. 14 gün içinde mazeret belirtmeksizin iade edebilirsiniz. Bu ürün OPEL ASTRA, OPEL CALIBRA A, OPEL KADETT, OPEL VECTRA, SAAB 900 vb otomobillere uymaktadır. bu Fren Balatası nin stok kodu TRWF GDB952 orjinal referans numarası 1605728 ,1605877 ,90297537 .

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :