0850 333 0 686 (Müşteri Hizmetleri) Müşteri Hizmetleri 0850 333 0 686 Whatsapp Destek 0544 459 08 80
OTO YEDEK PARÇA ARAMA MOTORU
    • Ürün sonuçları için arama yapınız.
    Yükleniyor
    Yedek Parça Arama
    0
    SEPET
    0
    SEPET

    ARAÇ BİLGİLERİ

    YEDEK PARÇA ARA
    Arka Fren Balatası
    Fren balata seti, diskli fren Fren balata seti, diskli fren

    Marka: VALEO, 1923 yılında Fransa'da kurulmuştur. Günümüzde dünya çapında 125 fabrikası, 60 Ar-Ge merkeziyle giderek büyümüştür. Hemen hemen her araçta Valeo'nun ürettiği bir ekipman kullanılmaktadır. Valeo'nun Türkiye'de 32 yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Debriyaj, fren, aydınlatma, güvenlik, silecek, klima, ateşleme vb. gruplarda çok sayıda kaliteli ürünleri vardır.

    Arka Balata Pajero 4 2007 Sonrası, Land Cruiser 1984 Ve 1993 Arası

    Orjinal Ürün
    79,99 TL (KDV Dahil) 79.99 119,99 TL
    - +
    Marka : VALEO Stok Kodu : 598777
    Tedarikçi Açıklaması :

    ARKA BALATA PAJERO IV 07=> LAND CRUISER (84-93)

    Kolay İade
    9 Taksit
    Kapıda Ödeme
    Garantili Ürün
    Güvenli Alışveriş
    24 Saatte Kargo
    GENEL BAŞLIK AÇIKLAMA
    Montaj tarafi Arka aks
    Fren sistemi SUMITOMO
    Dis genislik [mm] 116,2
    Yükseklik 1 [mm] 44
    Kalinlik/Kuvvet [mm] 15,2
    Asinma ikaz kontagi Asinma ikaz kontagi yok
    Asindirma göstergesinin sayisi [aks basi] 0
    ARAÇ MARKA OEM KOD
    MITSUBISHI 4605A458
    TOYOTA 0446660020
    TOYOTA 0446660050
    TOYOTA 449260010
    TOYOTA 0449260020
    TOYOTA 0449260010
    TOYOTA 449260020
    TOYOTA 0446660080
    TOYOTA 0446660010
    TOYOTA 4
    MARKA MODEL KASA TİPİ MODEL YILI MOTOR TİPİ BEYGİR
    MITSUBISHIPAJEROKapali arazi arabasi2007 - Sonrası3.2 DI-D118 KW
    MITSUBISHIPAJEROKapali arazi arabasi2007 - Sonrası3.2 DI-D125 KW
    MITSUBISHIPAJEROKapali arazi arabasi2009 - Sonrası3.2 TD 4WD147 KW
    MITSUBISHIPAJEROKapali arazi arabasi2007 - Sonrası3.8 V6184 KW
    MITSUBISHIPAJEROKapali arazi arabasi2010 - Sonrası3.8 V6182 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1984 - 19932.477 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1984 - 19932.481 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1988 - 19962.484 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1985 - 19902.4 TD63 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1990 - 19932.4 TD66 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi2000 - Sonrası3.0 D-4D120 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi2002 - Sonrası3.0 D-4D127 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi2003 - 20103.0 D-4D120 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi2004 - 20103.0 D-4D122 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası3.0 D-4D127 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi2010 - Sonrası3.0 D-4D140 KW
    TOYOTALAND CRUISERAçik arazi arabasi1993 - 19963.0 TD92 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1996 - Sonrası3.0 TD92 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1996 - Sonrası3.4 i 24V131 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1990 - 19924.0115 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi2003 - Sonrası4.0183 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1990 - 19974.2 D99 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1990 - Sonrası4.2 TD96 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1990 - 19974.2 TD123 KW
    TOYOTALAND CRUISERKapali arazi arabasi1992 - 19974.2 TD118 KW

    Dinamik bir acil frenlemede (sürüş esnasında elektro mekanik park frenine basılması) fren hattı üzerinden fren hidroliğinin basıncı artar. Bu basınç fren pistonunun fren balatalarına karşı basmasına yol acar. Bunlar fren diskine karşı bastırırlar. Bu esnada keçenin tekli fren balataları yönünde değiştirilir. Frenleme işlemi tamamlandıktan sonra fren hidroliği basıncı düşer. Fren pistonunun yükü alınır. Keçe şeklinin geri dönüşümü ve fren diskinde muhtemel bir balanssızlık sayesinde fren pistonu geri hareket ettirilir. Fren balataları fren diskini serbest bırakır. Dişli kutusu mili ve dolayısıyla silindir dönerek ileriye hareket eder ve fren silindiri pistonunun balatalara doğru iterek balataları sıkıştırır.

    TAKSİT SEÇENEKLERİ 2 TAKSİT 3 TAKSİT 4 TAKSİT 5 TAKSİT 6 TAKSİT 7 TAKSİT 8 TAKSİT 9 TAKSİT
    World Kredi Kartı Taksit 41.9 TL 28.0 TL 21.1 TL 16.9 TL 14.2 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL
    Bonus Kredi Kartı Taksit 41.9 TL 28.0 TL 21.1 TL 16.9 TL 14.2 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL
    CardFinans Kredi Kartı Taksit 41.9 TL 28.0 TL 21.1 TL 16.9 TL 14.2 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL
    Axess Kredi Kartı Taksit 41.9 TL 28.0 TL 21.1 TL 16.9 TL 14.2 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL
    Maximum Kredi Kartı Taksit 41.9 TL 28.0 TL 21.1 TL 16.9 TL 14.2 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL
    Asya Kart Kredi Kartı Taksit 41.9 TL 28.0 TL 21.1 TL 16.9 TL 14.2 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL
    Paraf Kredi Kartı Taksit 41.9 TL 28.0 TL 21.1 TL 16.9 TL 14.2 TL 12.3 TL 10.8 TL 9.7 TL

    yukarıda listelenen parça VALEO üretimidir ve Orjinal markadır. VALEOFR 598777 x numaralı ürünün oem kodu 4605A458 ,0446660050 ,0449260010 dur. MITSUBISHI PAJERO, TOYOTA LAND CRUISER vb araçlar içindir. 14 iş günü içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

    BENZER ÜRÜNLER

    YENİ ÜYELİK
    ÜYE GİRİŞİ
    Şifremi Unuttum
    Parça Bulucu
    Tedarikçi Açıklaması :