Aynı Gün Teslimat

Koşullar:

17.00’dan ertesi gün 14.00 saatleri arasında verilen siparişler, 12.00 - 23.00 saatleri arasında teslim edilir. 17.00’den ertesi gün 09.30’a kadar verilen siparişler ise seçiminize göre 12.00 - 18.00 veya 18.00 - 23.00 saatleri arasında teslim edilir.

Aynı Gün Teslimat seçeneği; Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Sultanbeyli, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Gaziosmanpaşa, Sultangazi ilçelerinde geçerlidir.

İstanbul haricine ve İstanbul’daki belirlenmiş ilçeler dışına yapılacak teslimatlarda Aynı Gün Teslimat seçeneği geçerli değildir. Bu ilçeler dışında farklı bir adres seçilirse, ürün kargoya verilir ve standart kargo hizmeti uygulanır.

Aynı Gün Teslimat seçeneği, özel bir hizmet olup sipariş gönderim bedeli KDV dâhil 45,90 TL’dir.

Aynı Gün Teslimat ile vermiş olduğunuz siparişler, güvenliğiniz için öncelikli olarak kontrol sürecine dâhil olur. Herhangi bir olumsuzluk durumunda tarafınıza bilgi verilir. Siparişinizin gönderimi, söz konusu olumsuzluk giderildikten sonra yapılır.

Müşterilerin, ilgili saat dilimlerinde teslimat adreslerinde mutlaka bulunması gerekmektedir. Adreste bulunmayan müşterilerin ürünleri, standart kargo hizmetiyle sonraki iş günü kargoya verilir.

aloparca.com, olumsuz hava şartları, yoğun trafik gibi durumlarda; müşteriyle mutabık kalındıktan sonra teslimatı bir sonraki güne erteleme hakkını saklı tutar.

Yukarıda belirtilen tarihlerde Aynı Gün Teslimat hizmeti kapsamında vereceğiniz siparişlerde tüm soru ve sorunlarınız için, 0850 333 0 686 numaralı çağrı merkezimizden 09.00 - 18.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

Adres değişikliği yapıldığı takdirde, bir sonraki gün teslim etme hakkı saklı tutulur.

Aynı Gün Teslimat ile teslim edilen ürünlerde, müşteri ürünü iade etmek isterse bu geri dönüş Yurtiçi kargo ile sağlanır.

Aynı Gün Teslimat seçeneği ile, Pazar günleri hariç her gün teslimat gerçekleştirilir.