0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Debriyaj seti
    Debriyaj seti Debriyaj seti

    Marka: VALEO, 1923 yılında Fransa'da kurulmuştur. Günümüzde dünya çapında 125 fabrikası, 60 Ar-Ge merkeziyle giderek büyümüştür. Hemen hemen her araçta Valeo'nun ürettiği bir ekipman kullanılmaktadır. Valeo'nun Türkiye'de 32 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Debriyaj, fren, aydınlatma, güvenlik, silecek, klima, ateşleme vb. gruplarda çok sayıda kaliteli ürünleri vardır.

    Debriyaj Seti Volanlı Opel Astra H 1.3 Cdti, 1.7 Cdti Motorlu, Corsa D 1.3 Cdti Motorlu 2005 Sonrası 220 Mm 22 Diş

    Orjinal Ürün
    1537,21 TL (KDV Dahil) 1537.21
    Marka : VALEO Stok Kodu : 835076
    Tedarikçi Açıklaması :

    DEBRİYAJ SETİ (VOLANLI) ASTRA H 1.3 CDTİ-1.7 CDTİ-CORSA D 1.3 CDTİ 05=> (220mm 22 Diş)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    - +
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    D1, mm 220
    Versiyon, CPOS
    D2, mm 220
    Poyra profili, 16,6 x 18,65
    Dis sayisi, 22
    Volan ile
    Merkezi ayirici yok
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    OPEL 55191690
    OPEL 55228930
    OPEL 55570194
    OPEL 55567373
    OPEL 93194967
    OPEL 55201448
    OPEL 55565891
    OPEL 93184204
    OPEL 616361
    OPEL 55564200
    OPEL 616250
    OPEL 5616000
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.3 CDTI66 KW
    OPELASTRAHatchback2005 - Sonrası1.3 CDTI66 KW
    OPELASTRAKombi2005 - Sonrası1.3 CDTI66 KW
    OPELASTRAKutu2004 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
    OPELCORSAHatchback2006 - Sonrası1.3 CDTI66 KW

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 805.5 TL 538.5 TL 405.8 TL 325.6 TL 273.4 TL 236.1 TL 207.7 TL 185.7 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 805.5 TL 538.5 TL 405.8 TL 325.6 TL 273.4 TL 236.1 TL 207.7 TL 185.7 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 805.5 TL 538.5 TL 405.8 TL 325.6 TL 273.4 TL 236.1 TL 207.7 TL 185.7 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 805.5 TL 538.5 TL 405.8 TL 325.6 TL 273.4 TL 236.1 TL 207.7 TL 185.7 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 805.5 TL 538.5 TL 405.8 TL 325.6 TL 273.4 TL 236.1 TL 207.7 TL 185.7 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 805.5 TL 538.5 TL 405.8 TL 325.6 TL 273.4 TL 236.1 TL 207.7 TL 185.7 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 805.5 TL 538.5 TL 405.8 TL 325.6 TL 273.4 TL 236.1 TL 207.7 TL 185.7 TL

    835076 Orjinal Referans kodlu Debriyaj Seti VALEO üretimidir bu parça OPEL ASTRA, OPEL CORSA vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar gelmediği zaman 14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :