GeriBİZE ULAŞIN. 0850 333 0686
  • Aramanız için marka sonucu bulunamadı
  • Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  240 bin oto yedek parça cebe girdi

  240 bin oto yedek parça cebe girdi
  İçindekiler [gizle]

   Büyük bir potansiyele sahip otomotiv yedek parça sektöründeki alışılagelmiş kuralları değiştirmeyi başaran ve 2014 yılında Aloparca.com’u hayata geçiren Ebru Özülkü, “Artık insanlar ihtiyacı olana daha hızlı ve uygun bütçelerle ulaşmak istiyor. Bu noktada e-ticaret hızla yükselmeye devam ediyor. İnternetten alışveriş yapan kişi sayısının neredeyse 40 milyonu bulduğu ve harcama miktarının ise 12 milyar dolara yaklaştığı günümüzde, bilgisayar dışında cepten alışveriş alışkanlığı da gün geçtikçe artıyor" dedi.

   Bu noktada Aloparca.com olarak Türkiye’de bir ilki hayata geçirdilerini anlatan Özülkü, "100 binden fazla üyemiz ve 1,5 milyonu bulan ziyaretçilerimiz, App Store veya Google Play Store aracılığı ile artık ‘Aloparca’ aplikasyonu ile kolayca istedikleri yedek parçayı satın alabilecekler” diye konuştu.

   Haberin sayfasına gitmek için tıklayın

   * Orijinal Yedek Parça Fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır ve marka distribütöründe olabilecek fiyat politikası değişiklikleri nedeniyle ilgili fiyatlar gün içerisinde farklılık gösterebilir.