0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Alternatör
    Alternatör

    Marka: VALEO, 1923 yılında Fransa'da kurulmuştur. Günümüzde dünya çapında 125 fabrikası, 60 Ar-Ge merkeziyle giderek büyümüştür. Hemen hemen her araçta Valeo'nun ürettiği bir ekipman kullanılmaktadır. Valeo'nun Türkiye'de 32 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Debriyaj, fren, aydınlatma, güvenlik, silecek, klima, ateşleme vb. gruplarda çok sayıda kaliteli ürünleri vardır.

    Alternatör 14V Renault Megane 3 2.0 Dci Motorlu 2009 Sonrası

    Orjinal Ürün
    910,81 TL (KDV Dahil) 910.81
    Marka : VALEO Stok Kodu : 439766
    Tedarikçi Açıklaması :

    ALTERNATÖR 14V 150Ah MGN III 2.0 DCİ 09=> (R9M)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Gerilim, V 12
    Mars motoru gücü, kW 2,7
    Dis sayisi, 9
    Tespit borularinin sayisi, 3
    Disli deliklerin sayisi, 0
    Flans Ø, mm 89
    Soket mod. tanimlamasi, SOL45
    Dönme yönü saat yönünde
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    SCHMITZ CARGOBULL 111332
    RENAULT 6005011729
    RENAULT 7700046893
    RENAULT 7700026780
    RENAULT 6005003153
    RENAULT 7700627394
    RENAULT 7700501670
    RENAULT 7700525064
    MWM 605720100105
    MWM 605720100071
    FENDT X830100009000
    FENDT X830100009
    FENDT F13590206001

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 477.3 TL 319.1 TL 240.5 TL 192.9 TL 162.0 TL 139.9 TL 123.1 TL 110.0 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 477.3 TL 319.1 TL 240.5 TL 192.9 TL 162.0 TL 139.9 TL 123.1 TL 110.0 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 477.3 TL 319.1 TL 240.5 TL 192.9 TL 162.0 TL 139.9 TL 123.1 TL 110.0 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 477.3 TL 319.1 TL 240.5 TL 192.9 TL 162.0 TL 139.9 TL 123.1 TL 110.0 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 477.3 TL 319.1 TL 240.5 TL 192.9 TL 162.0 TL 139.9 TL 123.1 TL 110.0 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 477.3 TL 319.1 TL 240.5 TL 192.9 TL 162.0 TL 139.9 TL 123.1 TL 110.0 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 477.3 TL 319.1 TL 240.5 TL 192.9 TL 162.0 TL 139.9 TL 123.1 TL 110.0 TL

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :