GeriBİZE ULAŞIN. 0850 333 0686
  • Aramanız için marka sonucu bulunamadı
  • Ürün sonuçları için arama yapınız.
  Yükleniyor

  İkinci El Araçlarda Kusursuz Yedek Parça Temini

  Yayın Tarih: 2019-09-24 14:24:59

  Tavsiyeler

  Kullanılmış otomobili alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunmaktadır. Bazı hatalı ve aceleci durumlarda, yapılan yatırımların çok yanlış tercihler olduğu geç anlaşılır. Bu gibi durumlara sebebiyet vermemek için gerekli olan aracı almadan en iyi şekilde bakıma sokmaktır. İkinci ellerde özel olarak dikkat edilmesi gereken durumların başında gelen unsur, arabaların az km yapmış olmasına dikkat edilmesi gerekir. Daha az kullanıldığı ve istenilen tutarın bedeli, piyasa değerinden fazla olup olmadığı konusunda net bir karara varmak profesyonellik gerektiren bir iştir.  Araba alırken dikkat edilmesi gereken ciddi durumlar arasında, kilometresi ile oynanmış araçların nasıl anlaşılacağı da bulunmaktadır.

   Km Oynanmış araçlar nasıl belli olur?

  Art niyetli araç satıcılarının gerçekleştirmiş olduğu km müdahalesi yeni yürürlüğü giren yasa ile hem tazminat hem de hapis cezasına maruz bırakılmaktadır. Araç satın almadan önce mutlak suretle kontrol edilmesi bu durumun mağdurları arasında olmamak için ciddi önem taşır. Daha yüksek fiyata araç satışı gerçekleştirmek, daha çok gelir elde etmek için değerden çalma, yani hırsızlık yerine geçen bir durum olarak varsayılmaktadır. Türkiye'de geçmiş zamanlarda sıklıkla ikinci el araçlara uygulanan bu durum, yeni yıldan itibaren hapis cezası ile sonuçlandırılmaktadır. Yine de bu gibi durumlarla karşı karşıya gelen birçok birey bulunmakta. Araç almadan önce mutlak suretle kontrolünün yapılması gerekir.

   Boya ve kaporta aksamına dikkat edilmesi gerekir:

  Satın alınacak kullanılmış otomobil modelinin ve markasının önemi olmaksızın aksamlarına dikkat edilmesi gerekir. Aksi halde hem km ayarı ile oynanmış hem de kaza geçmişi olan aracı, çok iyi şekilde kamufle ederek pahalı ücretlerde istemeden satın alabilme gibi bir durum söz konusu olabilmekte. Dizel veya benzinli fark etmeden araçların km sini düşürmek oldukça basit aşamalardan sonra gerçekleşiyor. Özellikle araç kaporta ve aksamında, renk tonunu görmek ve gözle ayrıt etmek için profesyonel olmak gerekir. Kişiler tek başlarına doğru bir şekilde karar veremeyecekleri için uzmandan yardım alabilirler.

   Alanında uzman hizmet sunan yerlerden hizmet almak gerekir:

  Km si düşürülmüş araçların kontrollerini en iyi şekilde kontrol etmek ve kusursuz bir şekilde bakımlarını gerçekleştirmek için tüm sorunlara en iyi şekilde çözüm olan yerlerden hizmet almak ve cihazlı bağlantı olarak km ayarına baktırmak gerekir.

  www.aloparca.com alanında kusursuz hizmet sunmaktadır. Satın alımlar sonrasında sorun hangi aksamda ise, orijinal yedek parça temini dahi rahatlık ve güvence ile gerçekleştirilir. Yedek parçaların her türlüsünü talep edebilmek ve çok hızlı şekilde kolay ödeme kolaylığı ile sahip olmak için en iyi şekilde hizmet sunan siteden faydalanılabilir. Enjektör temizleyiciden, rot balans parçalarına kadar her türlü yedek parçayı bulabilmek mümkündür.

  * Orijinal Yedek Parça Fiyatları tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır ve marka distribütöründe olabilecek fiyat politikası değişiklikleri nedeniyle ilgili fiyatlar gün içerisinde farklılık gösterebilir.